לוח!

../images/Emo15.gifלוח! ../images/Emo187.gif

אני צריכה בטא, לפיק בהמשכים, פאנדום אינויאשה, טיפטיפה אנגסטי, הומוריסטי, ואני מדגישה שאין בו שונן אי!

Bakura

New member
צריכה בטא לפיק סשומרו-אינויאשה.

טוב, יותר נכון, צריכה חוות דעת לפני שמפרסמת. הדירוג הוא R חזק, בלי סצנות סקס אבל עם הזכרה לאונס. די אנגסטי, אני חושבת. בינתיים, 1399 מילים.

Jade Chan

New member
איילת להצלת האנושות!

דו יו נייד בטא? D: *מוסיקה של הביטלס-All i need is love* אול אי נייד איז בטא!!! פאםפלאפםפם! אול אי נייד איז בטא!!! פאםפלאפםפם! אול אי נייד איז בטא! בטא! בטא יז אול אי ניידס.

Bakura

New member
... חמודה ^.^

אה, כפי שאמרתי, לא ממש, אני רוצה העברת דעה, אבל אני מניחה, שבעצם, כן, אני רוצה בטא ^.^ [email protected]

b t t y b o o p

New member
הו, אני! אני!../images/Emo15.gif

אני טובה בלהעביר דעה(כי בדקדוק אני גרועה) אז אני רוצה! (**תמר מקווה שהיא לא נשמעה נלהבת מידי**)

b t t y b o o p

New member
יש מצב לאיי מייל?../images/Emo15.gif

כי המסן שלי מושבת. אפשר גם איי סיי יש לך?

סיימתי את הסנארי! ../images/Emo99.gif

מה שזה לא אומר... עם 3998 מילה (!) אני לא רוצה לחתום את הפאנפיק. אני זקוקה לבטא רצינית, שהזוג סנייפ/הארי לא דוחה אותה. זה PG-13 קל כזה, ז'תומרת שהם עושים משהו אבל זה מוסתר כמו בסרטים לגילאי 13-14. אני לא רוצה לחתום את הפאנפיק כמו שחתמתי אותו והייתי רוצה להמשיך פשוט אין לי רעיון איך- אני אשמח לבטא שתבדוק לי גרמר, עלילה, OOC, ותעזור לי לחשוב על המשך קטן. מישהו מתנדב?

רולדההה

New member
ברצון. ../images/Emo98.gif

אף על פי שאני נוראית, לא שפויה וכל קשר שלי למציאות מקרי בהחלט. האם תרצי אותי? האם יש לך אייסיקיו? האם עגבניות הן סגולות?

Mrs ShiR

New member
הארי\דראקו

טוב התחלתי לתרגם את הפיק Starts with a spin ואני נוראאא נוראא זקוקה לבטא. זה סלאש (!!) הארי\דראקו. למייל שלי: [email protected]

R i s a

New member
אוכ.

גם אני התחלתי לתרגם אותו
לא משנה, אני אמצא משהו אחר לתרגם כי זה לא מתקדם כ"כ אצלי - אין זמן.

רולדההה

New member
אכפת לך לתת לי ../images/Emo98.gif

לבטא את הפרולוג או הפרק הראשון ולהחליט אחר כך? (אני פשוט מפחדת להתחייב ואז לאכזב אותך) אם כן, פני אליי במסרים עם מספר אייסיקיו. אני לי, דרך אגב, ולא זכור לי שראיתי את הניק שלך קודם בפורום |סנילית|
אז ברוכה הבאה.

Mrs ShiR

New member
אני אשמח

אם תבטאי לי את הפיק :) וכן אני חדשה. דרך אגב, את קראת את הפיק באנגלית??

R i s a

New member
כן.

אבל אני לא כ"כ טובה בלבטא תרגומים, אני אכשל בטוח בביטוא, אז אני לא אסכים, אני לא רוצה להרוס.

moon lorenit

New member
לאאאאאאאאאאא!!!!!!

יפית!!!!! הבטחת לי לבטא את הסנארי הזהה גם!!! אמרתי לך במסנג'ר!!!! משעמם לי פיתה. אני נשמעת מוזרה גם לעצמי. אגב, רולדההה , איך קוראים לך? ולא, עגבניות הן ורודות. (או כמו שחברה שלי אומרת, זרוזות)

רולדההה

New member
לי. חשבתי שזה די ברור. ../images/Emo98.gif

אני הרי חוזרת עליו המון, נרקיסיסטיט שכמותי. לא אכפת לי להיות בטא שניה, באמת.

למעלה