הנשמה לפורום!

hili האחת

New member
תיקון טעות...../images/Emo79.gif

היקארו ישב בספרייה, בוהה בשיעמום בחבריו הקוראים בעניין ספרים בעלי כותרות שונות. הוא הזדחל אל מתחת לשולחן, וכאשר שאלה אותו אקארי מה הוא לעזאזל עושה, הוא ענה: "מנסה למצוא מתחת לשטיח הזה לוח גו או אולי מנהרת מילוט מהשיעמום."

../images/Emo15.gif הנשמה לפורום!

בלעט. נמאס לי לראות את הפורום גוסס ככה. אז.... אמ... תתחילו לתפקד! אני מתכוונת, פעם היו פה דברים משרשורי סגידה לאקירה (שראוי לה) ועד הזיות המוניות בדמות דיונים על השפתון של סאי. אז... אני מניחה שזה שרשור-תתעוררו. המשחק הולך ככה. אני נותנת לכם שמות של דויות/שיפים, מיקום וחפץ, או שני חפצים, ואתם ממציאים פיק-בן-שורה-אחת עליהם. מותר גם להציע רעיונות משלכם. אז קדימה. אממ.... היקארו. שטיח, ספריה. אקירה עכבר, פאניקה וואיה, תקע, חדר שינה. איסומי, ציור ילדות, גרביים אקארי, בהונות, ספר טסוטסוי, עיתון, חצר בית ספר קאגה, טוסטוס, הבית של טסוטסוי. עכשיו שיפים היקארואקירה, קלמר ונעליים היקארואקירה, ארונית ווילון אמבטיה איסומיוואיה ומכונתכביסה קאגהטסוטסוי ובייגלה. היקארואקירה וראמן בני שבוע. איסומיוואיה, זכוכית מגדלת וזחל. =קדימה לעבודה.

hili האחת

New member
היקארו, אקירה, וראמן בני שבוע../images/Emo79.gif

איטריות ראמן רבות, ישנות ומסריחות, התעופפו באוויר. "אמרתי לך שהן כבר לא יהיו טעימות, לפחות לא כמו הפה שלך" אמר אקירה ונישק את היקארו המופתע.

איסומיוואיה ומכונת כביסה.

"לעזאזל, המכונה המזורגגת נתקעה שוב !" צעק וואיה בזעם ובעט בפעם המי-יודע-כמה במכונת הכביסה שסירבה לפעול. "כל הבגדים שלי מלוכלכים, אני לא יכול ללכת איתם !!!". "אני ממילא מעדיף אותך בלעדיהם" אמר איסומי בחיוך כובש, רכן לפנים ונשק לוואיה, שסומק החל לפרוח בלחייו.

Mor L

New member
איזה מזל

את לא יודעת כמה אני כל כך בהקלה עכשיו

../images/Emo15.gif אקירה עכבר ופאניקה.

אקירה לא היה נשי. הוא סירב להודות בכך בכול תוקף, למרות הנטייה שלו להיכנס לפאניקה ולצרוח בקול ברגע שנכנס לחדר שלו עכבר.

היקארו, מטבח, חביתה.

אימו של היקארו הגיעה למטבח בבהלה כאשר הופעל גלאיי העשן. מסתבר שבנה, היקארו, החליט לעשות חביתה. ושרף חצי מטבח בדרך.

hili האחת

New member
איסומיוואיה, זכוכית מגדלת וזחל../images/Emo79.gif

"לא, אתה לא תקטן אם אני אסתכל עליך בעזרת זכוכית המגדלת, אתה תראה גדול יותר!" אמר איסומי לוואיה, ניסה זאת, וגילה כי וואיה בהחלט נראה קטן יותר. לאחר מבט חוזר, הוא גילה שהיה זה זחל. "אני מתחיל לדאוג שקרה לך משהו. אתה לא מבדיל בין זחל לביני!" צחק וואיה, ואיסומי חיבק אותו ברוך.

hili האחת

New member
היקארו, שטיח, ספריה../images/Emo79.gif

היקארו ישב בספרייה, בוהה בשיעמום בחבריו הקוראים בעניין ספרים בעלי כותרות שונות. הוא הזדחל אל מתחת לשולחן, וכאשר שאלה אותו אקארי מה הוא לעזאזל עושה, הוא ענה: "מנסה למצוא לוח גו או אולי מנהרת מילוט מהשיעמום."

hili האחת

New member
איסומי, ציור ילדות, גרביים../images/Emo79.gif

איסומי פתח את המגירה והסתכל על הנייר שנח בתוכה. היה זה ציור שצייר לו וואיה כאשר היו עוד בגנון, ואיסומי שמר אותו במקום בו איש לא ימצא אותו: מגירת הגרביים שלו.

hili האחת

New member
היקארו, אקירה, קלמר ונעליים../images/Emo79.gif

"תקשיב, אנחנו מוכרחים להתחיל לעבוד!" דחק אקירה בהיקארו, שחידד במשך חצי שעה את החוד של העיפרון. "אני חייב להגיד לך, שהנושא שמצאת למחקר שלנו הוא ממש גרוע." אמר היקארו. "מה כל כך רע בלעשות עבודה על מה שיש בנעליים שלך?" הרים אקירה בזהירות את אחת מנעליו המסריחות של היקארו וזרק אותה עליו, צוחק.

hili האחת

New member
וואיה, תקע, חדר שינה../images/Emo79.gif

וואיה נאבק בתקע בחדר השינה שלו. הוא היה מוכרח להוציא מהחשמל את המנורה שאיסומי נתן לו ליום הולדתו החמישי, לפני שזה האחרון יגיע לישון בדירתו. הוא לא רצה שאיסומי יראה את ההערה שהוא כתב על המנורה: 'איסומי, חושב עליך.'

hili האחת

New member
ועוד רעיונות../images/Emo79.gif

כי כמעט גמרתי לכם את כל הרעיונות... שיפים: היקארואקארי, חלון, החדר של היקארו. היקארואקירה, אבני גו מתעופפות, חופשה בצימר בצפון ישראל. היקארואקירה, מגבת, מברשת שיער. וואיהאיסומי, מבחן ישן במתימטיקה, פארק ציבורי. וואיהאיסומי, אחותו הקטנה של וואיה (זו שכרגע המצאתי), שמלה, תחתונים (אלוהים יודע מה עבר לי בראש כשכתבתי את זה? כי אני לא.). היקארווואיה ומסיבת פיג'מות לחנוכת דירתו של וואיה. אקארימיטאני, דובוני אכפת לי. דמויות: טסוטסוי, משקפיים, געגועים. קאגה, חלום, מיטה. אקארי, קליפס, מברשת שיניים. אקירה, חלום, יוקי מפרוטס באסקט. אקירה, אמא שלו, אסלה. היקארו, סאי, ותחתונים מתעופפים באוויר. אקארי, מבחן, מועדון הגו.

היקארואקירה,אבניי גו מתעופפות,חופשה

"אמרתי לך שלא היינו צריכים להגיע לצימר הטיפשי הזה בצפון המטופש הזה של הארץ המטופשת הזאת !!" קרא היקארו והעיף את אבניי הגו כאשר יתוש נוסף עקץ אותו. "תירגע ,העיקר שפה אין פאנגרילז" מלמל אקירה ועטף את היקארו בזרועותיו. מה שאקירה התמים לא ידע זה שעדה קטנה של חובבות יאוי בדיוק תפסה את חדר 415, החדר שמולם.

אקארימיטאני (ששייך לי), דובונים.

"מה זו הזוועה הזאת ?" שאל מיטאני והביט בסלידה בדובון האכפת לי שצבעו ירוק-מרקר. "זאת מתנת יום ההולדת שלך, מיטאני-קון" חייכה אקארי וחיבקה בחמימות את הדובון.

אקירה,אמא שלו, אסלה

בזמן ניקוי האסלה בביתם נזכרת אימו של אקירה,אקיקו שמה, איך בנה נפל לאסלה כאשר היה בן ארבע ונתקע שם במשך מחצית היום.

למעלה