שרשור שטויות שלומי לסופ"ש

MikMercury

New member
../images/Emo151.gif שרשור שטויות שלומי לסופ"ש ../images/Emo151.gif

ערב טוב חברים, מה דעתכם על שרשור של שלל שטויות הקשורות לשלומי לרגל סוף השבוע? אני אתחיל וכולם מוזמנים לשרשר קישורים, תמונות, מאמרים, סיפורים אישיים.. כל דבר נחמד ורלוונטי שמתחשק, גם דברים שכבר הועלו לכאן, ואולי נצליח לעורר קצת את פורומנו.
מבחר טעויות של מאזינים לשירים של שלומי, רובן מהאתר החביב אבטיח:
"שמעו ת'הוריקנים, כפי שמסתבר" (שרמוטה פוריטנית)
"את אוהבת כשרה, אל תאמרי לי לא" (")
"את אוהבת קשירה, אל תאמרי לי לא" (")
"איטליה, מקום מקולל" (עם טליה)
"מותק, את אצלי בארון" (מותק, את אצלי בראש)
"אל תדברי אמהרית" (אריק)
אפרופו טעויות בשירים, אני לא יודעת מי מאשר את העלאת המילים לאתרים כגון שירונט וmp3music, אבל לפעמים מתרחשות שם זוועות, לדוגמא: "על הטיילת בית העצב שר..." "כשבהיכל ע"ש תימן ברחוב ב' אוברמן..." וזה עוד לא הכל... נו באמת, אפילו להסתכל בחוברת המילים אי אפשר?
ישן וטוב: אריק ובנץ מרח' סומסום מעניקים פרשנות משלהם לשירו המוכר ביותר (סביר להניח) של שלומי: http://www.youtube.com/watch?v=VAlN29q29ro באותו עניין, שימו לב לחולצה: http://www.no-r.co.il/popup_item.php?id=1073&photo=3 גם אני רוצה כזו!
אני יודעת שהקליפ הרשמי של אריק לא מאוד מוכר, אז כל מי שטרם ראה, מוזמן: http://www.music24.co.il/clips.aspx#clip_12058 (מומלץ לצפות ממש עד הסוף...
)
וזו דווקא לא שטות: קליפ שהועלה לאחרונה ליוטיוב, בו שלומי וההרמוניום מבצעים את ילד מזדקן של דני סנדרסון, שעל הגיטרה. זה תמיד היה אחד השירים הפחות אהובים עליי של כוורת, ובכל זאת.. אז שלומי כבר עבד עם סנדרסון, גידי גוב (כתיבת שירים לאלבומו "בקצה ההר"), אלון אולארצ'יק (שהפיק את האלבום הנ"ל), יצחק קלפטר (בקליפ של מוכן לאהבה) ויוני רכטר (כן יירבו
). אז מי נשאר? אפרים שמיר ופוגי
ולסיום (לבינתיים), התוודות פיוטית במיוחד על אהבה כלפי שלומי שהתפרסמה בעיתון של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה: http://www.haifastudent.net/index.aspx?id=1390 (דפדפו קצת למטה)
 

MikMercury

New member
קח דילן מקיי...

קצת ג'יימס דין תערבב קצת ג'סי ג'יימס תבזוק קצת ג'וני דפ מה קיבלת? ...
 

sivanm82

New member
ואווווווווווווו הקליפ של אריקקקקקק

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח דיי את גדולה! עשית לי את היום! ואווו
(וכן אני מדברת כמובן על הסוף) אחח ! תודה !
 
"איטליה, מקום מקולל" ../images/Emo3.gif

חזק ביותר. פעם הבאה ששלומצ מגיע למרתף אני אספר לו על זה :) ככה הוא יהיה חייב לשיר את טליה... תודה רבה! היה ממש כיף :)
 
למעלה