מפגש פורים: מתחילים להתארגן

AeroTom

New member
../images/Emo149.gif מפגש פורים: מתחילים להתארגן

אז ככה,לפי האתר Seret.co.il הסרט Be Cool לא עולה עדיין בעזריאלי בשבוע הראשון להקרנה שלו בארץ. מה שכן-הוא עולה (ממחר,יום חמישי כמובן) בבית קולנוע רב-חן דיזינגוף שנמצא קרוב לדיזינגוף סנטר. ככה שהכי נוח כנראה יהיה לעשות את המפגש בסנטר ובסופו או באמצע ללכת לסרט גם. הסרט מוקרן בשעות: 14:30 17:00 19:30 21:50 על 21:50 אין כנראה על מה לדבר כי יש כאלה שצריכים להספיק אוטובוס\רכבת בחזרה הביתה באותו היום.אז זה גם די פוסל את 19:30 כנראה כי זה גם אולי יהיה מעט לחוץ לאנשים.לכן מה שהכי טוב כנראה אלו השעות 14:30 או 17:00. אפשר לעשות את המפגש בשעה 12:00 ככה מכיוון שזה יום חופש גם לכולם ככה שיהיה לנו כמעט את כל היום. אז בואו נגיד כמו שזה נראה כרגע המפגש יהיה בסביבות שעה 12:00 בדיזינגוף סנטר בת"א ונלך לסרט עם סטיבן-Be Cool בשעה 14:30 או 17:00. אז יאלה אנשים,כל אחד שיגיד אם הוא מגיע בטוח למפגש-
, בטוח לא מגיע למפגש-
או עדיין לא יודע-
. וגם תוסיפו באיזו שעה נוח לכם או נראה לכם יותר נחמד יהיה לראות את הסרט. יש לנו עוד שבוע וכמובן נשמח לראות במפגש כמה שיותר חברי פורום (וותיקים,חדשים וכל מה שבאמצע) וכמובן כולם יותר ממוזמנים להגיע בשמחה ולפגוש אותנו גם בפעם הראשונה אלו שעדיין לא עשו זאת (כותבים קבועים,רק קוראים,חברות של חברי פורום וכמובן בכל גיל...) So,in the words of Steven Tyler talking to the croud on a live concert- "Express Yourself!!" נשמח לענות גם על כל שאלה אם מישהו מתעניין על המפגש,מיקום המפגש וכל מה שקשור (אני ומנהל הפורום נהיה פה שוב רק מחר בערב כנראה,אבל לא חסרים פה כאלה שהיו במפגשים קודמים או מכירים היטב את ת"א כדי לעזור) ומי שמגיע בתחפושת יכול להודיע על זה גם...

Bastet

New member
../images/Emo31.gif

לצערי זו התשובה היחידה שאני יכולה לתת

AeroSlash

New member
כי פורים זה חופש מאוד קצר...

ובחופשים קצרים אני גם ככה לא מספיקה כלום. אני אזדקק מאוד ליום המסכן הזה כדי לארגן אצלי כמה דברים בקשר לביה"ס וכו'..

AeroTom

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif

אולי תנסי בכל זאת? For Me?
נראה שהרבה לא יגיעו כנראה.אני יודע ש-2 שליש מחברות הפורום מאשקלון (דינה ושיר) לא יגיעו וגם נלה לא תגיע ואירינה לא יכולה ונראה עכשיו שגם שאר חברות הפורום מחדרה לא יכולות...ואם זה יהיה בת"א בצהריים גם עידן ומאיה לא יוכלו... זה ממש חבל.ציפינו למפגש גדול. בבקשה תנסו אולי בכל זאת להגיע,אנשים. אפילו לחלק מהזמן או רק למפגש או רק לסרט... אנחנו ממש רוצים שכמה שיתר יגיעו גם חדשים וגם ותיקים.

Bad Girl 15

New member
../images/Emo45.gif

ולא משנה לי כל כך מתי הסרט...אפשר ב 14:30 או ב- 17:00. ולבנות שמעלי,למה לא? :(

בָלבָל

New member
אה רק עכשיו ראיתי....

שיש תשובה לשאלה שלי מלמעלה. מגניב לי שזה פה בכיכר... 4 דקות מהבית וגם יש לחבר טוב שלי כרטיסים עם הנחה לקולנוע רב-חן (אבל רק באמצע שבוע). ואני לא יודעת על איזה יום מדברים על המפגש (כנראה יום חמישי הבא?) בכל מקרה לי אין דבר כזה חופש בפורים כבר הרבה שנים...

Spirit4

New member
../images/Emo45.gif + חברה כנראה

עדיף לי לסרט של 17:00 כי אני כנראה לא ישן כל הלילה, יש קרנבל פורים בבית ספר...

AeroTom

New member
עוד אפשרות למקום הסרט-

יש אפשרות גם לצפות בסרט בשעה 19:30 בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה.שם יהיה פחות לחץ של זמן כי יש אוטובוסים ורכבת ממש ליד ואפשר להספיק אחרי שהסרט מסתיים. אפשר לעשות את המפגש בת"א ומי שירצה ימשיך לסרט של 19:30 בהרצליה או לעשות את הכל בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה (המפגש+הסרט במקום). אם מישהו בעד הרעיון הזה או שאין לא בעיה גם להגיע לשם אז שיגיד.פשוט יש עוד חברי פורום שיכולים להגיע אבל רק בסביבות הערב ולא לת"א ואנחנו רוצים כמובן שכמה שיותר יגיעו.

בָלבָל

New member
אולי כדאי שמי שיש לו קושי כלשהו

יגיד מתי הוא כן יכול, מה נוח לו, ומתי? כי יש כאלה שיותר גמישים

Aerochick

New member
לדעתי..

צריך בדיזנגוף לקבוע מקום בתוכו כדי שכולם יראו ולא התפזרו.. והשעה לדעתי ככה 13:00 ניפגש כולנו לא?..

בָלבָל

New member
התכוונתי שמי שאמר שלא יכול להגיע

יגיד מתי הוא כן יכול (ואיפה) ואז אולי זה גם יתאים לאחרים שגמישים.

RockThisWay

New member
אם הכל הולך לי חלק אז ../images/Emo45.gif

ומבחינתי הכי נוח זה באמת ב12:00 בדיזינגוף סנטר.. שעות אחרות זה כבר יותר בעייתי..

למעלה