סיכום שבועי

../images/Emo15.gifסיכום שבועי../images/Emo15.gif

שיר השבוע של דיימונדז- שיר השבוע בכללי- ספר/דיסק/סרט שעשו לכם את השבוע- דבר אחד שאתם מוכנים לוותר עליו בשמחה שקרה השבוע- משהו מיוחד שמחכים לו בשבוע הבא- תמונת השבוע- איך אתם מסכמים את חג הסוכות שנגמר לו? מוזמנים לתת
למישהו מהפורום שעשה לכם את השבוע

MoRaN SeM

New member
[=

שיר השבוע של דיימונדז-אין. שיר השבוע בכללי-המון של אביב גפן:| ספר/דיסק/סרט שעשו לכם את השבוע-הארי פוטר השלישיXD דבר אחד שאתם מוכנים לוותר עליו בשמחה שקרה השבוע-שום דבר.. משהו מיוחד שמחכים לו בשבוע הבא-בי"ס! תמונת השבוע-אין. איך אתם מסכמים את חג הסוכות שנגמר לו?משעמם. פרח למעין וקורל.

../images/Emo9.gif

שיר השבוע של דיימונדז- להיות איתך,שיהיה לי את הכוח שיר השבוע בכללי- אממ...ל'אדעת ספר/דיסק/סרט שעשו לכם את השבוע- הארי פוטר החמישי דבר אחד שאתם מוכנים לוותר עליו בשמחה שקרה השבוע- האשפוז של אחותי הקטנה בבית חולים משהו מיוחד שמחכים לו בשבוע הבא- לא'דעת... תמונת השבוע-אמממ...אין איך אתם מסכמים את חג הסוכות שנגמר לו? כבד,קשה ועצוב... פרח למעינוש על המומולדת ולמיכאל על הגעגוע...

יפה לך חיפושית :)

אני הקדשתי לך את התמונה
*חשה* טוב נו שיר השבוע של דיימונדז- כלום שיר השבוע בכללי- אין אחד ספציפי
ספר/דיסק/סרט שעשו לכם את השבוע- סטפ אפ :) מאז [היום],שאני שומעת שיר אני מדמיינת ריקוד בראש
דבר אחד שאתם מוכנים לוותר עליו בשמחה שקרה השבוע- לא יודעת משהו מיוחד שמחכים לו בשבוע הבא- סיור של"ח?
תמונת השבוע- הראל
איך אתם מסכמים את חג הסוכות שנגמר לו? ברוך שפטרנו? מוזמנים לתת למישהו מהפורום שעשה לכם את השבוע- מורן, מיכאל, מעין .. כפרעליכם
שלישיית מממ

d miss d

New member
שלי

שיר השבוע של דיימונדז- לא יצא לשמוע שיר השבוע בכללי- סטלוס ואורן חן-לראות אותך צוחקת ספר/דיסק/סרט שעשו לכם את השבוע- הבטיחי לי- הרלן קובן דבר אחד שאתם מוכנים לוותר עליו בשמחה שקרה השבוע- על חלק מן הדברים אתמול משהו מיוחד שמחכים לו בשבוע הבא- מסיבת גיוס שלי תמונת השבוע- אין איך אתם מסכמים את חג הסוכות שנגמר לו? היה נחמדד מוזמנים לתת פרח למישהו מהפורום שעשה לכם את השבוע לעצמייי כי אף אחד בפורום אז לא נותן לי פרח

למעלה