יש לי שאלה ...

Fairy World

New member
../images/Emo142.gif יש לי שאלה ...

אני לא בטוחה שהיא ממש קשורה לכאן אבל בכל זאת אני ינסה אני רוצה להקדיש שיר לאהבת חיי שיר בעל משמעות רבה ועם מילים שממש נוגעות ללב ... אני לא מירה הרבה שירים ולכן אני פונה לקבל עזרה תודה מראש

sacrament

New member
תלוי בסגנון של שניכם

משהו שקט, רוק כבד, רוק קלאסי? תגידי סגנון ואני אתן לך רשימה ואגב, גם שפה אם אפשר, עברית או אנגלית?

Fairy World

New member
../images/Emo142.gif אז ככה.... ואגב ../images/Emo51.gif

אם זה שקט או קלאסי ספרדית לא משנה רוק קל גם נחמד אהל לא כבד רצוי שלא יהיה מוזיקה שחורה משהו שיותר רומנטי לא יודעת בדיוק איך להסביר את זה שאת רוצה להגיד למישהו שהוא חשוב לך ואת אוהבת אותו כל כך שיש משמעות רבה למילים שאת אומרת שיכול לגעת ברגש נסחפתי אני יודעת אבל זה מה שאני מחפשת בערך תודה מראש

sacrament

New member
הנה כמה

ספרדית: יש את השיר הנצחי besame (נשק/י אותו) של זמר בשם ricardo montener ובכלל כל השירים שלו נוגים ויפים אנגלית: ברברה סטרייסנד/ woman in love - קלאסי לחלוטין beautiful של להקה בשם HIM - שקט מעורב עם רוק סלין דיון/because you loved me (אני בעד זה! צירפתי גם מילים) darren hayes /insatiable (גם חמוד) barry white/ my everything (גם מקסים, צירפתי מלים) truly, madly, deeply/savage garden (חביב, ישיר ופשוט) nothing compares to you של שינייד אוקונור (מדהים, מדהים, מדהים) זה בינתיים תהני ובהצלחה!

Ding A Dong

New member
יש לי משהו בשבילך:p

johnny logan - nothing gonna change my love for you אני אומרת לכם ה הולך להיות שיר החתונה שלי אני מתה על זה... יש כמובן עוד כמה חזקים כמו all for love ברח לי מהראש השם של הזמר אבל אם תרשמי את השם של הטלנובלה האחד שהייתה בויוה בספרדית תמצאי אותו "el clone" כך קוראים לסדרה בספרדית יש שירים בספרדית ופורטוגזית שפשוט יכולים להפיל אותך מהרגליים תלוי באמת בסגנון של שניכם

sacrament

New member
האחד

רוב השירים שם הם של פרידה חשבתי להמליץ לה על כמה משם כי הם פשוט מדהימים אבל אז הסתכלתי במילים היחיד שכן מדבר על אופטימיות somente por amor (משהו כזה) יש בו מלא דברים לא קשורים

למעלה