תמונת השבוע

Sahar 11

New member
../images/Emo149.gifתמונת השבוע../images/Emo149.gif

שימו תמונות ואני אבחר, תעשו לי בחירה קשה

אוקי,ובוא נשנה רק לשבוע את זה..

את כללי המשחק ונעשה את זה ככה:כל אחד בוחר ת'תמונה האהובה עליו מספורט אילוסטרייטד ומסביר למה. ובלי קשר ל-SI,תסבירו למה אתם בוחרים,זה גם מעניין
נכון שהבחירה קשה מאוד אבל נתגבר
שלי--> הסבר:לודעת למה,אבל ישר שראיתי ת'תמונה הזאת נדלקתי עליה: א.הבגד ים חמוד לחלוטין ב.היא מדהימה כאן,והשיער שלה יפה,והכל פשוט מושלם

xsigi

New member
שלי../images/Emo13.gif

לא'דעת פשוט מדהימה אלוהית כזאת

A d i d a

New member
../images/Emo152.gifשלליי

אני אוהבת את זה כי היא ממש נראית כמו "ילדת טבע", שבטח שמתם לב שזה המצב שאני הכי אוהבת אותה.. טבעית כזאת.. בלי איפור כבר, בלי בגדים מגונדרים.. פשוט בר.

Rommyy

New member
שלי../images/Emo41.gif

בחרתי את זאת כי הפוזה של בר מיוחדת, הפרצוף שלה יצא מהמם.. השיער מדהים.. והתחת מושלם!!

רחלי93

New member
בחרתי את התמונה בגלל...

שכחתי לכתוב הסבר.. אז ככה: בחרתי את התמונה בגלל שהתמונה לדעתי ממש יפה. בתמונה בר ניראת מאוד סקסית ויפה ... ובתמונה העיניים הכחולות שלה (שכולנו מסכימים,שיש לה עיניים מהממות!) מאוד בולטות,ויפות. ובקיצור אהבתי את התמונה....

התמונה שלי P:

אין לי ממש הסבר למה בחרתי אותה כי באמת כל התמונות מהקטלוג החדש הזה מ=דה=י=מ=ו=ת!! אבל בתמונה בר יצאהה פשוט מדהים ורואים כמעט את כל הגוף המדהים שלה וגם הבגד ים נורא יפה:)

שלי../images/Emo13.gif ../images/Emo39.gif../images/Emo108.gif

היה מאוד קשה לבחור, כל התמונות יפות אבל התמונה הזו הכי יפה

Sahar 11

New member
אוקיי והמנצחת ../images/Emo124.gif

רחלי93. התמונה האהובה עליי מכל
אל תשכחי לפתוח את המשחק יום ראשון

רחלי93

New member
תודה.יש לי שאלה..../images/Emo9.gif

אני לא כל כך מעודכנת...ואני די חדשה פה. איזה משחק צריכים לפתוח?! חיחיחיחיחיחיח קצת מבייך אותי,אבל לומדים דרך השאלות לא? ותודה רבה.גם אני אוהבת את התמונה...

למעלה