שלום לכולם...

Anna Karenina

New member
../images/Emo15.gif שלום לכולם...../images/Emo9.gif

אני מקווה שאתם מקבלים חברי פורום חדשים..
שמי נועה, בת 18 מחולון, וחובבת ביטלס מושבעת...!!
אז...התקבלתי?!

nowhere woman

New member
ברוכה הבאה../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif

(גם אני גרתי לפני כמה שנים בחולון:)

SmallVille Girl

New member
לא ! לא התקבלת!

סתםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם ברור שכןן!! (תמיד רציתי לעשות את זה :) ) שמי מיטל השלתבות יותר נכון התמכרות נעימהה!!

אלרוס

New member
אל תקשיבי להם, אני אחראי קבלה

אני יו"ר וועדת הקבלה הרשמית של הפורום, החברים החדשים נתונים לשליטתי... כך שיש תקופת נסיון וטפסים: אני _____________ מתחייבת בזאת שאני אבחר בקונספירציות הבאות של אלרוס אם תהיה תחרות קונפירציות נוספת, מבטיחה לנסות לגלות מי הם המרואינים ומיהו מקה. אני בנוסף מתחייבת שאני ממלאת את התנאים הבאים: א. אוהבת את הביטלס. ב. שונאת את יוקו אונו ואת אוהדיה (מאור לא נחשב) ג. מתחייבת ששמעת את הביטלס לפחות 4 פעמים. ד. תומכת במפלגה של אלרוס "מממו"מ" ה. מצטרפת לעצומה למען הבאתו של פול ארצה ונגד קיפוח של רינגו

Anna Karenina

New member
רגע, רגע, רגע....!../images/Emo60.gif

אני לא חותמת על כלום.
קודם כל, סעיפים א-ג - מקובלים עלי לחלוטין. אני מאשרת.
מממו"מ?!? מה..!?! מי?? למה?!?! וחוצמזה, לגבי הבאתו של פול..בוא נסגור לגבי העצמות שלו, אוקיי?!

Anna Karenina

New member
שיט. ../images/Emo60.gif

לא רציתי שזה יפול עליך ככה בבום...אתה צודק, לא הייתי צריכה להיות זו שתספר לך.
אההמ..וסליחה.

Anna Karenina

New member
אהמ. נו, טוב. ../images/Emo11.gif

אני בכלל הייתי מנהלת על זה ויכוח. ולא, אני לא בנאדם מוזר. ז'תומרת, אני כן, אבל בפרופורציות. נראה לי.

אלרוס

New member
מפלגת "מממו"מ" היא מפלגה בראשותי

ובראשות יוסטשייה ולוסי (ולאורנה כראש מרכז המפלגה) שפירושה "מגלי מרואיינים מוזרים ומקה"

הסבר קצר.../images/Emo132.gif../images/Emo72.gif../images/Emo113.gif

מקה - הלא הוא מ ק ר ט נ י, חבר פורום (לשעבר?
) חביב מאד שטען כי הוא פול מקרטני האמיתי וסירב למסור מי הוא באמת. מטרת האגודה היא לחשוף את זהותו המסתורית של מקה (פולקע, פולקערס, סר פול ומה שלא תרצו) בעזרת התפוזון המכני :)-{) תעשיות בע"מ.

אלרוס

New member
את חברה במפלגה

אבל לא בראשה, את חברת מרכז מפלגת מממו"מ... ואנחנו המפלגה הדקטטורית בפורום הזה, רק ילדה אחרת נמצאת מעלינו ולא במפלגה... כי היא יודעת את כל הסודות...

למעלה