פיק קראקי- קיבולת אלכוהול נמוכה

../images/Emo15.gif פיק קראקי- קיבולת אלכוהול נמוכה

שם: בכותרת. פאנדום: היקאגו קרוס קליל לפרובה ג'אנר: קראק טהור. ראו הוזהרתם. דירוג: PG- זהירות, הרבה אלכוהול, שירים מוזרים וריקודי קוזאקים. לא לאנשים שפויים מדי. זהו קראק טהור. ואזהרה נוספת- אם אתם רגישים לדברים כמו: ג'ינגים, ריקודים מוזרים, שורות קונגה, OOC בולט, שכרות, ריקודי קוזאקים, שירים מהספייסגירלס ועד לגשש החיוור, ולגברים בשמלות/ בגדי עור שחור- אל תקראו. ראו הוזהרתם פעם שנייה! אם אינכם רגישים לאחד הדברים לעיל- תהנו! 'זה לא בסדר' מילאה המחשבה את ראשו של אקירה, 'מישהו כמוני, ברמה שלי, עושה דבר כזה.... מה לעזאזל יחשבו עליי?!' אבל זה לא עזר לו, היקארו, בתוספת חיזוק של קרוב לשש כוסות סאקה, לא היה טיפוס שיוותר, אז אקירה המשיך, מנסה להבין באומללות מה הוא עושה פה ולמה הוא עושה את זה לכול הרוחות. נכון שהם החברים הכי טובים והכול, אבל לכול גבול יש תעלול! או שזה ההפך? הראש של אקירה הסתובב, כמה בסך הכול הוא שתה? רק כוס אחת וזהו! אולי טיפה יותר.... אבל לא הרבה יותר מזה! לא מספיק בשביל להפוך אותו למפלצת היפראקטיבית כמו היקארו! "אקירה! אתה לא משתף פעולה!" קרא היקארו באנרגטיות רבה מדי, שהוכיחה לאקירה שמחשבתו המרוסקת הייתה בדיוק במקום "תזיז את הרגליים!" "אבל היקארו!" "בלי אבל! אנחנו מפגרים מאחורה! השיר יגמר בקצב הזה!" "אני לא מבין איך לעזאזל שכנעת אותי להיות בן הזוג שלך בריקודי עם!" קרא אקירה בתסכול "אני בכלל לא יודע לרקוד!" "אתה רואה את איסומי וואיה שם?" שאל היקארו והצביע על שני שחקני הגו שרקדו קנקן סוער (שללא ספק הושפע מכמות הבירה מסחרית ששניהם שתו בעקבות איזושהי התערבות עם נאסה) "גם הם לא יודעים לרקוד" "וזה די בולט!" אמר אקירה כשצפה בשולחן מתרסק מתחת לשני השחקנים השיכורים שצנחו להם על הספה והחליפו את הריקוד לסגנון מערב פרוע מטופש במיוחד, שכלל הרבה קריאות של "דיו" ו"יה!". "מוחאים להם כפיים" העיר היקארו והוביל את אקירה במשהו שדמה בצורה מעוותת מעט לטנגו, לעבר השולחן. "זה רק כמה ג'ינג'ים שיכורים עם כינורות" אמר אקירה בביטול. "הם אירים אקירה!" אמר היקארו בזעזוע מדומה "הם יודעים מזה לכייף" "מישהו אמר לכייף?" שאל אחד מהאירים והביט באקירה, בוהה בשיערו ואז חייך חיוך גדול. "ירוק זה צבע מעולה לשיער בחורי הצעיר! ויסקי על חשבוני!" אקירה עמד לומר שהוא לא שותה עוד, אבל היקארו טפח על כתפו בעידוד, ולפני שהבין אקירה מה קורה מה שנראה כחצי ליטר ויסקי עבר במהירות מדהימה מכוס הישר לתוך קיבתו, מצית את הגרון שלו באש תוך כדי. נראה שלאלכוהול הייתה השפעה מדהימה על אקירה, ברגע הוא קם על רגליו, תפס בידיו של היקארו ויצא איתו בריקוד פראי של "יש לנו תיש", יחד עם כל האנשים שהיו במועדון, כולל איסומי וואיה, למרות שאחרונים היו שתויים כל כך שנדמה שעוד רגע הם יפלו עם פניהם לרצפה. ואם מדברים על קיבולת נמוכה לאלכוהול, נראה שגם על נאסה לא פסחה ההשפעה הקטלנית של הטיפה המרה, והיה ניתן לראות אותה בבירור יושבת על הברכיים של הונדה וצוחקת כמו עדר צבועים שלם. "ככה זה צריך להיות!" קרא היקארו שהניף את אקירה באוויר בהתלהבות, כשתחילו לנגן את "שיר הציפורים" (נו, אתם יודעים, השיר האידיוטי הזה! ולא, אני לא יודעת לאיזה מועדון הם הלכו שש שם אירים מטורפים שיקנו לאקירה חצי ליטר ויסקי רק בגלל שיש לו שיער ירוק). כמו במטה קסם כל ההשלכות וההנחות והרצינות התנדפו ממוחו של אקירה, מותירה אותו כשהמחשבה הכי עמוקה שלו הייתה "מה יקרה אם הג'ינג'י שמנגן בכינור ייפול לתוך החבית?". ובכן, נראה שלמי שלא שם את המוסיקה התחשק פתאום להחליף אווירה, כי פתאום נשמעו באוויר שירים ממחזות זמר ומערכונים של מה שאקירה זיהה בטשטוש כמשהו הזוי למדי. באופן מסתורי נראה כאילו כולם הכירו את המילים, כולם חוץ ממנו! היקארו שר עם איסומי, וואיה ונאסה. הוא התחיל לשיר לו בשמחה. "זה מבאס להיות אני! מבאס להיות אני!" ונאסה ענתה לו: "הבעיות שלי יותר גרועות! לי אין חבר למרות שאני חכמה!" "זה מבאס להיות אני!" "זה מבאס להיות אני!" "מבאס להיות!" "מבאס להיות!" ואז הצטרפו אליהם איסומי וואיה. "לנו גרוע יותר!" ואז הם הסבירו בשירה: "אנחנו החברים הכי טובים, עד כמה שאפשר להיות. אנחנו חיים יחד באותה דירה" "בגלל זה הוא יודע את כל הדרכים לשגע אותי!" "באמת?!" "אתה זורק את הבגדים על הכיסאות!" "אתה עושה דברים הומואים כמו לגהץ את התחתונים!" "אתה הופך את הדירה הקטנה שלנו לחורבה!" "גם אתה! בגלל זה גם אני חי בגהנום!" ואז הם הצטרפו לפזמון יחד עם כולם, ואקירה שם לב שלפתע גם הוא הצטרף לשירה, שבהתחשב במילים המבואסות הייתה עליזה למדי. "מבאס להיות אני! מבאס להיות אני! אין דבר יותר מבאס מלהיות אני!" ואז מישהו התפרץ אליהם בשירה. "אני הייתי פעם מפורסם! עשיתי המון כסף שנגנב בידי היחצ"נים שלי! ועכשיו אני מרושש ומוציא את הנשמה במועדונים איריים הזויים!" הם הביטו בו ואז פרצו בשירה. "מבאס להיות אתה! מבאס להיות אתה!" "ניצחת!" "אני מרגישה הרבה יותר טוב עכשיו!" "מבאס להיות אתה! מבאס להיות אני, מבאס להיות אנחנו אבל אנחנו שרים יחד!" אקירה לא שם לב שהם כבר שרו יחד, ושכולם הסתכלו. "עד שחלומותינו יתגשמו זה מבאס להיות אנחנו!" "תודה רבה! אל תשכחו לקחת איתכם צמר גפן!" קרא וואיה בקישור מינימאלי לעולם.

../images/Emo15.gif חלק ב

"תודה רבה! אל תשכחו לקחת איתכם צמר גפן!" קרא וואיה בקישור מינימאלי לעולם. "לימונים וקולרבי?" שאל אותו איסומי ושניהם פרצו בצחוק מתגלגל מאיזו בדיחה פרטית לא מובנת. לא שלאקירה היה אכפת. בזאת הוכח לו באופן רשמי שלשחקני גו ממוצעים יש יכולת החזקה מינימאלית לאלכוהול. ואז משהו השתבש מאוד במוזיקה. הם השמיעו את הספייס גירלס, למען השם! אבל הדבר הגרוע ביותר שנראה שוואיה הכיר את המילים. "אומר לך מה אני רוצה, באמת באמת רוצה!" הוא צעק לאוויר בצורה ראנדומאלית. הנה מישהו אחד שיקבל חתיכת הנג-אובר מחר. "תאמרי מה את רוצה, באמת באמת רוצה!" ענה לו איסומי המסטול למחצה וחסר הנשימה שעודד אותו בקולניות מהספות. "אומר לך מה אני רוצה, באמת באמת רוצה!" המשיך וואיה "אני רוצה! אני רוצה! אני באמת באמת רוצה ש...!" "אלוהים ישמור!" קרא אחד מהאירים האקראיים הפזורים בבר "כמה הבחור שתה?" "עד שהמוח שלו הפך לדייסה והתאדה לו מהאוזניים!" הכריז וואיה, איכשהו מצליח לא לאבד את הקצב הפרחתי משהו של השיר מסתובב במקומו. "מישהו ירד מהפסים!" קרא היקארו ותפס בזרועותיו של אקירה ומאלץ אותו להצטרף אליו לגרסה מאוד מוזרה של מקרנה, שלא תאמה את הקצב, אבל זה לא באמת שינה לאף אחד. אחרי הכול, בין כולם לא היה אחד שחשב בצלילות. אפילו לא אקירה. "שאלוהים יעזור לנו!" קראה נאסה בשמחה. "הוא בחופשה בקריביים!" צחק היקארו "שמישהו יביא לי עוד מידורי!" "לא ולא, שמישהו יביא לי עוד מידורי!" קרא אקירה. "אם אתם תשתו עוד כוס בוודאי תתאבדו לנו מחר על הבוקר" צחק הברמן האירי "אתם היפאנים רגישים כל כך לאלכוהול" "את תתווכח! לא! אל תתוכשח! תמקח! או, עזוב, תביא לנו מידורי!" קרא היקארו בצהלה. "תגיד שרה שרה שיר שמח" פקד הברמן. "שיר שרה שרה שמח! אני מתכוון שמח שיר שרה שרה! שרה שיר שמח שרה!" ענה היקארו "נו בבקשה רק עוד מידורי אחד!" "נו טוב, תהרגו אותי על זה" אמר הברמן והכין שני מידורי "קחו" אקירה והיקארו הערו את הקוקטייל הירוק לגרונם לפני שחזרו לרקוד בפראות. אקירה אפילו לא ידע שהוא יודע לרקוד ריקודי קוזאקים! הברמן המשועשע הביט ברביעיית שחקני הגו (נאסה הייתה סרוחה על מהרצפה בעודה שרה "מאה בקבוקי בירה על הקיר") שרקדו את הגרסה היפאנית הלא מנוסה והלא מצונזרת לריקודי קוזאקים. דבר שהיה מוזר עוד יותר בגלל שברקע בכלל התנגן רוק קצבי. "היפ היפ להניף רגליים!" קרא וואיה וטפח על שכמו של היקארו "לה לה לה!" "טוב חברה!" "אם חייך שוד ושבר! אם פורחים עצבים!" התחיל איסומי לשיר שיר מסרט ישראלי ישן (הוא אפילו לא יודע שהוא מכיר את השיר). "אז נא למסור בקוד נוחה!" המשיך איתו וואיה "גבעת חלפון אינה עונהההה!" ענתה בסרחרור נאסה מהרצפה "גבעת חלפון אינהההההה עונהההה!" "ואם אלינו מתקשרים!" המשיך היקארו, מבצע קפיצה קוזאקית שהפילה את כל הרביעייה העליזה (תרתי משמע) לרצפה "גבעת חלפון אינה עונה!". הדבר המעניין הבא היה שוואיה החליט שהוא יודע לרקוד ריקודי בטן לצילילי "אי לייק טו מוב איט" דבר שהיה מבדר ביותר, למרות שהסתיים בצורה של שיירת קונגה ארוכה מאוד....

../images/Emo15.gif חלק ג

שנגמרה איכשהו בחנות מפוקפקת ומוזרה ביותר שנקראה "איאמה האמין". מנהל החנות, גבר בשנות השלושים לחייו בעל שיער לבן עט עליהם בשמחה יחד עם העוזרת שלו, דחף לזרועותיהם ספוגות האלכוהול סטים של בגדים ודחף אותם לתאי ההלבשה בלי התחשבות בטענותיהם ומענותיהם, שגם ככה לא ניתן היה להבין מהן יותר מדי. לאחר כמה דקות נגלה לעיני המסתכל מחזה משעשע. אקירה לבש שמלה ורודה-לבנה עם גרבי ברך מקושטות בסרטים ונעלי לכה אדומות, ובאופן כללי נראה חמוד ומגוחך- בתחפושת של לוכדת הקלפים, סרטים קושרים את שיערו בקוקיות. "אתה נראה פשוט חמוד להפליא!" התמוגגו המוכרת ובעל החנות "זה פשוט מתאים לך!" אקירה לא זיהה את עצמו במראה. "או, ותראו את הבחור הצעיר הזה. אני אומר לך, נולדת ללבוש את זה!" וואיה בדיוק יצא מהתא שלו לבוש בשמלה שחורה גותית על מלמלה לבנה. על הראש שלו הייתה קשת "אני אומר לך, קצת חימצון ותסרוקת אחרת והיו בטוחים שאתה הדוגמנית מיסה!" אקירה ווואיה נעצו זה בזה מבטים מלאי תמיהה. הם נראו הפוכים לגמרי. בעוד אקירה נראה תמים וחמוד ולחלוטין כמו דמות של קלאמפ, אקירה נראה גותי ואפל כמו שרק גברים בשמלות גותיות יכולים להיראות. הבחור הבא שיצא מתא ההלבשה היה איסומי. הוא לבש שחור צמוד עם צלב גדול על צווארו. "אתם פשוט נראים נהדר יחד!" קרא בשמחה והזיז את אקירה מהמראה בשעה שהעוזרת שלו זינקה על שני הבחורים בשחור וצילמה כמות מזעזעת של תמונות שבוודאי, אחרי שהאלכוהול יצא ממחזור הדם של שני החברים, יהוו מקור למבוכה אדירה. אחרון חביב יצא מתאי ההלבשה יצא היקארו לבוש בתלבושת סינית חמודה להפתיע, כך שגם הוא נראה כמו דמות קלאמפית. "אלוהים! כמה חמוד!" התלהבה העוזרת, מחליפה פילם במהירות ועטה על שני היריבים המופתעים- אחד בשמלה ורודה והשני בתלבושת ירוקה ומצלמת אותם ללא הפסקה. "האטורי!" קרא לפתע בעל החנות בשמחה כשראה גבר בגילו נכנס לחנות "רק כדי לעשות את זה עבר מושלם! בוא בוא!" "שוב התנפלת על שיכורים תועים איה?" שארל האטורי בטון מיואש "זה עלול היגמר רע" "עזוב, תראה כמה נפלא הם נראים בבגדים האלו! ואם מדברים! תמדוד!" קרא בשמחה, משליך לידיו של האטורי חבילה ודוחף אותו באלימות לתא ההלבשה. "אם זו שמלה אני הורג אותך!" "אל תדאג!" צחק איה "זה לא שמלה!" עשר דקות אחר כך (ואחרי שאקירה גרם לכולם לקנות את הלבושות אחרי שהקיא עליהן את נשמתו), יצא האטורי מתא ההלבשה. לבוש כמו מלו מדת' נואט. זה גרם לדליפה קלה של ריר מכל הפיות בסביבה. "אוקי בחנים סגרנו!" קרא איאמה ברגע שראה את הטורי "אני והאטורי סאן צריכים לטפל במשהו! ביי ביי! תיהנו מהתלבושות!" למחרת בבוקר נשמעה בדירה אנחה. "שמישהו יבא לי תרופה נגד הנגאובר, בבקשה"

הגבתי לך כבר במסנג'ר, אבל .........

האהאאאא !!! אני הגיתי את הרעיון של הטורי בבגדי מלו !!!!!! *נמסה*

XDDDD

זה היה ממש טוב ומצחיק בימיוחד הזויי (ואני אוהבת הזויי P: ) בכל מיקרה אחלה פיק ..! תמשיכי כך! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

hili האחת

New member
XDD../images/Emo79.gif

אני חולה על השיר הזה של הספייס גירלס:) מאז שהוא היה במגרש ביתי... נשפכתי מצחוק לאורך כל הפיק... ח"ח על המאמץ. לי אף פעם אין מוזה שקשורה להיקאגו.

למעלה