דברו אלינו בפרחים

בעקבותיך / אילן ואילנית

קשרי לך סרטים כחולים וורודים, סרטים עליזים, ככה סתם. זמרי לך שירים על ים והרים, הבחורים ייצאו מדעתם. כי האביב שוב צועד בעקבותייך והירוק מציץ מחלונך. כי הזהב שוב גונב את צמותייך ואנו נתגנב למעונך. לגמי לך היום קצת יין אדום, הושיטי ידך בקלילות. טיילי ברחוב, ראי כמה טוב לשמוע שוב שריקות התפעלות. כי האביב שוב צועד בעקבותייך
 
זמר זמר לך - הגבעתרון

זמר זמר לך זמר זמר לך זמר לך מכורתי המעגל סובב זמר לך דובב זמר לך מכורתי מכורתי הררייך המה ישמחו עת מחול ההורה יסער אלף פרחים לפתע יפרחו יכסו את עין המדבר
 
פנה הגשם עבר הלך לו - עפרה חזה

או הביצוע המקורי של שלישיית שריד פנה הגשם, הלך, הלך לו. ענן רקיע חלף, הלך לו. פני אדמה באור חמה שיבולים זקפו ראשיהן בקמה. בני הרים זה אל זה ברמה ישוררו שלום, שלום, הידד! הידד! אביב היום. ערוץ הנחל גלים בוקע, הומה החורש, חדוה שופע, מוריק הנוף: שדות לרוב, צבעונים עלו באודם-חן בנקיקים. בעמקים פרחי-נוי זה אל זה ישוררו: שלום, שלום, האח! האח! אביב היום.
 

Walk Two Moons

New member
נדב אזולאי - האביב.

לא בדיוק שיר אביב קונבנציונאלי, אבל שיר מדהים ביופיו. וגם "מיתר" של אביתר בנאי. ("רציתי להגיד לה, לבדידות באביב את מים, את מים...")
 

lexigali

New member
להלן:

1. שיבולת בשדה (רן ונמה) 2. פנה הגשם (חנן יובל ועירית ענבי) 3. סוסים (בא האביב, שמש חביב - יש כל מיני ביצועים) 4. פרחי הצבעונים (מי לא יכיר אותנו) 5. שיר אביב (אט זורמת בנפשי) 6. כלניות (קיפניס וסמבורסקי - לא של אלתרמן. מקהלת הדסים)
 
למעלה