תחפושות פורים. אפשר?

irisgh

New member
תחפושת של דוד ה ../images/Emo47.gif, בנערותו

תחפושת ישנה של (בן הדוד) של דרגון בול ZT לא רוצה. את התחפושת של שנה שעברה - צב נינג'ה, לא רוצה. כמעט החליט שלא להתחפש, ואז נזכר שרוצה להתחפש לדויד בן ישי בנערותו (זה מדויד וגוליית). בטח כמה וכמה אמהות או אבות היו שמחים מאוד לחבר לו גלימה כלשהי וחגורה. (הוא הסביר לי שצריך חולצה עם שרוך שמחבר, חגורה, קלע ונרתיק לאבנים. בטח בקרוב יזכר גם בנבל). אבל האמא הזו הייתה מתה לו הילד שלה היה בוחר איזו תחפושת קנויה פשוטה שלא דורשת שום עבודה.. נו מילא. הוא כבר החל לנסות להכין לעצמו שקיק לאבנים, אבל אני לא בטוחה שזה יצליח לו. מה עושים? איך אני עושה משהו שקשור? או שאולי יש תחפושת קנויה שעשויה להתאים, ולו חלקית? (והוא לא מתעניין בלהיות מלך. ההפך לדעתי - מה שמושך אותו בסיפור זה שדוד עדיין היה קטן, ובכל זאת ניצח את גוליית). מה שיש לנו עד כה זה קלע. מישהו נתקל בדבר מתאים נוסף?

mummy

New member
נשמע דומה למשהו שראיתי היום

בטויס אר אס (בהנחה שאני לא לגמרי מדמיינת). אם את במצב של הסתובבויות אולי שווה לקפוץ לראות? בעצם מה שאת רוצה זה חולצה - לשים על זה חגורה זה לא ממש בעיה, לא? אפשר אולי אפילו לקחת ממש חבל (יהיה מאד אותנטי
) נרתיק עם אבנים - אפשר גם חתיכת בד ופשוט לקשור אותה כמו מין שק קטן? זה מה שעולה לי עכשיו בשעת לילה הזויה שכזו... בהצלחה

כרמיון

New member
אפשר בנוסף גם לצבוע לו את השיער

בספריי ג'ינג'י, או למצוא לו פאה אדמונית...

mevav1

New member
לפי הפסל של מיכאלאנג'לו לדוד יש

בראש איזה סרט כלשהו שבגלל שהוא היה ענק במוזיאון ברומא נדמה לי, לא ראיתי היטב מה יש לו, אבל גם רוגטקה. כלומר המשהו הזה בראש והרוגטקה עם חמישה אבנים כמדומני ביד השניה. הלבוש התחתון היה מעין חוטיני של היום עם לא זוכרת מה
אז זה כבר לשיקולו של בנך.

mevav1

New member
וואלה..נכון..חשבתי שראיתי אבל באמת

שאין לו בשחזור לאחור

מירי 4

New member
אני הלבשתי למשה רבנו

חולצת T לבנה בגודל XL, ובמותן חגורת חבל. המכנסיים היו מטריקו לבן (הכל מבזאר פשוט). <משה רבנו הייתה פשרה, במקור הוא רצה להתחפש לה'>

../images/Emo26.gifביצת הפתעה?

הילד החליט (שלושה ימים לפני החג, אבל מילא) שהוא רוצה להתחפש לביצת הפתעה. יש לנו בבית תחפושת מוכנה (חולקה פעם על ידי החברה שמיצרת) הבעיה היא שהיא קטנה עליו (מיועדת לגיל 4 הילד בן שש). יש למישהי רעיונות אחרים לביצוע של התחפושת הזו ? תודה, וחג שמח

Lorelay

New member
אולי לפנות לחברה המייבאת

ולשאול אם ניתן לרכוש את התחפושת במידה יותר גדולה. אם אנחנו חושבות על אותה חברה - אני זוכרת שהיו כמה גדלים של תחפושות כאשר חילקו אותן במסגרת המבצע.

למעלה