הסיכום השבועי

../images/Emo143.gifהסיכום השבועי../images/Emo143.gif

שלום לכולםםם
מה שלומכם
השבוע עבר מאוד מהרררר (לפחות לי..:) ו....לא הצטרפו הרבה חדשים...
ד"א רציתי להגיד שמי שיכול לפרסם את הפורום בזמנו הפנוי.. או שסתם להזכיר אותו מדי פעם עם החבר´ה או באינט´ איפה שאתה גולשים או עם אנשים שאתם מדברים זה יהיה נחמד
ואני אודה לכל אילו שיעשו את זה
*אם שמתם
האמוטיקונים החדשים לכבוד ט"ו בשבט (חג שמייח) כבר הגיעו...(
) ו..לסיכום השבועי:
לפני שבוע בערך (?) נפתח דיון ע"י אלכס - מה אתם אוהבים בסלסה? ו... חוץ ממני אף אחד לא השתתף וחבל
(ד"א הדיון כבר עבר דף אז...אני מקווה לפתוח דיון כזה בקרוב ושתהיה יותר הענות..) בכלל לפעמים נפתחים כל מיני שרשורים\שיונים מאוד נחמדים שאין כ"כ הענות להם... למה
השבוע כמו כל שבוע - היו בקשות לשירים שאלת על מועדונים וכד´...
חשוב לציין שהערבים הברזילאים בפורטו לוקו נסגרו עד להודעה חדשה מה אתם חושבים על זה??
קצת עדכונים:
השבוע הפורום ממש התעדכן.. ונוספו המון לינקים לדף הקישורים
לוח האירועים התחיל להיות יותר פעיל
יותר נכון.. לוח האירועים הפך להיות לוח אירועים,מסיבות,ומועדונים אז יש שם גם פרסומים על כל מיני מועדונים וגם חשבתי שיהיה נחמד לפרסם בלוח האירועים ימי הולדת של חברי הפורום.. אז כבר מצוינים שם כמה ימי הולדת של חברי הפורום. ואם אתם רוצים להוסיף משהו ללוח האירועים - שלחו לי הצעה דרך הלוח
אתמול היתה הופעה של סלסה גרוב עם פרלה מלקוס בפורטו לוקו. למי שהיה - איך היה
נפתח שרשור הכרות (ע"י בר) ו... דווקא הייתה הענות מסוימת לשרשור אבל עדיין לא ממש כי יש הרבה חברי פורום שעדיין לא השתתפו בדיון.. (נתון לשיקולכם..)
חשוב לציין שבפורום מוזיקה ברזילאית יש חודש של "בחירות" בפורום אפשר להגיד שאילו לא סתם בחירות
בהצלחה
(לעוד פרטים בקשר לבחירות - יש קישור למטה) עם השרשור הזה גם נפתח שרשור על ג´ניפר לופז וכולם מוזמנים לפורום של ג´ניפר לופז - אחלה פורום! (קישור לפורום - למטה)
לפני יומיים נפתח שרשור בקשר לסרט "רק לרקוד" שמהשרשור הזה נפתחו עוד שאלות,תגובות, הודעות וכד´.. בקשר לסרטים תוכניות וכו´... כולם מוזמנים להשתתף!!
התשובות של הסקר לא יעלו השבוע אם כי יעלו שבוע הבא (אני מקווה) מפאת חוסר קולות...
שירי השבועי:
pedro jesus - yo no supe amarla Willy Chirino - Gitanilla Tito Puentes - Mambo Kings (שיר ישןןןן - אבל פצצה של שיר) david civera - dile que la quiero Albita - Fiesta Pa´Los Rumberos Marcela Morelo - No me lastimes (שיר יפההההההה) Gypsy Kings - Salsa De Noche (נעים לאוזן)
ריקודי שורות\סמבה:
Furacao 2000 - Arabe 2000 Daniela Mercury - Rapunzel Daniela Mercury - Swing da cor (גרסה יפה!!) Martinho Da Vila - Canta, Canta, Minha Gente (שיר ברזילאי קצת שונה אבל יפהה! נראה אם מי יגיד ראשון את השם של השיר בעברית - והמבין יבין - אני יודע שיכולהיות שלא יהיה שיתוך פעולה אבל לא נורא מקסימום אני אגלה)
שירים קובניים
(מאת אלכס) והשירים הקובניים שבא לי נורא שתשמעו השבוע ותחייכו טיפה (או אפילו הרבה): שיר השבוע שלי, שיר שלא שמים במועדונים הרבה, אבל נזכרתי בו כשראיתי את הסרט "סלסה" שהוא מפיע בפסקול שלו: Sierra Maestra - El Guayabero שיר מהיר, מעולה לרואדה. Maraca - Se Te Acabo La Rumba הסתובב לו במועדונים הרבה זמן בשנה האחרונה. Monica y su mecanica- El Maniatico de la salsa תרתי משמע משתגעים מסלסה ועוד שיר מעולה לרואדה (ההעדפה שלי זה דווקא זוגות) Si No Vas A Cocinar של Adalberto Alvarez. מי שהסתובב בשנתיים האחרונות אולי יזכר בtunturuntun.... אז זה זה אני רוצה להגיד המון תודה לאלכס ולכל אילו שעוזרים בלחפש שירים ובהמלצות על שירים..!
ועוד רשימה של שירים מהסרט "SALSA" (תודה לאלכס
)
Chappotin Y Sus Estrellas - Sazonando Isidro Infante & La Elite - El Pito Asi se Goza Jose Alberto (El Canario) - A La Hora Que Me Llamen Voy Poncho Sanchez - Besame Mama Ray Baretto - Do You Dig It Ruben Gonzalez - Mandingo Septeto Nacional Ignacio Pineiro - El Son Hay Que Llevarlo En El Corazon Sierra Maestra - A Mi Manera Sierra Maestra - Awe Sierra Maestra - Dame un Traguito Sierra Maestra - El Guayabero Sierra Maestra - Mi Musica Es Tu Musica Sierra Maestra - Semilla de cana Brava Yuri Buenaventura - Salsa Sergio Barreto - Ay ay ay maria
תהנווווו
ו..זה הסיכום לשבוע הזה! שיהיה לכם שבוע טוב עם הרבה סלסה
יש לכם הערות? תגובות? הצעות? רוצים לכתוב מאמר? מישהו מטריד אתכם? יש לכם בעיה כלשהי? כל זה ועוד אתם יכולים ליצור עימי קשר או במסרים או באיי סי קיו:128183871 או באימייל: [email protected] ואני אדאג לטפל במה שצריך ואם צריך להעביר את זה הלאה... TAL
נ.ב התמונה שמופיעה היא של ג´ניפר לופז למי שלא מזהה

Mandyִ

New member
פששש השקעה!!!../images/Emo45.gif../images/Emo42.gif

וואו! אני ממש מתפעלת...(איך לא הולכת לך היד???
) אז אנשים! | | | | /\

למעלה