התפקדות פברואר 2007~~

oracle

New member
../images/Emo143.gif התפקדות פברואר 2007~~

כי הגיע הזמן... ^_^
למה בחרתי את הכינוי שלי:
דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה):
מקום מגורים:
השיר שנדבק אלי החודש:
סרט טוב שראיתי החודש:
ספר טוב שקראתי החודש:
סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן:
משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן:
הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם:
מישהו שעשה לי את החודש:
משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי:
טיק-טק או מנטוס?
ביסלי או במבה?
שוקולד פרה או ורד הגליל?
ממרח השחר או נוטלה?
רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד?
אורי גלר או נמרוד הראל?
גשם או שמש?
עם מטריה או בלי?
מגפיים או נעליים?
סקיני ג'ינס או פדלפון?
חלוק רחצה או מגבת?
סוודר או סווצ'ר?
שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה:

SaikoStar

New member
מתפקדת../images/Emo41.gif

למה בחרתי את הכינוי שלי: כי אני מאאאגניבה... חח סתם.. אני מחליפה את הניק כל כמה זמן כי אני משתעממת מהר. אז... saiko כי אני קצת על גבול השפיות (או לפחות יש אנשים שטוענים ככה אני לא יודעת באמת על מה הם מדברים...XD) וStar כי אני אוהבת כוכבים וכאלה^_^ דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): ההמממ פלאפון נחשב? אני מניחה שMSN כי זה מה שיש לי בעבודה. מקום מגורים: תל אביב!!! (עיר החטאים... פפפחחחחחחחח) השיר שנדבק אלי החודש: לא קיים דבר כזה... כל יום משהו אחר ואפילו כמה ביום... אבל הלהקה שהכי הרבה שירים שלה נדבקו אלי החודש זה Dir En Grey סרט טוב שראיתי החודש:Jiang hu- סרט סיני מטורףףףףףף (אני חולה על מאפיונרים\ערסים אסייתים!!!) ספר טוב שקראתי החודש:לא קראתי החודש ספר (למי יש זמן????) סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן: אין לי טלוויזיה... משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן:אין- העבודה גוזלת לי את כל הזמן... הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם:Dir En Grey- כי על כל סינגל הם מוציאים DVD ^_^ מישהו שעשה לי את החודש: 3 אנשים: קסנדרה- חברה/ שותפה לדירה- כי היא קרועה וחולת נפש ואני מתה עליה. Jing Qiang- רק לפני יומיים למדתי איך לכתוב את השם שלו באנגלית כמו שצריך^_^- השותף לדירה/ חבר טוב של החבר- כי הוא מצחיק מוות, כי הוא כזה מאפיונר בהכחשה, כי הוא סיני... XD. Lin Chie- החבר- כי הוא כזה... כזה... אאאההההה... הההמממ מה? אה כן... כי הוא חמוד ושקסי ולא יודע לדבר עברית.... חחחחחחחח XD משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי:חחחח אני לא חושבת שזה המקום המתאים^_~ טיק-טק או מנטוס? טיק טק ביסלי או במבה?במבה שוקולד פרה או ורד הגליל?פרה!! ממרח השחר או נוטלה?שחר!!!!!!!! (מז זה השאלה הזאת בכלל...) רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד?אין לי טלוויזיה... וגם אם הייתה לי סביר להניח שלא הייתי מכירה... אורי גלר או נמרוד הראל?אין לי שמץ של מושג מי זה נמרוד הראל ואורי גלר מעפן אז... גשם או שמש? שמש^_^ עם מטריה או בלי?בלי... אם כבר גשם אז... מגפיים או נעליים?מגפיים!!!! סקיני ג'ינס או פדלפון?סקיני!!! כי אפשר לדחוף אותו לתוך המגפיים בלי להראות כמו חייל טורקי מלפני 100 שנה... חלוק רחצה או מגבת? מגבת סוודר או סווצ'ר?סווצ'ר שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה.... לא יודעת אבל בא לי לחלוק איתכם שיש לי כלב חדש בבית!!! הוא ממש חמוד ויש לו אוזניים גדולות... והוא נורא רזה עכשיו כי מי שטיפלה בו לפני חולת נפשששש ואנחנו עושים לו עכשיו דיאטת השמנה^_^ ומשום מה יש לי מצב רוח ממש טוב היום אז נשיקות לכולםXD

sonaku

New member
OMGOMGOMGOMG כלב?!?!?!?!

אני חייבת לבוא אלייך!!!!!!!!11 O_______________O מזה,לא הייתי בדירה החדשה אני לא מאמינה!~ אני חייבתתתת לבוא אלייך..ויש לי כסף אז בואי נצא לאיזה מסיבה או משו D:

sonaku

New member
ברור שאני מוזמנת. וגם אם לא הייתי

פורצת לך לבית. D:

Hearts Queen

New member
../images/Emo47.gif

למה בחרתי את הכינוי שלי: סתם הארה של רגע ס: דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): במסרים ~ מקום מגורים: חור יהודה!!!111 השיר שנדבק אלי החודש: I'm addicted to you - Anna tsuchiya סרט טוב שראיתי החודש: לא יצא לי לראות ספר טוב שקראתי החודש: כנ"ל סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן: האוס, טופ מודל... וזהו אני חושבת ס.ס משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: פריסל XD הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: אמ.. אין? חחח מישהו שעשה לי את החודש: סוד. ס: משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: המספריים המזורגגות קשות לעשייה $%#$^ טיק-טק או מנטוס? מנטוס *_* ~ ביסלי או במבה? במבה
שוקולד פרה או ורד הגליל? מה זה ורד הגליל XD ממרח השחר או נוטלה? איכס לשניהם ס: לחם עם גבינה רולז!!11 רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? נולד לרקוד חח אורי גלר או נמרוד הראל? נמרוד הראל[!!!!!!!!!!!!!
] גשם או שמש? שמש 3= עם מטריה או בלי? בלי ^^ זה תחת להיסחב עם אחת מגפיים או נעליים? נעליים סקיני ג'ינס או פדלפון? אמ... ג'ינס רגיל ס.ס חלוק רחצה או מגבת? מגבת ~ סוודר או סווצ'ר? סווצ'ר ^_^ פרמטו ת'מחשב.. אז אין תמונה P:

MiirenaMizer

New member
Atashi mo

למה בחרתי את הכינוי שלי: השם משתמש הקודם שלי לאינטרנט היה Millena אבל זה היה נשמע רוסי מדי, וגם רציתי משהו שיהיה אפשר לכתוב ביפנית. Mizer מן הסתם כי מאליס מיזר היא הלהקה האהובה עליי. דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): פלאפון, מייל ([email protected] למעוניינים) ומסנ ([email protected] למעוניינים) מקום מגורים: בת-ים עיר הפשע והרשע השיר שנדבק אלי החודש: Moi dix Mois - Vestige סרט טוב שראיתי החודש: לא ראיתי סרטים משהו החודש. ספר טוב שקראתי החודש: לא קוראת ספרים XD סדרות טלוויזיה שהתמכרתי אליהן: סקראבס! משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: Heroes of Might and Magic III כי עדיין לא התקנתי מחדש את הסימס. הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: (חשבתי בהתחלה מאנצ'יס XD) אממ... Moi dix Mois ומאנה בפרט. מישהו שעשה לי את החודש: מאנה עושה לי את זה כל השנה. אמממ חוץ ממנו לא יודעת. משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: (אל תסקלו אותי!!!11) אני לא אוהבת את גאקט!!!!!111 טיק-טק או מנטוס? מנטוס ביסלי או במבה? ביסלי. שוקולד פרה או ורד הגליל? אני לא אוהבת שוקולד מי יודע מה. ממרח השחר או נוטלה? נוטלה. רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? לא זה ולא זה. אורי גלר או נמרוד הראל? כריס אנג'ל (8 גשם או שמש? שמש. עם מטריה או בלי? מטריה, מה אני רוצה שפעת? מגפיים או נעליים? מגפיים קשואחות ואפלות מוויניל עם אבזמים. סקיני ג'ינס או פדלפון? WTF זה פדלפון? פלאפון לפדופילים? חלוק רחצה או מגבת? חלוק רחצה ומגבת. סוודר או סווצ'ר? סווצ'ר. שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה: אני לא יצירתית היום. אולי... מה השם שלך? קשת.

MiirenaMizer

New member
אה ותמונה

טיפה ישנה, הסתפרתי ועשיתי עוד עגיל בשפה ועגיל בגבה. תתמודדו.

last day

New member
אטאשי נו התפקדות!

למה בחרתי את הכינוי שלי: לא זוכרת.הוא ככה מכיתה ח נראה לי ~.~; כנראה שפרץ לי באותו רגע של בחירת הכינוי גל של אופטימיות XD דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): מסן, כי אייסיקיו סאקס. [email protected] מקום מגורים: חולון בירת האופל השיר שנדבק אלי החודש:אשם - סינרגיה סרט טוב שראיתי החודש: ספר טוב שקראתי החודש: עשן ומראות של ניל גיימן סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן: GOKUSEN 2 . כי דרמה יפנית זה הדבר המטומטם ביותר שראיתי משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן:empire earth הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: לא קונה מרצ'נדייס..רק אם זה קשור לאנימה D: מישהו שעשה לי את החודש: דורין, חברה שלי :] משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: פות טיק-טק או מנטוס? טיק טק ביסלי או במבה? במבה D: שוקולד פרה או ורד הגליל? שוקולד פרה ממרח השחר או נוטלה? נוטלה$# ^@#%^@#$!!!!!!!!!! רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? פחחה הלוואי שכולם יכחדו אורי גלר או נמרוד הראל? ציפי שביט גשם או שמש? גשם ^^ עם מטריה או בלי? לא מזיז לי מגפיים או נעליים? נעליים סקיני ג'ינס או פדלפון? חצאית ? חלוק רחצה או מגבת? חלוק רחצה :] סוודר או סווצ'ר? חצאית!! שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה: הצבע תחתונים שלי הוא שחור! (ם.ם;;;)

last day

New member
תמונה ../images/Emo6.gif

אני לא בדיוק על המחשב שלי.... וזאת התמונה היחידה שמצאתי >_>;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

SShiRaS

New member
הממ..

למה בחרתי את הכינוי שלי: לא ברור... שירה מן הסתם היה תפוס וS שם משפחה... משום מה הוספתי גם בהתחלה.. o_O דרכי התקשרות (ICQ, MSN וכאלה): both מקום מגורים: שם ליד הכור.. :X שיר שנדבק אלי החודש: Razorlight - America סרט טוב שראיתי החודש: אמן האשליות והמרדף אחרי האושר (איזה סרט עצוב '-') ספר טוב שקראתי החודש: צילה של הרוח סדרות שלוויזיה שהתמכרתי אליהן: חברים, נמלטים, אבודים, החצי האפל, סמולוויל משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: .. הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם:טוב.. בקסטריט בויז '-' *בורחת*.. נו, קניתי דיסקים ומרצ'נדייס בעיקר פעם.. וזה מה שאהבתי X_X.. היום אפשר להגיד שיחסית -קצת הרבה- ג'אן דארק... אמאשלהם.. מה הם מתפצלים לקריירות סולו :( :( :( מישהו שעשה לי את החודש: חברות שלי ביום הולדת ^^ משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: *yawn* טיק-טק או מנטוס? מנטוס ורוד :X ביסלי או במבה? ביסלי שוקולד פרה או ורד הגליל? שוקולד פרה עם אייריש קרים.. חלום O: ממרח השחר או נוטלה? ממרחית!!! אני מרגישה מקופחת רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? נולד לרקוד... אורי '-' אורי גלר או נמרוד הראל? kill them all גשם או שמש? שמש שמש שמש שמש עם מטריה או בלי? בלי מגפיים או נעליים? both סקיני ג'ינס או פדלפון? שניהם נשמעים לי יותר מדי קיצוניים.. סקיני זה מכוער בטירוף.. ויותר מדי פדלפון גם.. הכי טוב - גזרה רגילה.. קצת מתרחבת חלוק רחצה או מגבת? מגבת סוודר או סווצ'ר? סווצ'ר שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה: *shrugs*

nadav1232

New member
עונה! ^^

למה בחרתי את הכינוי שלי: כי מיכאל (מאייק) בחר בו ^^ דרכי התקשרות (ISQ, MSN וכאלה): מסנג'ר: [email protected] מקום מגורים: הרצליה השיר שנדבק אלי החודש: אממ במיוחד השיר flow של hitomi ;; סרט טוב שראיתי החודש: לא ראיתי החודש סרט.. >< ספר טוב שקראתי החודש: לא קראתי החודש ספר.. >< (במיוחד החודש חרשתי על מוזיקה יפנית ^_^ XD) סדרות טלוויזיה שהתמכרתי אליהן: ממ בטלוויזיה? השמיניה ^^ משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: לא משחק במשחקים בכלל.. D: הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: בינתיים איומי האמאסאקי *_* ובקרוב גם בואה~ מישהו שעשה לי את החודש: טל ^_^ משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: לא יודע.. 0.0 טיק-טק או מנטוס? טיק-טאק ביסלי או במבה? במבה שוקולד פרה או ורד הגליל? שוקולד פרה ממרח השחר או נוטלה? נוטלה *_* רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד? לא זה ולא זה ^^ אורי גלר או נמרוד הראל? לא אוהב ממש תוכניות ישראליות.. XP גשם או שמש? שמש D: עם מטריה או בלי? בלי מגפיים או נעליים? נעליים סקיני ג'ינס או פדלפון? הא? XD חלוק רחצה או מגבת? חלוק רחצה סוודר או סווצ'ר? סווצ'ר שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה: אממ שהמופע שעשה לי את החודש זה ayumi hamasaki ARENA TOUR 2006 ~miss understood~ *__* אגב, את זה יהיה לי בעוד כמה שנים *O* ~>

Morphia

New member
נו מה, שאני אדלג על התפקדות? :}

למה בחרתי את הכינוי שלי: כי זה האלטר אגו שלי באינטרנט... דמות DND שהמצאתי לפני שנים. דרכי התקשרות: אין לי ICQ (כן אוראקל, אין עדיין IM שנקרא ISQ >.>;;; ) אבל מסנג'ר שלי- [email protected] מקום מגורים: בבית השיר שנדבק אליי החודש: שכחתי את השם המדויק... שיר של מיאבי חמוד כזה, ספרדי... meh זה מה שקורה כשאין זכרון. סרט טוב שראיתי החודש: היוקרה. סרט מעולה ברמות מטורפות ספר טוב שקראתי החודש: האמת... רק ספרי לימודים... סדרות טלוויזיה שהתמכרתי אליהן: אנימה נחשב? משחק מחשב שגוזל לי את כל הזמן: בפוטנציה... FF7... אבל מכיוון שאין לי זמן... אין לי מתי לשחק אפילו בזה ;; הזמר/ת/להקה שיש לי הכי הרבה מרצ'נדייז שלו/ה/הם: גאקט, אני חושבת פ.פ או לארוקו... מישהו שעשה לי את החודש: אילן, אבל אתם לא מכירים אותו אז מה'כפת לכם? משהו שרציתי להגיד ולא יצא לי: ארר.... אין טיק טק או מנטוס: מה שיש ביסלי או במבה: אם חייבים, אז ביסלי שוקולד פרה או ורד הגליל: כאילו שיש כאן שאלה >.> אני עם הפרה, עד הסוף ממרח השחר או נוטלה: שחר רוקדים עם כוכבים או נולד לרקוד: לא, לא ועוד פעם- לא. אורי גלר או נמרוד הראל: כנ"ל גשם או שמש: תלוי מתי... לרוב, גשם עם מטריה או בלי: עדיף עם, אבל אפשר גם בלי מגפיים או נעליים: גם סקיני ג'ינס או פדלפון: .... באגי'ס, כאילו דה חלוק רחצה או מגבת: האמת אני מנסה לאחרונה חלוק, יש בזה אפקט pwnage למרות שאני עדיין מעדיפה מגבת. סוודר או סווצ'ר: זאת לא שאלה אמיתית, אימא. שאלה שאין כאן ונורא בא לי לענות עליה: כן אימא, אני באמת רוצה לשים מיטה באוטו החדש, אפשר? @_@

למעלה