סיכום שבועי

NicknAmeXD

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo210.gifסיכום שבועי../images/Emo210.gif../images/Emo151.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר השבוע של דה יוזד: שיר השבוע של זמר\להקה אחרת: קליפ השבוע של דה יוזד: קליפ השבוע של זמר\להקה אחרת: סרט השבוע: יציאת השבוע: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט השבוע: תכניות לשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש שבוע הבא: איך עבר עלייך השבוע? שבת שלום לכולם 3>>>

NicknAmeXD

New member
../images/Emo18.gif../images/Emo47.gif../images/Emo42.gif../images/Emo142.gif../images/Emo94.gif../images/Emo174.gif../images/Emo78.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: נאמ פורים היה כל כך כיף וגם עוד משהו מתוק
משהו רע שקרה לך השבוע: נאמ מבחן באלגוריתם
לא ציון משהו
שיר השבוע של דה יוזד: earthquake שיר כזה מהמם
שיר השבוע של זמר\להקה אחרת: shake it שיר גיי ברמות אבל ממכר באותה מידה
וBefere their eyes _close your eyes its ok to rest now להקה מהממת
קליפ השבוע של דה יוזד: נאמ אין
קליפ השבוע של זמר\להקה אחרת: waking the demon _ bulet for my valentine סרט השבוע: המסור
יציאת השבוע: למסיבה והסתובב בעיר ופורימון וקניון
אדם שעשה לך את השבוע: נאמ ידיד שלי אולי
ציטוט השבוע: המורה למתמטיקה:"פה אתם צריכים לעשות בניית עזר" *כותבת על הלוח ב.ע כאילו בניית עזר למי שלא הבין
* אני: למה היא כתבה בעזרת השם על הלוח?:O ידיד שלי: יא עמה, מה בעזרת השם? בעזרת השם שDC יהיה מאונך לAB? ()_() *היום המורה לחלל מתעצבן על איזה ילדה אחת* ילדה אחת: אנחנו התלמידים בוחרים בשיעור מה לעשות פה זה דמוקרטיה... המורה לחלל: את טועה. פה זה דיקטטורה, דיקטטורה פרסית אפאחד לא יבין פה אבל זה קורע *חברה שלי צוחקת על המחשב שלי -_- כי היא מקנאה בסקסי הזה P:* חברה שלי: אפילו יוטיוב לא עובד אצלך>.< אני: הוא כן עובד רק הסירטונים לא עובדים D: *נפל עוגייה על הרצפה* אחי הקטן: אבא העוגייה נפלה על הריצפה אני יכול לאכול אותה?? אבא: לא, תן אותה לעדי XDDDDDDDD תכניות לשבוע הבא: לא יודעת :O חוץ משהיום לראות סרט עם חברים D: אדם שאתה רוצה לפגוש שבוע הבא: נאממ דוביקק XD איך עבר עלייך השבוע? מעולההההה
מי קרא מלך

עונהD:

משהו טוב שקרה לך השבוע: החופש הזה!
משהו רע שקרה לך השבוע: אין כלכך שיר השבוע של דה יוזד: אין שיר השבוע של זמר\להקה אחרת: kelly clarkson-never again קליפ השבוע של דה יוזד: אין קליפ השבוע של זמר\להקה אחרת: http://www.youtube.com/watch?v=FoFEZ65TYgs&feature=related סרט השבוע: אין חח יציאת השבוע: יום שני-שלישי נראלי חח אדם שעשה לך את השבוע: נופר, שחר ועוד כמה :) ציטוט השבוע: .. תכניות לשבוע הבא: מבחן בתנ"ך >< אדם שאתה רוצה לפגוש שבוע הבא: אין מישהו כזה חח איך עבר עלייך השבוע? אה...סבבה כזה
D:

סבבה

משהו טוב שקרה לך השבוע: סטודיו יום ראשון היה כיף רצח! פורים פאנק יום שלישי
יום הולדת לחברה הכי טובה יום שישי היה ככ מצחיק:) משהו רע שקרה לך השבוע: רבתי עם אבא ><" שיר השבוע של דה יוזד: burning down the house ו blue and yellow שיר השבוע של זמר\להקה אחרת: Suicide silence - Un answered, No pity for a coward, The fallen, Girl of a glass Carnifex - Lie to my face, Love lies ashes קליפ השבוע של דה יוזד:
קליפ השבוע של זמר\להקה אחרת:
סרט השבוע: יעד סופי 3 (לא ממליצה בכלל סרט כזה גיי) יציאת השבוע: ככ הרבה ><" אדם שעשה לך את השבוע: אף אחד ציטוט השבוע: לב: "את מחפשת גבר להיום בלילה?" *מבטא רוסי כבד* אני: "כן *צחקוק*" לב: "אז הנה פה עומד מולך גבר-גבר" *מבטארוסיכבד* אני: "אני לא רואה פה גברים" לב: "מה אני לא מספיק גבר בשבילך?!" *מבטארוסיכבד* אני: "יא ציביה אוביו" (אני יהרוג אותך ברוסית) לב: "מה להרוג מה למה *מבטארוסיכבד*" פבל: "לב מסטול" *מבטארוסי* אני: "לב אתה מסטול?" לב: "אני גבר!!!!!!!" *מבטארוסיכבד* תכניות לשבוע הבא: ת"א אדם שאתה רוצה לפגוש שבוע הבא: לאון הפאנק
איך עבר עלייך השבוע? סבבה

Rose131

New member
ממ

משהו טוב שקרה לך השבוע:אמ. משהו רע שקרה לך השבוע:אמ! שיר השבוע של דה יוזד:Say Days Ago שיר השבוע של זמר\להקה אחרת:אמ. קליפ השבוע של דה יוזד:אמ! קליפ השבוע של זמר\להקה אחרת:אמ.. סרט השבוע:הסרט שלי, כמובן! יציאת השבוע:יום ראשוןXD אדם שעשה לך את השבוע: 3> ציטוט השבוע:אנערף.:ם תכניות לשבוע הבא:אמ. אדם שאתה רוצה לפגוש שבוע הבא: 3> איך עבר עלייך השבוע? אמ! עמוק, הא?

Rose131

New member
אניודעת.../images/Emo12.gif

כל-כך עמוקים עד שהודעה ריקה תכלול בדיוק אותו תוכן.

NicknAmeXD

New member
נסכם את השבוע D:

משהו טוב שקרה לך השבוע: פושששששש אפאחד פה לא יבין חיחיחיחי הלך טוב במבחן באלגו ואתמול היה כיף D: משהו רע שקרה לך השבוע: נאממ כלום נראה לי שיר השבוע של דה יוזד: noise and kisses שיר השבוע של זמר\להקה אחרת: In_Fear_And_Faith_-_Gangsters_Paradise קליפ השבוע של דה יוזד: אין קליפ השבוע של זמר\להקה אחרת: אין סרט השבוע: המסורררר 4 D: יציאת השבוע: אתמול D:::::: אדם שעשה לך את השבוע: פוששששששש ציטוט השבוע: נאמ לא זוכרת עכשיו :| תכניות לשבוע הבא:נראה מה שיהיה אבל נראה לי במוצש הבא על האש D: אדם שאתה רוצה לפגוש שבוע הבא: פוששששששש חח איך עבר עלייך השבוע? מעולהההההה life good D:

למעלה