פרסומים להופעות

s t u d i o

New member
תמונות חדשות מהציפורלה

כאן והזמנה למופע האחרון של נובמבר- עקיצה טבעית מאת אנסמבל ציפורלה משתתפים-יוצרים: אפרת אביב, דנה איבגי, לוטוס אתרוג, דודו גולן, עמרי דורון, תומר נהיר פטלוק, בן פרי, גל פרידמן, רותם קינן, תמרה קליינגון, שירה קצנלנבוגן. שבת, 12.11, 23:00, בצוותא (אבן גבירול 30 ת"א) פרטים בקובץ המצורף הכינו כרטיסים מראש! הנחה לחברי הפורום שיכתבו את שמם למייל שלנו [email protected] תודה ויום טוב לוטוס.

תיאטרון הנוער "מסך ראשון" מציג:

"רביזור"/מאת ניקולאי וסילייביץ' גוגול הצגות בימים: יום ב', 21.11.05 בשעה 20:30 מוצ"ש, 26.11.05 בשעה 20:30 יום א', 27.11.05 בשעה 20:30 אודיטוריום בית "יד לבנים", אחוזה 147, רעננה. יש להזמין כרטיסים מראש-מחיר כרטיס: 25 ש"ח. טלפון קופה: 09-7610549 אשמח הכי בעולם אם תבואו, מהפורום משתתפת בהצגה גם "חיית במה היחידה" (דראל). אנשים בואו לראות אותנו! ^.^ (אפשר על הדרך לארגן מפגש פורום קטן).

בואו לכנס "השחקן בהצגות הילדים"

אסיטז' ישראל (הסניף הישראלי של הארגון הבינלאומי לתיאטרוני ילדים) בשיתוף בית הספר לדרמה של סמינר הקיבוצים שמח להזמינכם לרב שיח בנושא: "השחקן בהצגות הילדים והנוער" שחקנים, מנהלי תיאטראות, מנהלי בתי ספר למשחק ויוצרים ידונו בנושאים כ"משחק בהצגות ילדים ונוער, אתגר מקצועי או ברירת מחדל?", ו" לשחק לילדים – אפשר גם אחרת". עוד באירוע: קטעים מתוך הצגות לילדים ולנוער. ביום שישי ה- 18 לנובמבר בשעה 10:00 בבוקר באולם התיאטרון של בית הספר לדרמה של סמינר הקיבוצים. מצ"ב הזמנה ותכנית הכנס. ההזמנה מהווה גם אישור כניסה לחניה למכללה. יש לאשר השתתפות בטל' 052-5335653 ליפית ו/או בפקס 03-5021544 ו/או באימייל: [email protected] מידע נוסף על אסיטז'-ישראל תמצאו באתר המדיטק (המארח את את סניף הארגון): http://mediatheque.org.il מידע על הארגון העולמי: http://www.assitej.org

קייט קושקושית שלי...

יואו איזה רעיון מבריק!!! תקשיבו ... אם בא לכם לבוא נורא נורא נורא נשמח... אז קייט נתנה כבר את כל הפרטים.. אבל בכל זאת אני מוסיפה ואומרת.... תבואו תבואו תבואו... (אגב, כרטיס עולה 25 שקלים) נשמח לראותכם...

עליסה מ

New member
וואו ..

איך לא נמאס לך לפרסם את זה ? אני כבר חולמת על ציפורלה בלילה.

Cabaret

New member
צ'ריטי המתוקה

מחר ומחרתיים הימים האחרונים שההצגה עולה. זוהי הפקת הבגרות שאותה אני ביימתי. מחר ב: 16:00 או ב 19:00 יום שישי ב12:00 הכרטיסים לא עולים כסף. ההצגה מתקיימת בתיכון תלמה ילין בגבעתיים, רחוב בורוכוב 5, עשר דקות מרכבת מרכז. יש לבוא עשר דקות לפני תחילת המופע.

Big Jeff

New member
דניאל דיקמן משתתפת גם אצלי בהפקה..

בעצם רק אצלי בהפקה.. חח.. שמעתי על הבעיות שהיו עם המנהל.. מסכן

n o z A

New member
אתה מכיר במקרה את גיל הרוש?

אני חושבת שהוא אמור להשתתף אצלך בהפקה....

Shirelll

New member
הו, ראיתי את ההצגה אתמול

ואני רוצה לומר שהיה מדהים!!! אחלהה עבודה רנן וגם שיחקת ממש יפה ובכלל כל השחקנים שם היו מעולים!!!

talul2

New member
אם תוכלי לעזור יהיה מעולה

תוכל/י בבקשה לשלוח לי במייל את הגרסא המודפסת של המחזה צ'ריטי המתוקה? אני לומד בניסן נתיב בירושלים ואנחנו מנסים להרחיב את מאגר מחזות הזמר המתורגמים שלנו- אם תכל/י לעזור- אודה לך מאוד [email protected] תודה, טל קלאי

edodi

New member
קבוצה זעזע, תאטרון רחוב מקורי

היי, היום יום חמישי 10/11/05 בת"א שדרות רוטשילד פינת הרצל בשעה 1:00 בלילה תתקיים הופעה של "קבוצה זעזע". אנחנו הולכים להפתיע אנשים באמצע החיים :] מדובר בתאטרון רחוב מקורי, שבעה אנשי עסקים בדרכם ליום עבודה נקלעים לסיטואציה מוטרפת. תאטרון ללא מילים, כשהדגש הוא על גוף תנועה וחלל. הקבוצה השתתפה בפסטיבל עכו האחרון וכוללת שבעה שחקנים יוצרים כולם בוגרים וסטודנטים של ביה"ס תאטרון הגוף. כמו כן בתאריכים 20-21/11/05 אנחנו מופיעים בפסטיבל סתיו בסוזן דלל וגם לשם אתם מוזמנים. מאוד נשמח אם תבואו לראות תאטרון קצת שונה. עידו
www.zazagroup.co.il

orbiti

New member
../images/Emo32.gif דרוש סולן להרכב רוק מתקדם

אני יודע שזה פורום תיאטרון ולא פורום מוסיקה, אבל מנסיוני, בתחום התיאטרון נמצאים לא מעט זמרים נפלאים, ולכן חשבתי לפרסם את המודעה גם כאן. ללהקת 'אמביציה', הרכב רוק מתקדם המבצע שירים מקוריים בעברית, דרוש סולן בעל מיומנות גבוהה, כריזמה ויכולת אינטרפטציה. תפקידי השירה במוסיקה שלנו דורשים מנעד רחב, שמתחיל באיזור הטנור-באריטון, אך מסוגל להתרחב גם לאיזורים גבוהים יחסית (בפלצט). עדיפות ליכולת קריאת תווים, ונסיון בהשתלבות בהרמוניה קולית. הקטעים כתובים ומעובדים, ואנחנו מחפשים זמר שיכול להתמודד עם חומרים אישיים ומעניינים, אך לעיתים קשים מבחינה טכנית. ניתן להתרשם מההרכב מקטע שפירסמנו בבמה חדשה לפני כשנתיים, אך הקטע הזה נכתב בתחילת דרכנו כמלחינים, והוא מייצג פחות את המוסיקה הנוכחית של ההרכב. http://stage.co.il/Stories/219513 לפרטים נוספים, אפשר לפנות לאייל: טלפון: 054-4341985 מייל: [email protected]

למעלה