התפקדות פברואר 2007~~

Nurmidor

New member
יוהו

למה בחרתי את הכינוי שלי: אנערף זה היה מזמן. בטח בתקופת שרה"ט שלי דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): מסן בעולם שלי מקום מגורים: הקריות! השיר שנדבק אלי החודש: Kremlin Dusk של היקי
סרט טוב שראיתי החודש: ג'יפרס קריפרס אבל לא כי הוא סרט טוב, הוא פשוט הסרט היחיד שראיתי החודש ספר טוב שקראתי החודש: אני קוראת עכשיו מחדש את שיר של אש ושל קרח אז משחקי הכס!!1 למרות שאין לי באמת זמן לקרוא את זה :p סדרות טלוויזיה שהתמכרתי אליהן: שבעת הסמוראים בערוץ הילדים משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: אני לא כל-כך משחקת במחשב אבל אני מניחה שגם זה יבוא, עכשיו כשהפלייסטיישן בתיקון ;__; אולי אני אחזור ל monkey island הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: אף אחד מישהו שעשה לי את החודש: לודת, אבל מי שיתקן לי את הפלייסטיישן יעשה לי את כל השנה משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: גיליתי את ה veoh! איזה כיפי טיק-טק או מנטוס? מנטוס בטעמים ביסלי או במבה? פוי חטיפים שוקולד פרה או ורד הגליל? פרהפרהפרה ממרח השחר או נוטלה? שחרשחרשחר רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? לא ראיתי אף אחד מהם אורי גלר או נמרוד הראל? נמרוד הראל כי הספר שלו נחמד, למרות שגם אותו לא באמת קראתי גשם או שמש? שלג! אוף! למה אני גרה קרוב מדי לים? ]: עם מטריה או בלי? תלוי בזמן שהקדשתי לשיער שלי באותו יום מגפיים או נעליים? נעליים סקיני ג'ינס או פדלפון? פדל-מה? טוב, אני מניחה שכל דבר טוב יותר מסקיני חלוק רחצה או מגבת? חלוקי סוודר או סווצ'ר? סווצ'ר שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה: איזו הופעה נחמדה הורדת לאחרונה שירלי?

אניD: זאת מעייניT שיניתי כינוי

למה בחרתי את הכינוי שלי:מעייניT כי נרשמתי חפיף והכינוי של עכשיו כי אני אוהבת את השם יוקו דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): אייסי 305864082 מסן [email protected] מקום מגורים:אזור השיר שנדבק אלי החודש:slibe של plastic tree סרט טוב שראיתי החודש: אני לא רואה סרטים ספר טוב שקראתי החודש: רצח במוזיאון סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן: איין משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: אני לא משחקת במשחקי מחשב הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: מישהו שעשה לי את החודש: החברה הכי טובה שלי מורן משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: שיש לי חמוס תוכי ושני כלבים טיק-טק או מנטוס? לא זה ולא זה ביסלי או במבה? במבה שוקולד פרה או ורד הגליל? פרה ממרח השחר או נוטלה? נוטלה רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? אם כבר אז רוקדים עם כוכבים אורי גלר או נמרוד הראל? לא רואה גשם או שמש? גשםD: עם מטריה או בלי?מטריה מגפיים או נעליים?נעליים סקיני ג'ינס או פדלפון? לא לובשת ג'ינסים חלוק רחצה או מגבת? חלוק רחצה סוודר או סווצ'ר? סווצ'ר שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה: יש לי צלקת מתחת לעיין שמאל כי כלב נשך אותי ואני לא אוהבת להצטלם

אני טיפשה../images/Emo122.gif

כשקראתי סרט עלה לי לראש סרט בטלויזיה ואני לא רואה סרטים בטלביזיה אבל בקולנוע ראיתי סרט יפה דהז'ה וו מומלץ

Keitarou

New member
מתפקד~~

למה בחרתי את הכינוי שלי: זאת המנגה הראשונה שקראתי למיטב זכרוני.. ^^ דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה):בדף האישי נראה לי.. =) מקום מגורים:קריות\ב"ש.. השיר שנדבק אלי החודש: הגי'רפות - קשה לי סרט טוב שראיתי החודש:ג'ק בלאק ספר טוב שקראתי החודש:חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי 1, תרגילים פתרונות והסברים של א.קופרמן.. מומלץ! =) סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן:עמוק באדמה משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן:שידרוג לפונג שיתאים לקהילה הסטלנית.. זה ממש מגניף! צירפתי אותו בלינק.. ^^ הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם:כל דבר עם מאנה בערך.. אבל אין לי הרבה מרצ'נדייס בכל מקרה.. ^^; מישהו שעשה לי את החודש: אה... מישהו? לא נראה לי שיש כזה.. משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: תפלצות שלא מן העולם הזה! =) טיק-טק או מנטוס? מנטוס.. בטעם פירות באריזת קרטון, תודה. =) ביסלי או במבה? ברור שבמבה!! שוקולד פרה או ורד הגליל? ורד הגליל.. יותר איכותי.. ממרח השחר או נוטלה? נוטלה רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? נולד לרקוד.. וגם רק הפרקים של האודישינים.. אחרי זה זה משעמם.. P= אורי גלר או נמרוד הראל? נמרוד הראל.. למרות ששניהם מציקים כאלה.. P= גשם או שמש? שממממששש~~ם עם מטריה או בלי? בלי.. אני לא מאמין במטריות.. מגפיים או נעליים? נעליים סקיני ג'ינס או פדלפון? פדלפון חלוק רחצה או מגבת? מגבת סוודר או סווצ'ר? סווצ'ר שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה: האע.. נראה לי שהשאלון כיסה את הכל בערך.. ^_^

last day

New member
הספר של גבי יקואל פי אלף יותר טוב

"גבי יקואל- מבחני מתכונת במתמטיקה" העלילה יותר מעניינת ויש שם דמויות הרבה יותר שוות. כמו A פרמטר
(העיקר שהיום זה נגמר
)

Keitarou

New member
נו ברור!

אבל גבי כל כך חרוש כבר.. P= ואכן טוב שזה נגמר יום חמישי~~ ^^ (ואז מועד ב'.. וקורס חוזר.. @_# )

last day

New member
יום חמישי?

אבל אתמול הייתה הבגרות X.X אוי. מועדי ב' זה מהשטן @_@;;; בהצלחה

עונה!

למה בחרתי את הכינוי שלי:לא יודעת כי זה מה שיצא! דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה):מסנג'ר[email protected] מקום מגורים:באר 7 השיר שנדבק אלי החודש:אממ של 12012-KNIFE סרט טוב שראיתי החודש:הארי פוטר הרביעי! ספר טוב שקראתי החודש:יש המון סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן:סקראבס!! משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן:חחח אין לי זמן! הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם:אממ הייתי רוצה של דירו! מישהו שעשה לי את החודש:השבוע הזה יום הולדת שלי אז אחכהב ואראה! משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי:אממ לא יודעת אולי שאני לא נראת כמו אחת שמקשיבה לרוק! טיק-טק או מנטוס?-אממ תלוי ביסלי או במבה?-במבה שוקולד פרה או ורד הגליל?-שוקולד פרה! ממרח השחר או נוטלה?-ממרח השחר רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד?-נולד לרקוד אורי גלר או נמרוד הראל?-חחח לא אוהבת סתם שטויות! גשם או שמש?-גשם! עם מטריה או בלי?-תלוי מגפיים או נעליים?-מגפיים סקיני ג'ינס או פדלפון?-פדלפון! חלוק רחצה או מגבת?-אממ תלוי סוודר או סווצ'ר?-סווצ'ר! שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה:אין!

tenshichan

New member
עונה^_^

למה בחרתי את הכינוי שלי: כי זה הכינוי שלי בכל הפורומים הנטושים שאני נמצאת בהם P: דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה):MSN מקום מגורים: כפר-סבא (כפר של זקנים...) השיר שנדבק אלי החודש: הרבה שירים X_X בעיקר של כל הלהקות שקשורות להלו! פרוג'קט^^" סרט טוב שראיתי החודש: אני לא רואה סרטים ואם ראיתי אז לא זכור לי... ספר טוב שקראתי החודש: קראתי מנגה...נחשב? סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן: אני בקושי רואה טלוויזיה... משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: gaia online רק כשיש לי זמן. הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: מזה מרצ'נדייז?^^" מישהו שעשה לי את החודש: אין כזה...אולי אמא Oo משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: "אני אינפנטילית גאה!D:" טיק-טק או מנטוס? מנטוס ביסלי או במבה? במבה! שוקולד פרה או ורד הגליל? תמיד איתך-שוקולד פרה! ממרח השחר או נוטלה? שחר! רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? לרקוד עם עצמי ולס אורי גלר או נמרוד הראל? מי...אלה? גשם או שמש? שניהם D: עם מטריה או בלי? רצוי עם מגפיים או נעליים? נעליים במיקרה הטוב סקיני ג'ינס או פדלפון? אני_לשים_ג'ינס?!?!?!?!?! בחיים לא!OO אבל חצאית מתקבל ^_^ חלוק רחצה או מגבת?חלוקP: סוודר או סווצ'ר? סווצ'ר שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה: יש לי פיצול!!! תמונות נמחקו...=/

donotchoose

New member
Oo;

ahem למה בחרתי את הכינוי שלי: משהו מפגר שחשבתי שהוא מצחיק ממש מזמן כשהייתי בערך בן 9 דרכי התקשרות: [email protected] זה המסן ואימייל שלי, יש לי אייסיקיו אבל שכחתי אותו מקום מגורים: קריות, בבית של מנהלת הפורום. השיר שנדבק אלי החודש: יש כמה, אם מדברים רק על שירים שהכרתי החודש, אז silverstein - smashed into pieces סרט טוב שראיתי החודש: החותם השביעי, ודיוקס אוב האזארד :) ספר טוב שקראתי החודש: הספר היחידי שקראתי החודש הוא ארבעה בתים וגעגוע, ויחסית לכלום, הוא די טוב. משחק מחשב שגוזל לי את כל בזמן: בשמחה אני מצהיר שאין כאלה יותר (מכור לואו לשעבר) הזמר\ת\להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדיייז שלו\ה\הם: אין לי, אבל יש הרבה מרצ'נדייז של סדרות. מישהו שעשה לי את החודש: מי שעושה לי את כל החודשים היא הבחורה שאני אוהב (בלי לחשוף שמות) משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: הגיטרה והמחשב שלי לא בבית, אני עצוב :( טיק-טק או מנטוס: טיק-טק.............. עם מנטוס ביסלי או במבה: אני חייב לבחור? שוקולד פרה או ורד הגליל: ילדות עשוקה, אני לא זוכר את הטעם של ורד הגליל >< השחר העולה או נוטלה: נוטלה *_* רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד: שו? אורי גלר או נמרוד הראל: את שניהם אני רוצה להעלים גשם או שמש: גשם עם שמש = קשת בענן עם מטריה או בלי: שיער ארוך = עם שיער קצר = בלי מגפיים או נעליים: נעליים סקיני ג'ינס או פדלפון: לא חלוק רחצה או מגבת: חלוק רחצה סוודר או סווט-שירט: סווט-שירט שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה: חוק שימור האנרגיה המכנית, הסבר נמק ופרט :> over and out.

donotchoose

New member
אה וגם

סדרת טלוויזיה: השיר שלנו >< ועכשיו גם חזרו לשדר נמלטים אז ^^

SuLeRu

New member
מה שאני הכי אוהבת-->> התפקדות

למה בחרתי את הכינוי שלי: אין לי מושג מאיפה דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): אייסי 204753209 מקום מגורים: באר 7 השיר שנדבק אלי החודש: וואי הרבה כימעט כול השירים החדשים שיצאו החודש וכמה שלא... namie amuro-baby dont cry, anna tsuchiya-kuroi namida, mika nakashima-Hitoiro, yuna ito-truth ועוד כמה.... סרט טוב שראיתי החודש: לא ראיתי סרטים טובים =/ ספר טוב שקראתי החודש: קוראת ספר אחד ואין לי מושג איך קוראים לו חח סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן: השיר שלנו 4..? משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: Spider Solitaire חח הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: ניראה לי איומי אמאסאקי =] ועוד כמה.... לא זוכרת... מישהו שעשה לי את החודש: המבחנים הגרועים שלי משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: poopok טיק-טק או מנטוס? מנטוס ביסלי או במבה? במבה שוקולד פרה או ורד הגליל? שוקולד פרה ממרח השחר או נוטלה? ממרח שחר רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? רוקדים עם כוכבים אורי גלר או נמרוד הראל? מי אלה.?? גשם או שמש? שמש עם מטריה או בלי? בלי. שונאת ללכת איתה לכול מקום מגפיים או נעליים? מגפיים יותר יפה אבל נעליים יותר נוח סקיני ג'ינס או פדלפון? חלוק רחצה או מגבת? מגבת יותר סקסי =] סוודר או סווצ'ר? סווצ'ר

sonaku

New member
טוסיקקקקק D:

למה בחרתי את הכינוי שלי: כי זו דמות ממש מתוקה שנורא מבטאת את מי שאני באמת.^^ דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): מסנג'ר בכרטיסאישי D: מקום מגורים: גב''ש~ XD השיר שנדבק אלי החודש: דירו-זאן. ^^ אפילו עשיתי חיקוי מעולה של קיו במסיבה של קשת!! XDD סרט טוב שראיתי החודש: פורנו?D: ספר טוב שקראתי החודש: עשן ומראות. סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן: חחחחחחח טלוויזיה זה פרמיטיביD: משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: אני בקושי בבית איזה מחשב איזה ;; הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: אין O______O מישהו שעשה לי את החודש: ממ..קשת D: משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: OMG! XD טיק-טק או מנטוס? טיק-טקקק~~~ ביסלי או במבה? במבההה~~~ שוקולד פרה או ורד הגליל? פרה. כמוני. D:: ממרח השחר או נוטלה? ממ..השחר. רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד?לא ולא. אורי גלר או נמרוד הראל? נמרוד הראל רק כי הוא סקסי בעיניי ס_ס גשם או שמש? גשם לונדוני ^^ עם מטריה או בלי? בלי D:: מגפיים או נעליים? מגפייםםםםם ;; סקיני ג'ינס או פדלפון? חהחהחה בגדים! חהחההח XDD חלוק רחצה או מגבת? מגבת..? סוודר או סווצ'ר? סוודרים אין לי,אז אין לי ברירה אלא סווצ'ר. להלהלהלה התפקדות

Vivi Sparrow

New member
תשובות! כדאי לכם לקרוא... P:

למה בחרתי את הכינוי שלי: ויוי כי זה אחד מהכינויים שלי בקרב החברים הקרובים, וספארו בא מCaptain Jack Sparrow בשודדי הקאריביים. החלטתי על הכינוי הזה ממש בזמן שצפיתי בשודדי הקאריביים I בקולנוע עם החברים, כמעט לפני ארבע שנים. דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): למי שמעוניין, כתובת במסרים. מקום מגורים: כדור הארץ. השיר שנדבק אלי החודש: יש הרבה, אבל נראה לי שהכי הוא Reila של Gazette. סרט טוב שראיתי החודש: ממ. ספר טוב שקראתי החודש: סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן: "מרחק נגיעה" בערוץ 2. משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: לא ממש גיימרית וכבר לא כל-כך מוצאת את הזמן למשחקי מחשב, אבל הייתי משחקת המון בWWP. [וורמס שליטה!11] הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: מיאבי. מישהו שעשה לי את החודש: הטיסה ללונדון. [אבוי, כמעט עבר חודש!] משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: חזרתי מתל-אביב ופגשתי את עינב באוטאקו, נחרדתי לראות כי האלבום של מאליס מיזר סוף-סוף נמכר, שאלתי מבוהלת את עינב מי הקונה המאושר וגיליתי כי מאיה קנתה אותו. נרגעתי כששמעתי שאתן קניתן את האלבום, כי עכשיו אני יכולה להיות בטוחה שהוא נמצא בידיים טובות. D: טיק-טק או מנטוס? Neither. ביסלי או במבה? במבה. שוקולד פרה או ורד הגליל? שוקולד פרה, כמובן. ממרח השחר או נוטלה? נוטלה. רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? נולד לרקוד. אורי גלר או נמרוד הראל? אורי גלר!!!!!!11111$%^&*.
גשם או שמש? גשם. עם מטריה או בלי? [מה עם או בלי?] המ, אני חושבת שבלי. מגפיים או נעליים? מגפיים. סקיני ג'ינס או פדלפון? פדלפון, דה. חלוק רחצה או מגבת? חלוק? 3: סוודר או סווצ'ר? סוודר. שאלה שאין: למה לא הודעתן בפורום על הקנייה של האלבום של מאליס מיזר? זה ארוע היסטורי! תמונה מצורפת: דיסקים בחנות Japan Centre בפיקדילי, לונדון [בחרתי לצלם את שלושת האלבומים האלה כי הם של מיאבי ומאליס מיזר, והם, לייק, שיואוסגידה. היו עוד הרבה דיסקים, סינגלים ואלבומים של אמנים אחרים אבל הם אף פעם לא יהיו מאגניבים כמו מיאבי וגאקט, למשל (מישהו אמר שמאנה לא מאגניב? *אהמ-אור-אהמ-זה-הזמן-לצאת-בהרצאה-למה-מאנה-כן מגניב-וגאקט-לא*)]. תרצו לראות עוד תמונות מלונדון? ^^;

Vivi Sparrow

New member
שכחתי לענות על שתי שאלות.

חשבתי על ספר וסרט ופשוט דילגתי על השאלות... XD סרט טוב שראיתי החודש: מישהו לרוץ איתו. ספר טוב שקראתי החודש: ספר כימיה! בהחלט ספר מרתק.

Vivi Sparrow

New member
ובקשר למרצ'נדייז של אמן

אם מדובר במוסיקה יפנית, אז מיאבי, ואם מוסיקה לא-יפנית אז טורי איימוס [יש לי את כל האלבומים שלה]. ^^;

Keitarou

New member
המפ~!

מאנהסאמה לא צריך הסברים למה הוא יותר טוב.. הוא פשוט כזה~! (מה גם שהרצאתי על זה כל כך הרבה פעמים... ~_~ )

Morphia

New member
אררר....

'ידיים טובות' זה לא הביטוי שהייתי מדביקה לעצמי... במיוחד כשכמה שעות אחרי הרכישה כבר נזקקתי לדבק שלוש שניות על האריזה של הדיסק ולא אוסיף למה ואיך >.> בכל מקרה, לא פרסמתי את זה כי... פשוט... לא... חשבתי על זה? ^^;; כן, זה אלבום ממש מגניב :}~~

למעלה