שרשור יומי 26.3.05

123יעל

New member
../images/Emo148.gifשרשור יומי 26.3.05

שבת
בוקר
פורים
עייפה
העירו אותי, למה
עבודה בסוציו
לא, פורימון
אין לי כוח
לא הלכתי....
לישון
אי אפשר
אבא מסייד
בית השתגע
עבודה
לא רוצה
אני פה
אם הבנתם משהו מכל זה קבלו
ענק

Bitch47Percents

New member
היום עוד לא עשיתי כלום ../images/Emo3.gif

[אלא מתחילים מ12 בלילה, ואז זה כתוב בשירשור שישי] בכולופן, אני מבטיחה לעדכן בהמשך

גיבורי על

היה כזה יפה. עשינו שער ענק של הסמל של באטמן שפשוט עולים בסולם סנדינות מצד אחד ויורדים בצד השני. והיו גם 2 בניינים וביניהם ספיידרמן וגם מלא מלא חבלים בצורת קורי עכביש שתלו עליהם סופרמן,פאוורפאף וקטוומן. וכל גדוד עשה תחנה כמו כל שנה ויצא ממש מושקע. כרטיס לכל התחנות+פופקורן וצר גפן מתוק [יותר נכון פעמיים פופקורן כי המוכנת סוכר התקלקלה על ההתחלה] עלה 10 שקל והייתה תחנת יצירה של שרשראות עם גולות שעלתה 5 שקל לתרומה למשאלת לב. הייתי עם חניכות חמודות של ד' וחניכות שלי לשעבר והיה ממש כיף, הפורימון הכי מעולה שלי וגם האחרון :(

123יעל

New member
יא איזה מגניב!

נשמע ממש טוב מה
אצלכם כולם עושים את הפורימון
אצלנו זה פרויקט של החמישיסטים

בטח שכולם!

פרויקטים של קורסניקים אצלנו זה ימים ירוקים שכל זוג מעביר פעולה לאחווה או גדוד, יום שבט שהשכב"ג או יו"רים של יום שבט מחליטים מה יהיה בו וכל כמה קורסניקים מדריכים אחווה מעורבת של ד'-ח' מעבירים להם פעולות ועוברים איתם בתחנות שמעביר השכב"ג- זה תחרות כזאת שכל שנה מחליפים ת'נושא עם תחנות צופיות ובסוף מכריזים על האחווה המנצחת. ועוד פרויקט זה שעות קפה בצפונבורי שזה כמו יום ירוק רק שמדריכים לבד וזה יותר כדי שיהיה קצת חופש למדריכים. ד"א שיהיה לך ברור שאם עוד פעם אנחנו ביחד בצפונבורי את באה לראות אותי!

123יעל

New member
ברור../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

אצלנו יש לחמישיסטים את הפורימון שזה לגמרי רק שלהם וזה הכי כיף להכין כזה דבר וכל הכסף הולך לשיכבה וזה.... וטקס יום הזיכרות שיוצא תמיד הכי מושקע ומרגש כי חמישיסטים מקדישים לו את החיים שלהם
וכמובן יום ירוק....

...

טקסים בכפר- יום רבין הצופים עושים, יום הזיכרון קורסניקים כי ט' אחראים על הטקס חטיבה וזה אותו טקס שעושים בכפר. ויום השואה אחראית המועצה ובד"כ צופיפניקים מעורבים בזה.

purple rain2

New member
חחח זה באמת נשמע כמו

הפרסומת של סלקום עם: "אבא. ג'יימס. לונדון. טבעת. ביי"

Ez sLeeP

New member
אבא מסייד. כן. מוכר.

זה נוראי. למה הם אף פעם לא מחכים לאיש מקצוע?

123יעל

New member
חחחחח בסוף לא היה כזה נורא

הוא צבא בסדר פשוט איך שהוא אני הגעתי להיות זאת שמנקה אחריו....

Ez sLeeP

New member
ב-ד-י-ו-ק-!

והוא גם לא טרח לשים מסקין-טייפ ועיתונים וסאץ'.

123יעל

New member
הוא ניסה....../images/Emo163.gif

פשוט זה "כל הזמן עף לו..." וגם הוא שם עיתונים כתומים כאלה, אתם יודעים
כאלה של העסקים או משהו, אז ירד הכתום מהעיתנים לריצפה איכשהו

למעלה