התפתחות של האוצר -שאלות.

wmtm208

New member
../images/Emo15.gifהתפתחות של האוצר -שאלות.

היי האם מישהי יודעת על התפתחות התינוק עד גיל שלושה חודשים ? מה קורה מבחינת התפתחות המוח, מה צריך או מומלץ לעשות בשביל שיהיה הכי מוצלח וחכם. מה קורה מבחינת הבטחון העצמי? האם לא להשבר ולהרים אותו כשהוא בוכה כדי שלא יהיה מפונק? אורי שלי בן חודש ו 4 ימים ואנחנו עדיין בשלב ההיכרות.... אמא חדשה

[email protected]

Member
מנהל
אין פינוק בגיל הזה

להחזיק על הידיים כמה שהוא רוצה וצריך. לא לתת לו לבכות עד כמה שאפשר. ילד שלא בוכה כתינוק, יגדל להיות ילד עם יותר בטחון עצמי. להשכיב על הבטן בזמן עירנות כדי לחזק את חגורת הכתפיים. את הצעצוע הכי טוב בשבילו בגיל הזה. לא צריך הרבה מעבר לזה ולספר תמונות בגיל הזה. בגיל 3 חודשים והלאה כבר מגיעים לשלב של רעשנים, נשכנים וכו'.

אביטלתל

New member
בכי ביטחון עצמי

הבכי שלו זו השפה היחידה שבה הוא יכול לדבר הוא אומר לך שהוא צריך אותך תחשבי כמה ביטחון עצמי יכול להיות לאדם שמרגיש שמתעלמים ממנו ומהבקשות שלו ?

מצטרפת למה שכבר כתבו וגם

אפשר להשמיע מוסיקה קלאסית ולרקוד איתו על הידיים (מרגיע מאוד). בגיל הזה ליה אהבה מאוד להתבונן בספר השחור לבן. קצת יותר מאוחר (נראה לי שבסביבות גיל חודשיים אבל אולי אפילו מאוחר יותר - המובייל היפנט אותה למשך דקות ארוכות (אני לא נתתי לה להיות איתו המון - בכל פעם את 20 הדקות עד שהוא מפסיק מעצמו לעבוד, כ- 3 פעמים ביום). אפשר לנסות להצחיק אותו - בגיל חודש בד"כ מתחילים לחייך (אצלנו קרה קודם).לצאת לטיולים. גם האוניברסיטה - התחלנו בערך בגיל חודשיים לדעתי אבל לקראת גיל 3 חודשים כבר ממש אהבה אותו - בשלב שהיא התחילה לשלוט יפה בתנועות הידיים שלה ולמשוך משם חיות וכד'. לקראת גיל 3 חודשים - הידיים מתחילות להיות פעילות ולהתפתח מוטורית ואז אפשר לקנות רעשנים כדי ללמד אותו לתפוס, גם כאלה שאפשר לנשוך (בשלב הזה יש הרבה רוק ואוהבים נורא למצוץ).

למעלה