תיעוד היום בפורום

BogN

New member
זהו, אנשים יקרים, הגיע הרגע!!!!!!!!

לקחתי איתי את הכרטיס, תכשיר נגד יתושים. אני עכשיו יוצא מהבית לאכול ארוחת צהריים באבו-גוש ומשם להופעה!!!!!!!!!!!!! אני לא מאמין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wommer

New member
אולי אנחנו עוד נראה אותו שם...

בעיתון ידיעות אחרונות היום כתוב שהוא יהיה כמה שעות טובות לפני המופע לעשות בדיקות סאונד וכו... מתי הוא בדיוק ייטע עץ?

שתי שאלות על ההופעה

אני יוצא בארבע וחצי מתל אביב, זה מאוחר מידי? אספיק להגיע תוך שלוש שעות? דבר שני, אף אחד לא דיבר על סידורי האבטחה (וזה די מדאיג וחשוב הנושא הזה) יהיה בטוח לקיים הופעה במקום כזה? אמרו משהו על הערכות המשטרה?

The Walrus

New member
כן.

יקח בערך שעתיים-שלוש להגיע (בהתחשב בפקקים), תגיעו בערך ב7, בדיוק לתחילת מופעי החימום.

Kakov

New member
ואני שוב מתבאס על ההסעות!

הסעה מב"ש יוצאת בחמש וחצי! נסיעה רגילה ללא פקקים זה כמעט שעה!

sharonchu

New member
מופעי החימום לא מעניינים לטעמי

אז אני מבינה שלצאת בסביבות חמש יהיה יופי אושר גדול כן ירבו הופעות טובות אמן כן יהיה רצון

The Walrus

New member
צפוף מאוד

בשעות האלה יקח בסביבות שלוש שעות ויותר נסיעה. יש סיכוי שתפסיד את תחילת המופע. קטן אמנם, אבל קיים.

sharonchu

New member
אבל הסעות מאורגנות יוצאות בשש

מת"א אני חושבת שחמש זה סביר ושיהיה כיף גדול לכולם

okmn

New member
17.30-18.00

נראה לי מספיק זמן אם מופעי החימום לא מעניינים אותך. זו,בכל אופן, השעה שאני יוצא בה. למרות שהמליצו בחדשות לצאת בארבע. אני חושב שזאת הגזמה. אני מקווה שאני לא טועה ומטעה...

The Walrus

New member
תשמע זה סיכון

אלה השעות העמוסות ביותר. הנסיעה תהיה ארוכה. כולם כבר יהיו שם - מקום טוב לא יהיה לך ממש. יש סיכוי קטן מאוד שתפסיד את תחילת המופע.

Purple Mushroom

New member
אני צריך לצאת עכשיו

לרכבת צפון , ארלוזרוב , להסעה של הקסטל . ב3 . הם לא עונים לי בטלפון , ואין לי שיחות יוצאות לסלולרי . מעניין מה יהיה .

יששששש!!

אני יוצא מת"א בשעה 4 וזה אומר שאני אספיק להגיע למקום טוב בעזרת השם! ווטרס תודה לך ותודה לכולם... בתקווה שנראה אתכם שם. אגב אני מציע לכם לעזוב לכל המאוחר בשעה 4, למה להסתכן אם אפשר לשבת בנווה שלום ולבוא להופעה ברוגע

m i n i me

New member
הופעה מעולה !!!

אחת ההפקות הגדולות אי פעם. אמנם נראה לי שההופעות של פינק פלויד יותר בומבסטיות, אך ההרכב של ווטרס הוא פשוט מעולה, והביצועים היו כמעט מושלמים (למעט פיספוסים קטנים, כמו כניסת הבאס-תופים ב Another Brick in the Wall, ועוד איזה אחת פה ושם. צוות הנגנים נשמע לטעמי יותר טוב מאיך שיצא לי לשמוע את פינק פלויד לאחרונה. מעניין היה לראות איך ווטרס מחלק את משימת השירה בין הנגנים (חצי מהמופע שר הגיטריסט בעצם, ושיר נוסף הקלידן, אף על פי שנשמעו מעולה). הייתי גם רוצה בדיעבד יותר נוכחות של Snowy White בקטעי הסולו, כאשר במופע זה שימש יותר כגיטריסט רית'ם. הבעיה היחידה שאני יכול להצביע עליה הינה המקום עצמו אשר לטעמי לא היה אידאלי לצפיה, כאשר המוני אנשים מולך וזוית המדרון מתונה כל מה שנותר הוא לנסות לעמוד על קצה האצבעות וזה חבל. עוד נקודה לרעה היתה בחירת המחממים למופע, שכן מה יש למאזיני פלוייד וקבל מנה של מוזיקה בערבית או את ברוזה ההיפר אקטיבי ?? Way too much. שורה תחתונה - מי שלא בא הפסיד מופע משובח !

למעלה