סיימתי את הספר

סנדרין

New member
../images/Emo142.gif סיימתי את הספר../images/Emo70.gif../images/Emo142.gif

הודעה זאת עומדת לכלול ספוילרים רציניים למדי. אם לא סיימתם לקרוא לחלוטין, תעשהו לעצמכם טובה ותסגרו אותה עכשיו.
אתמול בערב סיימתי לקרוא את ספרוש החביב
כן, רק עכשיו, קיבלתי אותו מאמאזון בעלי-הפיגור רק ברביעי ליולי. והמילון העברי-אנגלי שלי מת
. אז, הו, וול. סיימתי. *המקוריות חוגגת*. איך היה - יאאפה
קצת התאכזבתי - השלישי עוד עוקף אותו - אבל הספר החמישי, להלן OOP, משתווה ל-CoS במקום השני והמכובד ביותר, וב-COS יש טום רידל, כך שזה בהחלט - שאווה. על העלילה כבר אמרו הכל. לדעתי - ההתחלה הייתה יפה, יפה ביותר, יותר מכל הספרים האחרים יחד. איך הארי יורד על דאדלי ועל כולם. פשוט שולט. אדון-גיבור מתבגר סוף סוף. עזיבת הדארסליז - "רגע, זה הספר
, לא פאנפיק, אבל נראה כאילו זה כן..." כל החלק בגרימוולד פלייס - דונט לייק איט. טוב שרון מדריך
ולופין בכלל מדהים
. אבל היה מדכדך כזה, לא אהבתי. ההתקדמות, הוגוורטס, אמברידג' (אהבתי ביותר את כל הקטעים איתה. ובעיקר איך מקגונגל יורדת עליה, זה נהדר), בלה בלה, חלומות על מסדרון
, בלה בלה. לכל אורך החלק הזה, הספר יותר כמו יומן, לא כמו *הארי פוטר*. יפה מאוד, הרי הוגוורטס מעניינת בכל אופן, אבל יכול היה להיות טוב יותר. ג'ו צריכה לנצל את עניין האינפורמציה, שכולנו כל כך צמאים אליה (מה עובר עלי
), לתת לנו רמזים על לילי וג'יימס, רמזים על העבר של דמויות, לשזור דברים שיסקרנו אותנו. וזה כולל גם קטעי מתח. יש הרי כל כך הרבה לקראת הסוף, למה לא לפרוס את זה קצת
הפרקים האהובים עלי - 12, עם ההיכרות עם אמברידג', ו-OWLs. ה-OWLS הועברו ממש יפה. נקודה שממש, ממש פוספסה - היעוץ המקצועי. עוד קצת פירוט על מקצועות, ועל מה אנשים בחרו... קטע שיכול להיות כזה יפהיפה. מרושעת. אה, וה-DA שולט. אז, למיין סובג'קט (נראה ממש מוזר בעברית, אבל אחרי 766 עמודים, עברית *זה* מוזר): הדמויות.
הארי - אחרי ההתחלה שכל כך פיתחה אותו, מאכזב למדי בהמשך הספר. אהבתי דווקא את הצעקות שלו על רון והרמי. אבל, זה הארי - אם בהתחלה חשבתי שאני עוד אוהב אותו, פיספסתי למדי. לפחות יש שיפור.
רון - אוף, שיתנו לו קצת יותר עומק
דמות יפה, קצת קריקטוריסטית, אבל חסר עומק. חסרה חברות אמיתית בינו לבין הארי. כשסיריוס מת, ציפיתי לראות את לופין רץ עליו. בין רון להארי - צריך ליצור חברות אמיתית. זהו.
הרמיוני - ממש אהבתי, בספר הזה. איך היא מייעצת להארי על בנות, זה קורע. רק שהיא עדיין צריכה להשתחרר קצת
. יומן שיעורי בית להארי ורון
ג'יני - וואו, כל כך שנאתי אותה בספרים הקודמים. ועכשיו היא אינטליגנטית, בעלת בטחון עצמי ואישיות. עד כדי כך, שאני לא יודעת מי עדיפה כבת זוג להארושקה, היא או הרמיוני.
נוויל - אוי-כמה-הוא-שולט-בלי-שידענו. *מחכה לספרים הבאים למיצוי הפוטנציאל* ולא, אין סיכוי שהוא יהפוך להיות רע. זה אכזרי מדי.
צ'ו - לא
.
טונקס - כן
. אבל למה שיער וורוד, פור גוד סייק
וולדי - מה, הוא הרשע השולט ביותר בספר. יותר מסנייפ המגעיל (*נסקלת*) ומאלפוי ה&$%&^$ (*נסקלת בשנית*). זהו להיום, ארוחת צהריים קוראת לי
. רק לסיום - וולקאם באק בשבילי לפורום
*קוראת בשקיקה-חסרת-פחד הודעות ספוילריות* וכן, היכנסו לפורום פאנפיקים. הייתי חייבת -_-.

אממממ../images/Emo58.gif

אף פעם לא שנאתי את ג'יני היא תמיד היתה חמודה! נורא האבתי את הקטע בסוף...שרון כזה אומר שיש עוד בנים ואז ג'יני מזכירה את השם של דין תומאס ורון נגנב... דווקה רון היה אחלה... הרמיוני דווקה לא אוהבת את הדמות שלה...לא יודעת למה.. נווייל זה היה באמת שינוי מרגש השנה-

ברור שג'קי נתנה לג'יני אופי ואישיות

בגלל שג'יני הולכת להיות החברה של הארי
אם זה לא היה כזה ברור, זה היה מפתיע.

למעלה