היתה מסיבה

יפעת*

New member
../images/Emo148.gifהיתה מסיבה../images/Emo35.gif

תודה לכל המשתתפים, על ההכנות, ועל התענוג של להיות בחברתכם תודה מיוחדת לענתי ורון אלון וקורל על האירוח, התמיד מוצלח. תודה למקסי על ארגון המשחקים, ותודה מיוחדת לסולי על החמוצים
היה כייף פורימי אמיתי
לכולכם

N I R 31

New member
תודה לכולם../images/Emo24.gif

הייתה אחלה מסיבה תודה לענת ורון על האירוח המקסים וכמובן למקסימוש היחידה על הפרסים איזה כייף לי קיבלתי פרס
וחג שמח לכולם

DREAM111

New member
אז אחרי מיקלוחה והסרת כל שכבות

האיפור יכולה גם לבוא ולומר תודה רבה על ערב מדהים. הרבה זמן לא צחקתי כמו הערב וזה רק עשה לי טוב. תודה לענת ורון על האירוח המקסים תודה לקטנים על העזרה. תודה למקסי על הארגון והפרסים. ושוב תודה אישית לענתי עשית לי את השנה הקרובה.
פורים שמח לכולם היה לי אחלה של ערב.

ויק1

New member
בטח הייתה ואפילו הייתה פצצה

והיו שם גם כמה פצצות אבל הפצצה הראשית כמובן היתה המארחת שלנו רונה
מאז שאני זוכרת את עצמי אינני זוכרת ז... כל כך מוצלחת
תחשפי לנו עוד תמונות פליז ... ענתי ורון תודה על האירוח המדהים ועל כך שהשארנו לכם מלא בלאגן. תודה למקסי על אירגון המשחקים ועל האווירה. יוגי שיחקת אותה עם התחפושת שלך הרגת אותי מצחוק. סולינקה סחתיין על ההפתעה שמחתי לראות אותך
וקרפי מה קורה
ושמנת יקירתי תודה על התחפושת ותודה על ההסעה ועל השירים ועל הכל הכל הכל
הא ותודה גם לי שהגעתי סתם סתם נהנתי וצחקתי המון אף אחד לא מודה לי אז, בחרתי להודות לעצמי פעם אחת אני יפרגן לי
שיהיה לכולכם המשך פורים מצחיק שמח ותמשיכו לעשות חיים למי עשיתי רע שאני צריכה לקום בשעה כזאת
ענתי התמונה בשבילך

החורזת**

New member
טוב אז אתמול כשחזרתי היתה

פה בעייה בהתחברות לשרת ולכן ה
ות מגיעות רק עכשיו: היה ערב מהמם, מלא שמחה וצהלות צחוק, ממש משתה כיד המלך
כפי שמצופה בפורים. המון המון
לענתי ורון על הנכונות לפתוח ביתם לכולנו ועל האירוח המושלם.
למקסי על הארגון, השקעת הזמן והפרסים היפיפיים.
לכייף לי שהסכימה להיות ה|כוכב| במשחק, זה המחיר שמשלם כל חדש שמגיע למפגש - היית על הכיפאק. ו
לכולכם אנשים מקסימים על שאתם כאלה ושבזכותכם היה ערב כה מוצלח, שלא לדבר על המזון המשובח. החלמה מהירה לאלון ועדידוש. האם יש כאן משהו שנכתב בהורוסקופ
(שניהם נולדו באותו היום ושניהם הקיאו את נשמתם בסוף הערב). אז אני מקווה שהבוקר אתם מרגישים טוב יותר. ולהתראות במפגש הבא.

כייף לי

New member
../images/Emo151.gifאכן היתה...

תודה לענתי ורון על האירוח, ולרון בפרט על האירוח בחדרי חדרים... תודה לכולם על קבלת הפנים. וכן, כן אני צריכה פסיכיאטר ,אחרי אתמול...חשבתי שאני אדע עליכם יותר אבל, מתברר שטעיתי... חג פורים שמח ומבדח

החורזת**

New member
מעניין, זה כתוב גם בהורוסקופ שלי

עכשיו אני מבינה מי גנבה לי את המרכז

טוב אז רק עכשיו התעוררתי

אז תודה לרון וענתי על הבית הפתוח והאירוח מקסי,תודה על המשחקים והפרסים - פשוט מדהים... קרפי (ויק ולא ענתי) תודה על החברה בדרך לשם ובחזרה.... ועל הגיוון בדיסקים היה ערב מצחיק וכייפי... אהה ואיך שכחתי,, סוליייייי תודה על החבילה:)

gallish

New member
אמנם באנו רק לפינאלה...

אבל היה ממש כיף לפגוש את כולם
ענתי ורון, נדלקנו ומבטיחים לבוא שוב (ראו הוזהרתם...) חג פורים שמח ומאושר לכולם
גלי ושי.

../images/Emo154.gif../images/Emo148.gif../images/Emo149.gif../images/Emo6.gif

תודה לכולכם על אחלה ערב, נהנינו מאוד מאוד
עדיין עייפה מכדי לפרט מי מה מו, אבל אני בטוחה שתסתפקו בתודה אחת ענקית לכולם
נטע ויניב

שרון 34

New member
היה לי מאד נעים

היה מאד נעים להכיר אנשים מקסימים
תודה לענת ורון על הארוח כיף להצטרף לפורום שלכם ביי

new sol

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

היה נעים להכיר אותך תרגישי בבית

new sol

New member
מסיבומבה

היה אחלה היה כיף לראות אתכם תודה למקסי על האירגון תודה לענתי ורון על האירוח ולכולם על ערב מצחיק, מבדר ומהנה.

למעלה