סיכום שבועי

tal2452

New member
../images/Emo151.gifסיכום שבועי../images/Emo151.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:
משהו רע שקרה לך השבוע:
היום הכי הכי של השבוע:
שיר השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע: |
ספר השבוע:
מאכל השבוע:
מישהו/משהו שעשו לכם את השבוע:
התחדשות השבוע:
יציאת/בילוי השבוע:
ציטוט\יציאת\מילת השבוע:
דמות האנטומייה של השבוע:
דמות מרפאה של השבוע:
תמונת השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

OverAndOver

New member
סכמ"ש |במבה||מטריה|

משהו טוב שקרה לך השבוע: נגמרו ההופעות סוף שנה! ווהו D: משהו רע שקרה לך השבוע: לא היה היום הכי הכי של השבוע: יום חמישי שיר השבוע: Apocalypse Please - Muse עד כמה שאני שונאת תשיר הזה נגנתי אותו כל יום בשבועיים האחרונים אז הוא דיי נדבק
סרט השבוע: מישו לרוץ איתו
סדרת השבוע: ג'ורדן, שנות ה-70 ספר השבוע: מיליון רסיסים קטנים - ג'יימס פריי
מאכל השבוע: פיצה מישהו/משהו שעשו לכם את השבוע: ארטיק בצפר לאומניות
התחדשות השבוע:
יציאת/בילוי השבוע: יום חמישי אחרי שההופעות נגמרו הלכנו לאכול פיצה וישבנו שם עד חמש בבוקר XD ציטוט\יציאת\מילת השבוע: חברה שלי מניו יורק (שעכשיו גרה בארץ) מנסה לשיר את גרף איגרוף של אפרת גוש (הפזמון): "בכל כוחך...תשתקי תזדייני תלחמי"
דמות האנטומייה של השבוע:
דמות מרפאה של השבוע:
תמונת השבוע: אין לי כח להעלות תוכניות לשבוע הבא: לישון והרבה
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה שכזה

spider P I G

New member
כבר עבר עוד שבוע?! ../images/Emo194.gif../images/Emo120.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: חברה שלי ואני סגרנו טיסה לבלגיה להופעה של להקה שאנחנו ממש אוהבות!!!
משהו רע שקרה לך השבוע: השכן מלמעלה קנה תוכי שהורס לי את החיים..
היום הכי הכי של השבוע: יום חמישי- יום כיף עם חברה טובה שלא ראיתי הרבה זמן.
שיר השבוע: Just another day- Sarrah Bettens
סרט השבוע: היירספרי.
סדרת השבוע: האנטומיה
(עונה שלישית מחדש)
|ספר השבוע: עדיין קוראת את איש הקוביה.
מאכל השבוע: קפה.
מישהו/משהו שעשו לכם את השבוע: אף אחד.. אני די שונאת אנשים השבוע.
התחדשות השבוע: כלום.. חוסכים לבלגיה.
יציאת/בילוי השבוע: האמת שלא יצאתי כל השבוע.. רק הייתי עם חברים.
ציטוט\יציאת\מילת השבוע: המממ... וואלה אין.
דמות האנטומייה של השבוע: כריסטינה, האלוהים החדש שלי.
דמות מרפאה של השבוע: סם. סתם ככה.
תוכניות לשבוע הבא: פיזיותרפיה ודיאטה. מרגש.
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: שבוע חביב סה"כ.. נקווה ששבוע הבא יהיה יותר טוב ויאללה שיגמר החופש הזה כבר.

tal2452

New member
מסכמת../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הוו ג'סטין
משהו רע שקרה לך השבוע: מחשבות על הסוף [: היום הכי הכי של השבוע: אממ, לא יודעת שיר השבוע: moon river מתוך ברייקפסט אט טיפאני'ס
סרט השבוע: ברייקפסט אט טיפאני'ס
סדרת השבוע: איך פגשתי את אמא, המפץ הגדול |ספר השבוע: הכלב היהודי
מאכל השבוע: פויקה
מישהו/משהו שעשו לכם את השבוע: ג'סטין [: התחדשות השבוע: אממ, מחברות ודיסקים לדיוידי? יציאת/בילוי השבוע: עין טינה. היה מעולה
ציטוט\יציאת\מילת השבוע: כמה אימיילים מדהימים... ו, חח הרופא שיניים(במבטא האמריקאי המצחיק שלו):"אוףף איזה פה משעמם יש לך!" דמות האנטומייה של השבוע: כריסטינה
דמות מרפאה של השבוע: --- תמונת השבוע: תוכניות לשבוע הבא: אולי ת"א+ים עם חברים, יום הולדת לחברה, לא יודעת ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מצויין :)

YuvalSP

New member
אני אענה גם ../images/Emo13.gif../images/Emo203.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: הייתי חולה..מסיבת פרידה מחברה>< היום הכי הכי של השבוע: ממ... שיר השבוע: סרט השבוע: made of honor עם פטריק דמפסי
סדרת השבוע: האנטומיה של גריי, על טבעי, עקרות בית נואשות, מרפאה פרטיתXD ספר השבוע: הארי פוטר מאכל השבוע: אבטיח מישהו/משהו שעשו לכם את השבוע: חברים התחדשות השבוע: תיק בית ספר, מחברות לבית ספר יציאת/בילוי השבוע: לשייט לילי
, מסיבת פרידה מחברה שלי, וסתם ערב אצל חברה אחרת ציטוט\יציאת\מילת השבוע: דמות האנטומייה של השבוע: קשה לבחור דמות מרפאה של השבוע:אדיסוןD: תמונת השבוע: תוכניות לשבוע הבא:לסוע לחברים של המשפחה ליומיים P: ואולי לראות סרט ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: לא משהו

YuvalSP

New member
אז זהו, שזה לא עלה כסף בכלל D: ../images/Emo203.gif

כי למשפחה של חברה שלי ולכמה חברים שלהם יש יאכטה... D:

../images/Emo82.gif הרבה זמן לא עשיתי כאלה....

משהו טוב שקרה לך השבוע: הייתי במסיבת שחרור של ידיד משהו רע שקרה לך השבוע: בציון במבחן של כימיה אורגנית היום הכי הכי של השבוע: שישי, לא למדתי! שיר השבוע: insatiable של דארן הייז, למי שזוכר סרט השבוע: מארלי ואני סדרת השבוע: קורא המחשבות |ספר השבוע: הפרס הגדול של דיוויד בלדאצ'י מאכל השבוע: סלט. תמיד סלט מישהו/משהו שעשו לכם את השבוע: אממ...אממ... אין משו כזה התחדשות השבוע: חזרתי הביתה מהמעונות יציאת/בילוי השבוע:מסיבת השחרור שהייתי בה ציטוט\יציאת\מילת השבוע: מועדי א' הם רק חזרה גנרלית למועד ב' דמות האנטומייה של השבוע: איזי דמות מרפאה של השבוע: ויולט תמונת השבוע: אממ... ציור שציירתי, אבל אין לי תמונה שלו תוכניות לשבוע הבא: ללמוד לפיזיקה, מבחן בפיזיקה, ללמוד לגנטיקה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: די רע, כמו כל שבוע בתקופת מבחנים

עדנונית

New member
אניי

משהו טוב שקרה לך השבוע: הכלב של המשפחה שלי בא אלי לשישבת וסוף סוף הוא היה נחמד.. משהו רע שקרה לך השבוע:הדודים שלי עשו מפגש משפחתי ולא יכלתי לבוא וזה מאוד עיצבן אותי היום הכי הכי של השבוע:היה שוב יום שישי כי שוב פעם לא היה לי יום חופשי בעבודה וביום הזה נחתי לי שיר השבוע:שיר האודישנים של כוכב נולד 7 סרט השבוע:לא ראיתי.. סדרת השבוע:איך פגשתי את אימא ספר השבוע:לא קוראת.. מאכל השבוע:אכלתי גם השבוע הרבה דגים אבל כנאפה כי זה היה טעים מישהו/משהו שעשו לכם את השבוע:פונצי שלי {בעלי חיח} התחדשות השבוע:היה ט' באב לא קונים דברים..השבוע אני מקווה להתחדש.. יציאת/בילוי השבוע:אני ובעלי הלכנו לאבו גוש ישבנו על כנאפה וברד לימונענע גרוס ציטוט\יציאת\מילת השבוע:מההופעה של אדיר מילר.."אני מת על הדרום אמריקנים הם עם שמח לא משנה מה תגיד להם הם ישמחו ---"אבא מת...-מתי זה קרה?"(במבטא ספרדי מקפץ} דמות האנטומייה של השבוע:לא ראיתי.. דמות מרפאה של השבוע:לא רואה תמונת השבוע:נופ.. תוכניות לשבוע הבא:קניות ולחפש דירה... ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:נחמד

למעלה