סכום שבועי

dragonit12

New member
../images/Emo15.gifסכום שבועי../images/Emo15.gif

השבוע שהיה: שיר השבוע:
משפט השבוע:
דבר מצחיק שקרה לכם השבוע:
משו שהרס לכם את השבוע:
מאכל השבוע: יאללה פשוט תרשמו מה אתם הולכים לעשות כל השבוע....
ראשון-
שני-
שלישי-
רביעי-
חמישי-
שישי-
שבת- שבוע מהנה=]=]

dragonit12

New member
עונההנהנה

השבוע שהיה:
שיר השבוע:חובבי ציון-רוצה בנות
משפט השבוע:היו מלא..לא זוכרת כבר..
דבר מצחיק שקרה לכם השבוע:היה יומודלת לקובי היה קורע!
משו שהרס לכם את השבוע:האחות המעפנה
מאכל השבוע:קורנפלקס
יאללה פשוט תרשמו מה אתם הולכים לעשות כל השבוע....
ראשון-ישיב"צ של המועצה העירונית..
שני-יומולדת לויקעע
שלישי-הולכת לעשות בדיקת דם...
רביעי-פעולת מצשים...
חמישי-הדרכה+חתונה לבת דודה שלי:)
שישי-אולי אחי בא הביתה...
שבת-כלופ.. שבוע מהנה:)

Janem

New member
העעעע :)

שיר השבוע: juanes-la camisa negra משפט השבוע: המשפט שהיה לחייל אחד אצלינו על צחצוח נעליים. הוא קיבל 6 ימי ריתוק. דבר מצחיק שקרה לכם השבוע: התחלתי עם בת 26 בפאב. משו שהרס לכם את השבוע: שלא יצא מזה כלום. מאכל השבוע: בירה. חחח אז מה אם זה משקה...? יאללה פשוט תרשמו מה אתם הולכים לעשות כל השבוע.... ראשון-דיכאון שני-עצבני שלישי-אני בא רביעי-חגיגה חמישי-מצב רוח חופשי שישי-את יודעת הווו ווע יש בעיר מסיבההה הוו ווע שבת-נפגשים כל לילה עד הבוקר הבא... שבוע מהנה=]=]

dragonit12

New member
../images/Emo6.gif קורעעע אחדד!!

אני אוהבת לקרוא את מה שאתה רושם:)

willo1

New member
איזה מן עונש זה?

ריתוק מהצבא זה לא שווה ערך לחופשה?!

Janem

New member
זה לא כזה דבש...

עושים נקיונות, קמים ב6 כל יום, שבועיים לא רואים את הבית (או כמה ימים שזה, לוו דווקא שבועיים). איאפשר בדיוק לישון בלילה כי כל הזמן נכנסים שומרים לחדרים ומפריעים... לפעמים די משעמם. אבל סה"כ טוב להיות מרותק בבסיס שלנו בהשוואה לבסיסים אחרים.

willo1

New member
אההה חחחחח רונע

חשבתי ריתוק בבית חחחחחח|פוסטמה|

dragonit12

New member
../images/Emo122.gif

הייתי בטוחה שאת קוראת לעצמך.. קראתי רנעע..{את!} ולא רונעעע{רוני..}
מודעת לזה שאני לא רואה וקוראת טוב
ד"א מתי פגישת פורום..?! טנקיו:)

Janem

New member
חחחחחחחחחחחח

עם חייל ליד הדלת... עם רובה... ששומר שאני לא אצא...חחחח עושה נוהל מעצר חשוד להורים שלי שהם חוזרים הבייתה... חחחחח למה לא... תכלס גם זה עדיף מריתוק בבסיס... |: איזה קטעים, היום איזה טרור עשינו בבסיס... קודם כל צבענו את התלת-אופן המחלקתי, שמנו בו קצת גריז, החלפנו שרשרת, שברנו את הצפצפה (לא בכוונה), שמנו פלטה למטה לנוסע שלישי... קיצר פתחנו מוסך לאופניים... אחרי זה מצאנו עוד שלדה של אופניים, הבאנו גלגלים, ובנינו עוד זוג. הזוג השני יצא פחות מוצלח כי זו שלדה לילדים בני 6 :) המפקד שלנו ראה את זה הוא היה בהלם... לא רק שאנחנו לא עובדים, אלא גם אנחנו מנצלים כלים של הצבא לשפץ אופניים... הוא נכנס לשוק לא הבין מה הולך, איך להעניש אותנו מה כבר לעשות איתנו. קיצר, אחרי שיחה ארוכה, מסכת שכנועים והתערבויות מצד אנשי הקבע שאיתנו והאזרחים, לא רק שלא הפסדנו, יצאנו מורווחים. כל האזרחים התחילו להגן עלינו ולהתלונן על השעות עבודה, אמרו שאנחנו לא אשמים, שהתוכנית עבודה רצה, שאנחנו סגרנו את הפער וכו כו. בסוף הם החליטו לא להשאיר אותנו יותר עד מאוחר, אולי פעם בשלוש שבועות. והמפקד הסכים אחרי כל זיבולי השכל האלה... מה עוד שמחר אני ועוד חייל מקבלים דרגה, אני רב"ט והוא סמ"ר... ו ו ו... בוא גם החליט בסוף להוציא אותי לקורס... אז יש'מצב שאני לא אהיה בבית שבוע-שבועיים... אבל זה גם יותר כיף מלהיות בבסיס... :) אחד הימים ההזויים היום...

willo1

New member
יאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

מזל טוב!!! הווו איזה כיף!
[עכשיו אתה רב"ט הפורום

moshe34

New member
אני עונה...

שיר השבוע: X משפט השבוע: X דבר מצחיק שקרה לכם השבוע: X משו שהרס לכם את השבוע: X מאכל השבוע: X נעבור למנה העיקרית..... יאללה פשוט תרשמו מה אתם הולכים לעשות כל השבוע.... ראשון- סתם לשבת בבית ולארוז תיק, אולי גם לקפוץ למכון כושר אם יהיה לי זמן שני- בשעת בוקר מוקדמת ביותר, כאשר אני מתאר לעצמי שרוב הפורום, אם לא כולם יישנו. אני ממריא לאתונה שלישי- באתונה רביעי- באתונה חמישי- באתונה שישי- ושוב כאשר רוב הפורום יישן, אני נוחת בסביבות 3 בחזרה בארץ הקודש....תיכנון להמשך עדיין אין שבת- לנוח.... שבוע מהנה ביותר....

dragonit12

New member
אוהוה תהנהה:)

באיזה שעה את טס..?! ואל תשכח אותנו שם.. כן..?! תקנה משו
סתם סתם.. תהנה:) טיסה נעימה:)

moshe34

New member
אני יוצא לנתב"ג ברכבת בשעה 3:30

לפנות בוקר וחוזר ביום שישי באותה שעה בערך.... ליל שימורים...

willo1

New member
וווווואי

נחמד!! תהנה!! למה אתה נוסע? חופש?
נחכה שתחזור

moshe34

New member
דיווח מאתונה...

בנתיים אני מאוד נהנה כאן באתונה, אני מצליח לכתוב בעברית מכוון שיש תוכנה כזו באינטרנט. בעוד כ-24 שעות אני חוזר לישראל. היה מאוד יפה, ביום שני היה כאן חג, אז כמעט לא היו אנשים ברחוב והיה מוזר, אבל אתמול והיום היו הרבה מאוד אנשים כאן, היינו היום בפיראוס, מקום מומלץ ביותר.

willo1

New member
אני אענה

מחר, אני כרגע כל כך מותשת, חזרתי רק עכשיו הביתה.. (מהבוקר..) וכולי מסכנה. והחדר שלי נראה זוועה ואני לא יכולה לחשוב על להתחיל לסדר אותו, ומחר אני צריכה לצאת מוקדם ואין לי מושג איך אני אקום
ואני עוד יושבת פה מול המחשב במקום להתחיל להזיז את עצמי
אז לילה טוב בינתיים, מחר אני אכתוב יותר

למעלה