מצעד היובל 32: 1974

ForeverMC

New member
../images/Emo15.gif מצעד היובל 32: 1974 ../images/Emo15.gif

6 באפריל 1974 – ברייטון בריטניה. 17 מתמודדים על הפרס הגדול: אוליביה ניטון ג'ון מאוסטרליה (לפני ימי הגריז) מייצגת את בריטניה, ג'יליולה האיטלקייה חוזרת לאירוויזיון אחרי 10 שנים ולהקה עלומת שם העונה לשם אבבא מייצגת את שבדיה וטורפת את כל הקלפים. אגנטה, בני, ביורן ואניפריד שהפכו לאחד מהרכבי הפופ המצליחים בכל הזמנים זכו בניצחון סוחף גם במופע היובל שנערך בחודש שעבר בקופנהגן. את ישראל מייצגים כוורת (שמכונים באירופה "פוגי" כשם אלבומם המיתולוגי) עם נתתי לה חיי. 17 שירים מתמודדים על אהבתכם, מתוכם בחרו את 10 האהובים עליכם במיוחד ודרגו אותם בשיטת ניקוד האירוויזיון (1-8, 10, 12). שימו
: כל שירי התחרות מופיעים אצלי בתיקייה שלי – 1974 – בסולסיק.
הנה 17 השירים לפי סדר הופעתם בתחרות:
פינלנד: Carita - Keep Me Warm
בריטניה: Olivia Newton-John - Long Live Love
ספרד: Peret - Canta Y Se Feliz
נורבגיה: Anne-Karine Strøm & The Bendik Singers - The First Day Of Love
יוון: Marinella Krassi - Thalassa Ke T'agori Mou
ישראל: נתתי לה חיי - כוורת
יוגוסלביה: Korni Grupa - Moja Generacija
שבדיה: ABBA - Waterloo
לוקסמבורג: Ireen Sheer - Bye Bye, I Love You
מונאקו: Romuald - Celui Qui Reste Et Celui Qui S'en Va
בלגיה: Jacques Hustin - Fleur De Liberté
הולנד: Mouth & MacNeal - I See A Star
אירלנד: Tina Reynolds - Cross Your Heart
גרמניה: Cindy & Bert - Die Sommermelodie
שווייץ: Piera Martell - Mein Ruf Nach Dir
פורטוגל: Paulo de Cavalho - E Depois
איטליה: Gigliola Cinquetti - Si אז מי תהיה הזוכה של 1974 של הפורום..? זה הזמן לשנות את ההיסטוריה הצביעו והשפיעו עד יום חמישי ב-8 בערב, התוצאות יהיו כאן ביום שישי הבא בצהריים. סופשבוע מצויין לכולם!

ForeverMC

New member
ובמסגרת טבלת ההימורים שלנו../images/Emo8.gif

3 הצליחו לנחש נכונה השבוע את השנה: לירוני, מיקו ורן.
טבלת ההימורים נראית כרגע כך:
מקום 1 - MTV 100 - עם 4 קליעות בול 2 - SpongeGil ו- Lirronia - עם 3 קליעות בול. 3- mikko1 - עם 2 קליעות בול. יש עוד כמה שהצליחו לנחש פעם אחת בלבד: גורי, גיא ופייתון. (מקווה שלא שכחתי אף אחד
..)

GrandPrix2005

New member
אירוויזיון מעולה, כל השירים טובים

מה שכן, אפשר לוותר על ההצבעה כי ABBA יקחו פה באיזה 200 הפרש: 1 נק' - הולנד: I See A Star 2 נק' - פינלנד: Keep Me Warm 3 נק' - ישראל: נתתי לה חיי 4 נק' - יוון: Krasi, Thalasa Ke T'agori Mu 5 נק' - מונקו: Celui Qui Reste Et Celui Qui S'en Va 6 נק' - יוגוסלביה: (Generacija '42 (Moja generacija 7 נק' - אירלנד: Cross Your Heart 8 נק' - בלגיה: Fleur De Liberté 10 נק' - גרמניה: Die Sommermelodie 12 נק' - לוקסמבורג: Bye Bye, I Love You

Lirronia

New member
לא ש"ווטרלו" רע, אבל אפשר להאשים

אותו כאבי שושלת הקיטש
.

danduni

New member
"ווטרלו" טוב ../images/Emo47.gif, שיר נהדר../images/Emo70.gif

אומנם קצת חרשו עליו, אבל אין מה לעשות - השיר טוב! זה כמו שבגסק יש את ונילה נינג'ה משווייץ, ולמרות שחרשו עליהן - פאק, הן טובות
ככה גם שבדיה 74
חוצמזה אפשר להאשים אותו בעקיפין ביצירת השיר הכי טוב EVER

Gori Vatra

New member
../images/Emo45.gifאכן לא רע

ווטרלו לא רע - הוא גרוע מאוד, ואפילו ה"חיקווים" שלו משבדיה 01 וביח 05 נשמעים הרבה יותר טוב

danduni

New member
12 - שבדיה [כן! ../images/Emo3.gif]

10 - ישראל
8 - בריטניה
7 - פורטוגל
6 - פינלנד 5 - הולנד 4 - לוקסמבורג 3 - מונקו 2 - איטליה 1 - אירלנד אבבא

danduni

New member
שכחתי יוגוסלביה!! 5 ליוגוסלביה

וכל השאר יורדים אחד

זה מצריך דירוג מלא:

בכל זאת, אמצע הסוונטיז היא התקופה היפה ביותר באירוויזיון: 17. הולנד 16. לוקסמבורג 15. פינלנד 14. ישראל 13. איטליה 12. בריטניה 11. אירלנד ולניקוד: 1- נורווגיה: The first day of love 2- שוויץ: Mein ruf nach dir 3- מונקו: Celui qui reste et celui qui s'en va 4- יוון: Krasi, thalasa ke t'agori mu 5- גרמניה: Die sommermelodie 6- פורטוגל: E depois do adeus 7- ספרד: Canta y sé feliz 8- בלגיה: Fleur de liberté 10- יוגוסלביה: Generacija '42 12- שוודיה: Waterloo

|מבולבל|../images/Emo18.gif

1) כל הכבוד על הדוז לאבבא. 2) הייתי בטוח שישראל תהיה אצלך בשלישייה הראשונה.

בחירת ה'שיואו, איך אני../images/Emo18.gif

מתגעגע לנשיקולדה, זוכרים את זה? תשע קוביות השוקולד עם טעם הגן עדן' שלי: נקודה אחת - מונקו. 02 נקודות - בלגיה. 03 נקודות - פורטוגל. 04 נקודות - איטליה. 05 נקודות - אירלנד. 06 נקודות - ישראל. 07 נקודות - נורווגיה. 08 נקודות - ספרד. איזה שיר מגניב. 10 נקודות - בריטניה. נראה לי אני היחיד שאוהב גם את השיר וגם את המבצעת. 12 נקודות - נו, ברור ששבדיה 1974.

keinan9

New member
שנה מצויינת וזוכה שאין לערער עליו

12 - שבדיה
10 - ישראל 8 - איטליה 7 - אירלנד 6 - בלגיה 5 - בריטניה 4 - שוויץ 3 - מונקו 2 - נורבגיה 1 - פינלנד

Gori Vatra

New member
1974../images/Emo26.gif

1 - פינלנד 2 - הולנד 3 - פורטוגל 4 - ישראל 5 - מונקו 6 - יוון 7 - ספרד שירים מצויניים: 8 - בלגיה 10 - איטליה והגדול מכולם: 12 - יוגוסלביה: Korni Grupa - Moja Generacija או Generacija42
- מקום שני שלי בכל הזמנים! יתר הדירוג ד"א: 11.נורבגיה 12.גרמניה 13.שוויץ 14.לוכסמבורג 15.אירלנד 16.בריטניה 17.שבדיה

למעלה