פורים פורים

GAme OvRr

New member
../images/Emo149.gif../images/Emo149.gif פורים פורים ../images/Emo149.gif../images/Emo149.gif

זה הזמן והמקום -שכל אחד יכתוב למה הוא מתחפש בפורים , וגם לעלות רעיונות לתחפושות. למי יהיה תרעיון הכי מקורי והכי יפה לפורים לתחפושת? אז קדימה לעלות רעיונות.... התחרות מתחילה .

אההה.... אני אנסה כמה.

-גיישה -זרעון -ליצן (ולא של הילדים הקטנים... כמו הילצן הבוכה.) -ערפדית - קארבוי - שודדי הקארייבים - ראסטה מן - עליזה בארץ הפלאות (אני אחשוב היום בבסיס ואני אחזור אליכם...)

אמממ

לשטן או לאשת השטן לחתול שחור למלאך המוות ואולי להתחפש למה שאתה באמת לבן אדם זה גם רעיון ...למי שלא כל השנה בן אדם הוא יכול להיות לכבוד פורים :)

נמשיך

דראג דוס לוק א לייק - מפורסמים. פרסומת - בירה,אבקת כביסה וכו'. אפלולי - מכשפה,שטן,אשת השטן,אשת החתול,בחורה אובדנית,קורא בקלפים (טארוט),מגדת עתידות. מואר - מלאך,נסיך,(כל הבול שיט שקשור לאהבה..)שמש,ירח,5 האלמנטים. ילדי הפרחים,שנות השישים,מצרי,אסיר.... חיות- נמר,אריה,חיפושית,כלב,חתול,ינשוף.... וכו'. מלכות - מלכת הקח,מלכת היופי,אסתר,הלילה,הפרחים,קליאו...וכו' תקופת הברוק - זה הגברים שהתלבשו כמו נשים ושמו שיער כמו של השופטים,היו נראים יותר נשיים... אני אחשוב על עוד ואשוב ...

למעלה