חדשות,הודעות ושאר ירקות

kiCkiC

New member
../images/Emo145.gifחדשות,הודעות ושאר ירקות../images/Emo145.gif

kiCkiC

New member
../images/Emo188.gifג'ונקי בדרמה חדשה...

הילד לא אמר שאחרי אילג'ימה הוא מתגייס
מעניין מה קרה... בכל אופן הילד הולך לעשות YET ANOTHER דרמה, הפעם עםSBS שם הדרמה: Strange Heroes בדרמה ישחק ג'ונקי ילד טוב ירושלים שמנסה להציל את העולם מעוולות האנושות. טוב לא בדיוק אבל התקציר היה כל כך פלצני שאני לא טורחת לתרגם... קבלו: In Strange Heroes, Lee Junki is a man who’d spent his life using his genius purely for the sake of furthering his own success. Upon a loved one’s death, he realizes belatedly the error of his ways and decides to fight against the evils of the world on behalf of those who are virtuous but weak. תאריך משוער ליציאת הדרמה: אפריל

MaNcHi 135

New member
לא נמאס לו?!

קודם כל יאללה! שילך לשרת את המדינה כמו גונגי! שנית, תשחק פעם איזה מניאק!

kiCkiC

New member
חחחח

נראה לי הוא פשוט מפחד... הפרידה מעדר המעריצות תהיה קשה מאוד

אז זהו שלא

אין שום דרמה חדשה. ג'ונקי שיחרר היום הודעה שמכחישה את השתתפותו בדרמה...לבנתיים. מי יודע, אולי באמת הבחור קיבל תאריך גיוס שמתנגש לו עם לוחות הזמנים של צילומי הדרמה.

7han

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

או שהוא קרה את התגובה של מעין

MaNcHi 135

New member
אל תדאגו לו

גם את הבול של הצו א' שלו ליקקה בטח איזה מעריצה מטורפת! הוא יסתדר גם שם... אם הוא כל כך מתעקש אני מכונה לבוא לקוריאה ללוות אותו בכל השנתיים הקשות שלו (כולה יהיה פ"פאית מה הוא מת?!), בתור אחת שעשתה צבא בתפקיד לא קל אני אדע לנחם אותו יופי יופי..

kiCkiC

New member
../images/Emo64.gifפרוייקט מסלול מגיע לקוריאה

קוריאה החליטה להעניש את ארה"ב על כל "עיבודים" הכושלים (או יותר נכון התעללות ורצח) של סרטים קוריאנים. מה עושים כנקמה
מעתיקים בחזרה כמובן... מה בתפריט
הריאליטי הכובש פרוייקט מסלול 13 מעצבים צעירים יתמודדו כל שבוע להיות האנדרה
הבא של קוריאה... בהצלחה
אני כבר צופה מלחמות
בין יי שיפ-רה הסורגת לקים בוב-ליל התופרת... ונראה לי שזו תהיה התוכנית הראשונה של פרוייקט מסלול שלא תהיה בה נציגות
כי הרי כולנו יודעים שבקוריאה אין לי-און שמסתובבים ברחובות... בהצלחה למתמודדים, אולי אני אציץ מידי פעם אם מבטיחים לי בריכה

אלכס ../images/Emo23.gif את האן ג'י-מין?

הנטיזנס משתוללים בפורומים-השמועה האחרונה גורסת שאלכס, הלא הוא אלכס ה
מקלאזיקוואי יוצא עם האן ג'י מין (האחות שינבי) המתוקה כחודשיים תמימים. ה"הוכחה" לשמועה המופרכת הזו? אלכס הוזמן לשיר בחתונתה של אחותה של ג'י-מין לפני כמה ימים. שני הצדדים מכחישים בתוקף. האומנם יש דברים בגו? והאם שין-אה
("אישתו" ב WGM)בכלל זוכרת מי זה אלכס?

ואם בשין-אה עסקנו

אז הנה תמונה עדכנית שלה לבושה בבגדים מסורתיים על סט הדרמה (ההיסטורית)החדשה שלה , "הקיסרית צ'ון-צ'ו". סחטיקה על המנדולינה...

Silly LoveSong

New member
../images/Emo140.gifמחפשת המלצות! ../images/Emo9.gif../images/Emo3.gif

היי כולם! כמו רבים, גם אני התמכרתי.
אני צופה בעיקר בסדרות יפניות, אך גם לקוריאניות יש מקום בליבי. אני מחפשת המלצות לסדרות באותו סגנון, כמו שאהבתי. כל הדוגמאות שאביא זה סדרות שממש ממש התחברתי ואהבתי, אז אשמח אם תמליצו על משהו באותו סגנון. אז ככה: 1. אני מאוד מאוד אוהבת דרמות עם כל מיני "משמעויות לחיים", למשל: Hachimitsu to Clover, Orange Days, GTO וגם קומדיות רומטיות איכותיות: Hanazakari no Kimitachi e, Hana Yori Dango, Nodame Cantabile וגם דרמיות קצת יותר "טראגיות" כמו: Last Friends, Beautiful Life 2. מהסדרות הקוריאניות, אמנם לא צפיתי בהרבה, אבל "סאם סון" השאירה עליי רושם ממש ממש גדול. אם ישנה עוד קומדיה-רומנטית [אבל לא בגבול הטמטום] שדומה לזה, בבקשה תמליצו! ובהשפעת היון בין (
) ראיתי את Ireland וממש ממש אהבתי! הבנתי שזו לא דרמה קוריאנית טיפוסית... וממש אהבתי.. אז אם יש עוד משהו בסגנון... אשמח... להמלצות! תודה מראש לכל מי שיענה!!!

7han

New member
בבקשה

קוראניות Bad Couple Dal Ja's Spring .Sweet 18 יפניות Majo no Jouken Kimi wa Petto

edvil1

New member
כמה המלצות יפניות

אוקי אז לדרמות בעלות "משמעות חיים" nobuta wo produce- פשוט דרמה מקסימה רומנטיות tatta hitotsu koi- דרמה רומנטית מדהימה חובה לראות zettai kareshi- קומדיה רומנטית ממש משעשעת First Kiss Proposal Daisakusen טרגדיות אני לא רואה אבל אם את רוצה בסגנון מתח וכאלה יש לי גם כמה

Mokona Modoki

New member
../images/Emo204.gif../images/Emo140.gif

אני דווקא רוצה להמליץ לך על סדרה קצת שונה ממה שביקשת ביפניות. קוראים לה Maou,וזאת סדרה אפלה כזאת אבל ממכרת בצורה טובה
. מהיפניות אני מצטרפת להמלצה של צפיה ב: zettai kareshi ושוב פעם דרמה קצת שונה ממה שביקשת,אבל אני נורא אהבתי אותה בשם RH plus. ודרמות קוריאניות~ קודם כל יש את "הסקנדל האחרון" שיש עכשיו בויוה פלטינה,שלדעתי אחת הסדרות הטובות שראיתי
והיא אכן מצחיקה [מאוד
]. דבר שני יש גם את Coffee Prince שחוזרת בסיבוב שני לויוה פלטינה והיא רומנטית ומצחיקה וממש מומלצת
. זה בינתיים כל מה שעלה לי לראש,אולי אני אזכר בעוד כמה עוד מאוחר
[ואגב,אני מקווה שתישארי בפורום
,חסרים לנו אנשים שרואים סדרות יפניות
]

Silly LoveSong

New member
תודה לכולם! ../images/Emo13.gif

רשמתי בפניי את ההמלצות, תודה! דרך אגב, מה השם הקוריאני/האנגלי של "הסקנדל האחרון"? אני פשוט לא צופה בטלוויזיה.
תודה שוב! ^^

Mokona Modoki

New member
../images/Emo204.gif

Last Scandal או The Last Scandal of my life אני בטוחה שיש עוד,אבל 2 האלה זה מה שאני מכירה

7han

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo39.gifבוקר טוב../images/Emo39.gif../images/Emo42.gif

שהיה בוקרטוב לכולן אתמול ראיתי הסקנדל איזה פרקים יפים ואני לא מאמינה שזה נגמר בשבוע הבא

vika161

New member
שאלה?

רציתי לשאול שני דברים. הדבר הראשון שמעסיק אותי הרבה זמן זה למה אצל הקוריאנים הגיל של האנשים גדול בשנה מאיתנו למשל ראיתי שחקנית שתריך הלידה שלה הוא1984 אז היא בת 24 אבל במלא אתרים קוריאנים אני רואה שהם כותבים שהיא בת 25 והשנייה היום מתחילים את הצפייה המשותפת ביי-סאן אם כה באיזה שעה בסוף הוחלט? תודה רבה! וסליחה על הרבה השאלות

למעלה