פורררררררים

דש1דש

New member
../images/Emo148.gif../images/Emo151.gif פורררררררים../images/Emo70.gif../images/Emo149.gif

אז ככה הלכו הבנות לגנים היום - הגדולה - חצאים צבעונית עם שוונצים סוודר כובע ליצן ואיפור של ליצן על הפנים הקטנה - בגדים רגילים כל הפנים שלה לבנות שני עיגולים כחולים גדולים (מצורים!) סביב העיניים וגבות כחולות מעל הגבות שלה למה? כי אצל הגדולה מהיום כל יום מתחפשים והקטנה רצתה גם - התלבשה על האיפור הלבן וצבעה לעצמה את הפנים. חבל שאני לא שמה תמונות - היתן נקרעות מצחוק. הן שתיהן הלכו בגאווה לגנים - ותודה לאל הכל התקבל באופן טוב. אמרתי כבר שאני אוהבת את פורים - והכי אוהבת שמישהו אחר מוריד להן את האיפור
(לקטנה, לגדולה אני מורידה יום יום כבר 3 ימים....)

אופירה10

New member
חג נהדר!!../images/Emo148.gif../images/Emo151.gif../images/Emo149.gif

גם אצלנו הבנות מתאפרות כל בוקר, כל פעם משהו אחר. בבית הספר ישנו שבוע פורים. הבוקר הבכורה הלכה לשם בפיג'מה ונעלי בית.... אתמול היה להם יום התלמיד והתלמידים החליפו את המורים, המנהלת, המזכירה ואפילו את השומר בשער (שלא התרחק הרבה...), מחר מגיעים בכובעים מצחיקים, אח"כ במסיכות, אח"כ בפיאות ומשקפיים מצחיקים וכך ממשיכים עד פורים!
כל בוקר אני מאחרת לעבודה כי עלי לאפר שתיים בעלות דרישות
. הבוקר הבכורה הלכה עם עץ שלם על הפרצוף, עם ענפים, עלים ופרחים (חבל שלא צילמתי...) והקטנה עם המון המון לבבות. אתמול בבוקר (שכן הייתי בחופש) מבלי לתכנן זאת נשארתי שעה בגן של הקטנה ואיפרתי את כל הילדודס הקטנים. באמת חג נהדר!

מYים

New member
גמני מאוהבי חג הפורים ../images/Emo9.gif

אתמול קיבלנו הודעה כי בשבוע הבא ביום חמישי הילדים מגיעים מחופשים לגן , ולא כתבו כלום על מסיבה בהשתתפות ההורים
אני כברר אברר את זה ... ותגידו לי דשדש/אופירה
איך איך זה שאתן לא נושאות מצלמה ומצלמות , פויה עליכן

דש1דש

New member
פכככככככככ בטח שצילמתי

רק שהתמונות לא יעלו לכאן
שאני לא אצלם? שהן יתנו לי לא לצלם?!

../images/Emo148.gif כילדה זה היה החג האהוב עלי ביותר../images/Emo149.gif

וגם היום אני אוהבת אותו. אצלנו פסטיבל ההתחפשויות החל כבר לפני חודש וכל יומיים שלושה לערך התותחון מחופש למשהו אחר, וכמוהו כל חבר שמבקר אצלנו. בקרת נזקים מלמדת עד כה על כ- 5 חרבות שבורות, 2 רובים קצוצי קנה, כ- 4 מסכות קרועות או מקריחות, 3 תחפושות מידלדלות וכמובן, אין לא, 1 תותחון
ו- 1 אמא
.

הו כן.

הוא - מחייך... (מתחת ל
), בעיקר אחרי שאתמול מצאנו איזה מגאפון צעצוע שיש בו ישר צורם מסוג מנגינות הילדים בתוך הצעצועים למיניהם, המעצבנות בטירוף, בווליום מוגבר, שאותו הוא מפעיל בכל פעם שהוא רואה אותי כשהוא מבין עד כמה זה גורם לי להחוויר ולברוח...

מYים

New member
קמילונת אני חייבת להתוודות

מרגע לרגע ומסיפור לסיפור אני מוצאת את התותחון בחור כלבבי
מצא הבחור את הנקודות הרגישות של אימו והוא חופשי לוחץ עליהן
אני בטוחה שהוא מפעיל זאת כדי שתברחי משם , וז הוא לוחש בלאט " את יכולה לצאת הברחתי אותה"
אח אח אח יש צדק בעולם ! (ואני בטוחה שאמא שלך מסכימה איתי לחלוטין !)

מYים

New member
מזתומרת למי

לאחות הגדולה של החבר .. וזהו אני לא מספרת לך יותר , אח"כ יקראו לי שטינקרית , הייתי בטוחה שהבנת את זה לבד , אבל איך אומרים , תמיד האישה/האנא יודעת על כך אחרונה

למעלה