עברית- איזו מכה.

black robe

New member
אני פשוט פוחדת שלא אבין משהו...../images/Emo63.gif

או שאני איכשהו אתקע באמצע ולא אצליח לקלוט איזה משפט
אני יודעת שזה המווון זמן לחכות חצי שנה(!!) אבל אולי עדיף לי להתאפק בשביל לקרוא את זה בצורה חלקה יותר... אבל הדבר היחידי שאני מפחדת ממנו זה ספויילרים! אם בעיתון או בחדשות יגידו שהארי מת או משהו כזה, אז זה פשוט יהרוס לי את כל הספר!
אתם יודעים מה? יכול להיות שאני אקנה באנגלית, אתחיל לקרוא את הפרק הראשון... אבל אם אני אתקע אז אני אפסיק ואשים את הספר במקום רחוק מהעיניים שלי שלא אתפתה לפתוח ולקרוא את שמות הפרקים או את המילה האחרונה או משהו... ואחכה לעברית. יכול להיות באמת שאעשה ככה. והגעתי כבר לפרק 5 The Dementors... זה כלכך יפה באנגלית!

LiRs Lullaby

New member
יו, טולי, אין שום סיבה שלא תקראי באנגלית

גם אני קראתי את הספרים ונתקלתי במילה פה ושם שלא הבנתי, אבל אני מכירה אותך מהפורום מספיק זמן ואני בטוחה שאת מספיק נבונה וחכמה ואינטליגנטית כדי להבין מה קורה ולהמשיך הלאה, אז מספיק עם ההצגות האלה "יהרוס לי את הספר" גם כן... זה עדיף מאשר לשמוע בחצי השנה עד שהספר ייצא בעברית את מה שקורה בכללללללל הספר, לא? *הכל ברוח טובה ומבלי שום כוונה לפגוע, כן?

black robe

New member
ברור../images/Emo9.gif../images/Emo63.gif

(אהבתי- טולי!
) וכן, החלטתי שאני אקנה אותו באנגלית
תודה על המחמאות!
*מנסה לשכנע את אימא ללכת לסטימצקי כדי לקנות את הספר במחירה מוקדמת* *נזכרת שאני הולכת למסיבת יום הולדת* *מתאכזבת* *מתאכזבת קשות
* טוב לא נורא, אולי אלך מחר!

אנה92

New member
אני מציעה לך לקרוא באנגלית..

קראתי את כל הספרים בעברית ועכשיו קניתי לתרגל את האנגלית את השלישי בבריטית. זה דווקא לא כ"כ נורא כמו שחשבתי והאנגלית שלי השתפרה ברמות!! בכל זאת אני אשב עם מורפיקס על השביעי.. עכשיו יש לי שאלה.. PEVEES או משו כזה זה פיבס?

Why Y

New member
../images/Emo15.gifקראתי את הראשון באנגלית תוך שבועיים או

פחות... אבל הבעיה היא שאני לא יודעת את כל השמות באנגלית, ואין לי כח לקרא את כל הספרים באנגלית כדי להשלים פערים, כי אני מרגישה כ"כ איטית (או כמו שידיד שלי כפרעליו אומר- 'איטייה'), כי בעברית אני יכולה לקרא את זה ביום, ובאנגלית- לא. (וואו, זה יצא משפט ארוך. שניה, אני אבדוק איפה אני יכולה לשים נקודה. רגע, אבל אז אני אצטרך למחוק את הסגריים האלו.. אממ... |פרצוף-מבולבל|). ואני בכלל אמורה להיות טובה באנגלית. הייתי חצי שנה בחו"ל ואני בהקבצה הכי טובה. אני לא עושה לעצמי הנחות וקוראת באנגלית. והמילה הזאת שכתבת, זה פיבס רק עם טעויות. (וואו, אני טובה. אני יודעת שהיו שם טעויות. רק אני לא יודעת לתקן
). חפרתי. אני בכלל די חופרת.

Why Y

New member
../images/Emo15.gifבאמת? ../images/Emo7.gif

די, באמת חפרתי יותר מדיי.

עד שהצלחתי עוד איכשהו

להשלים עם העובדה שאני קוראת בעברית אחרי מאמצי השווא שלי להתרגל לאנגלית הרסת?? אגב, את קורעת!!

NetaOnline

New member
יו קרעת אותי ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

בדרך כלל אני קוראת קודם בעברית ואז באנגלית אבל בגלל שזה הספר האחרון והכל אז זה שונה... ברור שהייתי מעדיפה לקרוא קודם בעברית, שזה יותר קל ואני אוכל להבין יותר טוב אבל יש 2 אופציות: * שתשמעי\תקראי ספיילרים כמו שאמרת * או לקרוא באנגלית, להבין פחות אבל לפחות אני לא אצטרך לגלות שהארי מת כי ילד אחד בבצפר צעק את זה
בכל מקרה או שהורסים לך או שאת הורסת לעצמך. אה ונראה אותך מחכה 5 חודשים.

NetaOnline

New member
XD

שכחתי מזה... אז אני בכלל אכלתי אותה כי אני טסה ללוס אנג'לס בחופש זתומרת שאני אראה בכל מקום ספויילרים באנגלית... באסה לי
אבל אני אשבור שיא. אני אקרא תספר ב17 שעות הטיסה לפני שאני אגיע
חח סתם אבל באמת נדפקתי... לאאאאאאאאאאאא!!!!!

ToryMaster

New member
בהחלט

זה בפשטות הספר עצמו, שמוקלט על קלטת או דיסק [מניחה שדיסק], מאוד שימושי עבור ילדים שלא יודעים לקרוא, או סתם עצלנים

black robe

New member
מוכרים את זה בסטימצקי?../images/Emo63.gif

אף פעם לא ראיתי את האודיובוק בחנות

למעלה