סיכום ביניים - פורים

../images/Emo151.gif סיכום ביניים - פורים ../images/Emo151.gif

מפרטת כאן את ריכוז התרומות וההגעות למפגשי האריזה. לכל אחד ישלח גם מסר אישי עם תזכורת לגבי התרומה שלו ו/או הוראות הגעה למפגש.
למפגש האריזה במזכרת בתיה ביום שני 21.3 שעה 17:00 מגיעים: פנינה (יחד עם אמה ואחותה) זמן לילה - מביאה עימה ממתקים לאריזה mayav - מגיעה ומביאה עימה ממתקים לאריזה איילת ודני kimo בלו סקייס (נגמר לי הכח לאנגלית שלכם
) - מביאה עימה מתנות קטנות מתרגשת - תבואי בבקשה!!! זה בסה"כ חצי שעת נסיעה מת"א והסביבה ותביאי עימך את סוכריו תהטופי והסוכריות הצבעוניות שברשותך. שושKה - תורמת למפגש 100 אוזני המן מעשה ידיה כדי שיצורפו למשלוחים. הם יהיו אצלי כבר ביום ו'. "ואני אהיה שם"
(עם הממתקים שלי)
למפגש האריזה ביום ג' 22.3 בגבעת זאב שעה 17:00 מגיעים: פנינה, כמובן. שמביאה 120 אוזני המן ו- 120 נשיקות. rebeccan מגיעה ומביאה עימה ממתקים לאריזה תחיצ ושני ילדיה מגיעים עם חטיפים לאריזה וכן ילדי בית ספר בית חורון עם הוריהם (שגם אספו ועדיין אוספים לנו ממתקים בהמוניהם).
תרומות כספיות לצורך רכישת משלוחים הועברו ויועברו ע"י פנינה קדם מתרגשת הילה והגבר סנופית1 אמא של אריאל ומוריה osnat2 כפי שכבר אמרתי, הוראות הגעה ישלחו לכל המתפקדים מהיום ועד מוצ"ש. וזה לא אומר שלא ניתן להמשיך ולהתפקד - גם להגעה לאריזות וגם לתרומת ממתקים!

kimo

New member
יש 2 חברים למשרד שלי

שאם צריך יצטרפו ביום שני אלי למזכרת. (הם בדרך להיצטרף לעמותה) אז רק תגידי, כי אני לא יודע מה היקף העבודה שלנו שם.

אז כמובן שהיו עוד תרומות שכבר

נאספו. אני ככה"נ אגיע ואיתי התרומה של מתרגשת + תרומה שלי שביחד נקנה עוד חטיפים.

בתרומות הכספיות שחכת את אמא של

באבלו יקירתנו שצ'ק תרומתה על שם העמותה בדרך אלינו

ריכזתי פה רק את כל מי שהשתרשר

להודעות על פורים בפורום. אולי פיספסתי אותה? *-8 מצטערת אם כן....

גם אני רוצה לבוא !

ואולי (אם הן תרצנה...) אביא איתי את דליה34 פרחונית1 מתרגשת (את מוזמנת לטרמפ איתי
) עינת-שילחי לי מסר והוראות הגעה למזכרת בתיה (בואי נגיד שעד לטלפון האדום אני עוד זוכרת...
) ו-אני תורמת 100 ש"ח - תגידי לי מה לקנות בהם (דברים שחסרים...) ולהביא לאריזות. שבת שלום.

מחכים לך../images/Emo24.gifואם את קונה

עוד משהו אני מציעה שקיות קטנות של במבה או בסלי לפי מה שרשום אצלי ממתקים כבר יש מספיק

למעלה