מכירים אתרי סקי בארה"ב?

omer72

New member
../images/Emo150.gifמכירים אתרי סקי בארה"ב?

אני מחפש אתרי סקי (ועדיף סנובורד) במרכז ארה"ב - קולורדו או ניו-מקסיקו? אני גר בדאלאס ומחפש משהו קרוב.

drz400e

New member
אני יודע שבאיזור סנטה-פה יש

אבל הייתי שם בקייץ אז לא גלשתי בהם.

dfl

New member
קולורדו, בנוק-אאוט

אתה רוצה להיות בקולורדו. יש רצועה של אתרי סקי לאורך כביש I-70. אתה יוצא מדנבר ונוסע מערבה. אלה בערך ההוראות... יש הפרשים גדולים במחירים ובהיצע באתרים השונים. אם אתה רוצה להיות כל הזמן במקום אחד, האתרים הקטנים כמו loveland ski area פחות מתאימים. לטעמי מה שכיף לעשות שם זה לקחת מלון איפשהו באמצע ולנסוע כל בוקר לאתר סקי אחר. דרך אחרת היא להתקדם כל יום קצת. אם לא אכפת לך הכסף, נסה לגלוש בVail. סקיפס עולה שם בערך 70 דולר ליום. ההר פשוט עצום, מתוחזק היטב, עם שרות אמריקאי מלוקק לאורך כל הדרך ובונוס מיוחד בדמות סוחרי סמים קולומביאנים ובני משפחותיהם שעומדים איתך בתור הארוך למעליות. אם ממשיכים הרבה באותו כביש, מעבר לוויל, מגיעים לאתר המפורסם יותר, aspen. לא הייתי כמובן וכנראה שזה לעולם לא יקרה. השלג בהרי הרוקי מגניב, יבש ונעים כזה. כל האתרים בגובה מעל 10000 רגל טובים, קשה להתאכזב שם. אני גלשתי ב Vail, loveland ו winterpark. שמעתי מאנשים ש copper mountain ו Breckenridge מצויינים. מחוץ לוויל, סקיפס עולה בין 40 ל 60 דולר ליום ויש גם כל מיני הוזלות של לפני העונה. צריך לעבור אתר אתר באינטרנט ולבדוק.

למעלה