פורום אקזיט מתחפש

mc megi

New member
../images/Emo148.gifפורום אקזיט מתחפש../images/Emo148.gif

כמו שאתם יודעים פורים מתקרב..... אז למה אתם מתחפשים
ספרו לנו על כך ושתפו אותנו ביצירתיות שלכם
ספרו מאיפה לקחתם את הרעיון ולמה בחרתם דווקא בו
אז קדימה לפעולה
אוהבת
מגמג

יש לי כמה רעיונות!

או שוטרת אהבה או בובה או פרה(למרות שאני לא צריכה להתחפש לזה אני כבר ככה בטבעיות...) או שפנפנה...

אני מתחפשת ל......./images/Emo27.gif

לפיטר-פנית!! יענו פיטר פן בנקבה....וואי זה הולך להיות כזה מדהיםםם!! לא חושבים??

טוב אני מתחפשת ל..

אני כל שנה מתחפשת למשהוא מיוחד והשנה אני וחברה שלי החלטנו להתחפש לתות בננה.. זאת אומרת מיץ תות בננה.. אני תות והיא בננה.. אנחנו לא ממש מתחפשים לתות ובננה.. אנחנו מתחפשות שונה.. זאת אומרת אני מביאה שימלה אדומה.. ויעשה עלה נקודות שחורות וידביק תמונות של תותים.. וכובע שאני יעשה בצבא ירוק וזה יראה כמו תות.. וחברה שלי אותו דבר רק בצהוב .. ויבינו את שזה תות בננה.. קשה להסביר .. אבל כשתיהיה לי תמונה אני יראה לכם!!!

אני מתחפשת ל...

יסמין ( מאלדין למי שלא יודע ) חחחחח יצאה לי מה זה יפה התחפוששששת וגם אני חומה כזאת אז זה מתאים.. אני ייצטלם ואני ישים לכם פה לראות..

../images/Emo152.gif

אני מתחפשת לסתם משהו בחפיף- מאז היסודי או החטיבה אני כבר לא משקיעה. אז השנה אני מתחפשת לכיפה אדומה- מכנס וחולצה אדומים. סלסלה עם משלוח מנות או פרחים או משהו. ושיער- או 2 צמות עם בנדנה אדומה, או שיער משוגע עם ספריי אדום- חלק פזור, חלק קוקיות וחלק גולגולים קטנים.

nofar cohen

New member
אני מתחפשת ל...

אני יודעת שזה יישמע קצת מוזר אבל אני מתחפשת לעפר שכטר! החברות שלי אמרו לי שבגלל שאני חולה עליו נשאר רק להתחפש לעפר שכטר ולקחתי את זה ממש ברצינות... ועכשיו התחפושת מוכנה ונשאר לי רק לחכות לאותו יום שמתחפשים...

אני מתחפשת לאינדיאנית =]

חיחיחי יצאה לי התחפושת מ=ה=ז=ה יפה.. יש לי חצאית כזאת וחולצה עם כתף אחת =// =]]]] חחחח איזה כיףףףףף!!!!!!! אני אוהבת את פורים!!

mc megi

New member
אמממממממממממממ

אין לי למה להתחפש.. מישהו יכול להציע לי?

תתחפשי ל......./images/Emo90.gif

מלכה, אה בעצם את לא צריכה להתחפש פשוט תבואי איך שאת כי את בעצמך מלכה!

mc megi

New member
חחחחחחחחחחחחח!

תנקס בובה! לא רציני אני רוצה להתחפש. זה יהיה השנה הראשונה שאני לא אתחפש....... :(...... לאאאאאאאאאא! רק מלחשוב על זה אני מקבלת דיכאון! בעעעעעעעעע אולי רעיוניות אחרים? :(

שטן/מלאך?../images/Emo90.gif

הכי פשוט הכי יפה........... או....ממ...... מעודדת,רוקיסטית, שלגיה. אם יהיה לי עוד מאמי אני אגיד לך

למעלה