הודעה חשובה לכולם כולל כולם נא לקרוא

MidNight Flame

New member
אני לא נגד קיום הפורום

הפורום הזה מטרתו לרכז מאמני כושר אישיים לטובת דיונים מקצועיים שלא ברמת מתאמן-מאמן, מטרתו להשחיז כישורים למדריכים, לשתף וללמוד מחוויות במסגרת אימונים וכו'. בחודשים האחרונים יש תחושה שהפורום איבד כיוון והפך למשהו אחר, לא חיובי בכלל ותקן אותי אם אתה חושב אחרת.

חן M

New member
אחדד אותך לגביי המטרות

מאמני כושר אישיים מקשת התחומים , מאמני כושר מקשת התחומים , סטודנטים למקצועות הקשורים באימון אישי , אנשים שמתעניינים במקצוע האימון האישי , אנשים שמתאמנים אצל מאמנים , אנשים שמעוניינים להתאמן אצל מאמנים , אנשים שמעוניינים לקבל ייעוץ אינטרנטי מאנשי מקצוע בכירים שנמצאים בפורום ועוד ... זה שאתה חושב אחרת זה לא אומר שאתה צודק קרא את הודעת המנהל שנמצאת עוד מיום הקמתו של הפורום ותבין מהו מהות הפורום בו אתה לוקח חלק פעיל כבר שנתיים . הפורום איבד כיוון ? כן , ציינתי את הסיבות שגרמו לכך השאלה אם אתה מעוניין להמשיך בקו שלך ולחפש השוואות בין פורום זה או אחר , לנקוט בקו ניצי לפעמים כלפיי אנשים עם ידע שונה או נמוך משלך או שתיקח פסק זמן מחשבתי ותמצה את הפוטנציאל שלך ותוכל להפיק מעצמך ומהפורום הרבה יותר .

MidNight Flame

New member
הפורום איבד כיוון גם בטיב הדיונים,

לא רק באופן הדיונים. חוסר ידע הוא לא הביזיון, הביזיון הוא אנשים עם חוסר ידע שמלמדים בלי נכונות ללמוד. אין פה עניין של השוואה, קח בחשבון שאם הפורום נועד למאמנים אישיים אי אפשר לפתוח אותו לדיונים חסרי קשר לצורך העניין צריך למצוא אמצע כשנשאלת שאלה כמו נניח "אני רוצה להתחיל לרוץ, איך מתחילים?" בין "קח מאמן אישי" לבין "תעשה X Y Z".

חן M

New member
קרא

שוב את כל השרשור ותבין שהפורום לגיטימי לכל שאלה . יש גולשים שרוצים לקבל ייעוץ ממאמנים והפורום מקבל זאת בברכה . קרא שוב מה הוביל לירידה בטיב הדיונים ומה הבריח אנשי מקצוע מכאן .

ellabs

New member
מסכימה עם חן

הי גם אני מהקוראות הסמויות כאן מכיון שבעבר ניסיתי להשתתף בדיונים אבל צורת הכתיבה פה ''הבריחה'' אותי והפכתי ''סמויה'' מקווה שהשרשור יביא לשיפור של תרבות הדיון

חן, כל הכבוד על האומץ !

אני מהקוראים ה"סמויים", יש כאן המון ידע ולי ישנה הערכה עמוקה לחלק מהכותבים (אותם אני מכיר אישית), לא כתבתי כאן עד היום בדיוק מהסיבות אליהם התיחס חן ! אני מקווה שהשרשור הזה יעשה את השינוי המתבקש, בעבודה עם אנשים צריך סבלנות, אנשים נכנסים כאן ללמוד ומצפים מכם לתגובות הולמות, אמשיך ללות אתכם ומקווה שהפניה של חן תפול על אוזניים קשובות....

חן M

New member
אתה רק מוכיח לי שצדקתי

מקווה לראותך לוקח חלק פעיל

yonatal1

New member
../images/Emo45.gif מסכים עם כל מילה

גם אני מהקוראים הסמויים בפורום זה. מסכים עם כל מילה, חשוב שיהיה מקום לכולם להביע את דעתם בצורה מכובדת ולא תוקפנית. שבוע טוב,

liorba

New member
כמה קוראים סמויים יש כאן ../images/Emo2.gif

אני אתחיל לשקול שוב את התשובות שלי
ולעניינו. אני חושב שכדאי שכולם ייקחו את המיטב מהערה/הארה של חן ויתחילו לומר את דעותיהם אבל לא פחות חשוב (אפילו לטעמי חשוב יותר) לקבל דעות שונות. גם הדרך להתבטא היא דרך שחייבים לקחת בחשבון. חייבים לזכור שבאינטרנט דברים מקבלים הרבה פעמים טון וכוונה לא כמו שהתכוונו. כמובן שכל זה חל גם עלי. ולסמויים שבנינו- יאללה תתחילו להשתתף, אף אחד לא יאכל אתכם כאן (חוץ ממייק אולי... סתאאאאאם
מייק דיר באלאק שאתה נוטש כי לדעתי יש לך מה לתרום והרבה לפורום).

Y a n i B

New member
אני יודע שזה צפוי:

אבל אני ממש לא מסכים עם זה. השיחות פה לא גלשו להעלבות \ קללות \ פסים אישיים, אז אני לא חושב שמה שאתה אומר מוצדק. לא צריך שהכל יהיה עטוף בצלופן ורוד, והסכמה בין אנשים תגיע רק אם הם ידברו בצורה חופשית על הנושאים שמטרידים אותם, בלי 'הנחיות מלמעלה' שקוראות לחביבות ונחמדות שמביעות יותר צביעות מאשר חיפוש אחר האמת.

למעלה