הפורום בן 3

moich

New member
כמה מילים אישיות מהלב../images/Emo23.gif

כיף כיף כיף פשוט כיף להכנס כל פעם לפורום לראות חדשות או לקרוא פוסטים ישנים, כשהתחלתי להתאמן בMMA לא חשבתי שיהיה לי חיידק טורף כ"כ והרבה מזה בזכות הפורום (אני חושב שאני בין הבודדים שהתחילו לצפות בMMA אחרי שהתחילו להתאמן ולא הפוך), פשוט מדהים אהבה לספורט שזורמת אצל כל חברי הפורום ללא הבדלי דת גזע וכו. הלואי עלינו עוד הרבה שנים מוצלחות כאלה, עם כאלה חברים ומנהלים נהדרים.

fatut7

New member
וכמובן תודה ליניב פישר וליאור RG שהמיתו -

את הפורום המתחרה... ברכות לכל קוראי הפורום. מזל טוב.

זקס11

New member
יש לך בנאדם אחד מיותר במשוואה

לא ליאור יצר את הרגשת הקבס. אנשים לא רצו להיות במקום שבו CMA משתינים עליהם בקשת. וברגע שהוצאת משם את חובבי ה MMA, כמעט אף אחד לא נשאר בפורום ההוא.

Indego

New member
אגב, לאן נעלם ליאור ?

מלבד לכל המלחמת עולם שהייתה שם עם CMA, אני זוכר שליאור כתב אחלה תגובות בתחום של MMA, יש לבנאדם ידע, חבל שהוא נעלם.

ליאור ניהל פורום שמהות החיים שלו היתה בעצם ..

מריבות, ברגע שהפסקנו לשתף פעולה עם ניהול פורום המריבות שלו , הפורום הזה דעך... זה מה שבעצם עניין אנשים שם, המריבות והאינטריגות... הורדת משם את המריבות- הפורום דעך.... המנהלים שם לא טרחו להכניס לשם תכני דיונים מקצועיים וכו.. אלה בנו על המריבות ופירסומים שונים שירימו להם את הפורום. וגם לא היה אכפת להם בכלל, אחרת הם היו עושים מעשה ומנסים לעורר שם דיונים מעניינים... יניב

זקס11 ישתינו עליך בכל מקום...

גם כאן זה תלוי בעצם בתגובות שלך ובדרך שאתה מנהל שיחה... בני אדם בטיבם משתינים סידרתיים... חלקם עושות את זה בישיבה, וחלקם בעמידה. אבל לכולם מכנה משותף אחד, תדבר אליהם לא יפה ולא מכובד, תקבל זרם ... יניב

זקס11

New member
יניב, אתה צריך להבין משהו

אני מאד שמחתי לראות את ההצלחות של המתאגרפים שלכם, ובכלל, כל ספורטאי ישראלי שמצליח משמח אותי. אבל כפרומוטרים, אתם ביזיתם את הענף. אני מכיר אותך כמו שאני מכיר את מידן. ליתר דיוק, את מידן ראיתי בפעם הראשונה בערב הקרבות שהיה לפני מספר חודשים. הנקודה היא שאני שונא רמאות ותחכנות. מה שעשיתם באותו ערב היה רצף של שקרים והתנהגות מבזה. אני לא זוכר אי פעם תמימות דעים בין כל הגורמים השונים בפורום כמו שהיה במקרה שלכם. ואני מסכים איתך שכאשר אתה משתין על אחרים יש לזה מחיר, ובמקרה שלכם- אנשים פשוט מדירים את רגליהם מהארועים שלכם. וגם לא ראיתי שמאז אותו ארוע מבזה עשיתם ערב קרבות כלשהו.

זקס11

New member
יניב, רק להבהיר עוד נקודה קטנה

אני בטוח שאתה אחלה בנאדם, וגם מאמן טוב. אני גם חושב שרענן טל הוא לא בנאדם רע. אבל יש דברים שאנשים צריכים לדעת לא לעשות, כי זה מוציא את הרע מהם. אני יכול לתת לך דוגמא אחרת של אדם העוסק בריצה, שאירגן מרוץ שהיה פשוט סכנת נפשות. למשל, הוא ביטל אמבולנס באמצע מרוץ לאורך 160 ק"מ, כאשר היו אנשים שהתייבשו, ולא היה אמבולנס. כאשר הם ביקשו אמבולנס, הוא אמר להם להזמין אמבולנס מכספם. אני, וכנראה עוד הרבה כמוני, כבר לא נרוץ אצלו, כי כאשר אני ארצה לרוץ 160 ק"מ, אני לא אלך למקום שאין שם אמבולנס.

זקס11 אתה מערבב שמחה בשמחה...

מי שמבטל אמבולנס , זה טמטום, כי בטיחות למארגנים זה דבר ראשון במעלה. (הוא עלול להתבע). לא נפתח את מה שהיה אז, לא חושב שזה מעניין בכלל, אם כי בתור אחד שמעורב בפרטים הכי קטנים של הקרב הזה, אני יכול להגיד לך שלא סתם עשינו בלאגן. לגבי האירועים שלנו, אנחנו לא הפסקנו לעשות אירועים בגלל זה, ממש לא. עשינו מאז אירועים בעלויות גבוהות : נוקיה, והאנגר 11, אנחנו פשוט מוציאים משאבים כספיים כרגע בקידום ענף האיגרוף, אני בטוח שברגע שנעשה אירוע מעורב תהיה השתתפות רבתית של מאמנים ולוחמים , משום שכרגע יש רק זירה אחת בארץ שעושה קבוע אירועים, ואני בטוח שזה לא מספיק לענף שרוצה להתפתח.... אבל תשים לב לפרטים מענינים : כולם אומרים שהזירה של לחימה משולבת דואגת רק ללוחמים שלה, ובאים אלה בטענות כמו שבאו אלינו בטענות. ובדיוק באותם טענות שבאו אלינו, זאת אומרת האנשים והטענות לא ישתנו לעולם,הדיעות האלה לא צריכות למנוע אף פרומוטר או הפקה שרוצה להרים אירוע, וזה גם לא ימנע מאיתנו כשנרצה ויתאים לנו לעשות אירוע. בכלל לא משנה המריבות והדיעות, הכלליות, אני חושב שהחוסר בהפקות שלנו מורגש מאוד בענף! יניב

fatut7

New member
וואו ואוו תעצרו הכול ! הייתי צריך לדעת-

זקס ופישר , אנא ממכם תחדלו. זה היה בצחוק ופישר כבר שולח לי חשבונית אז אין צורך להתחיל שוב עם הג׳יפה. זה שרשור ברכות. עמית אולי תמחק את החצי הזה של השרשור כולל ליציאה המפגרת שלי?

זקס11

New member
אלון, באמת אין כעס

בסופו של דבר, ההגירה לכאן הייתה טבעית, כאשר היה ארוע שהיה קטליזטור. בסופו של דבר, אנשי ה MMA היו רוב האנשים בפורום ההוא, וזה היה פשוט הגיוני שכל חובבי ה MMA יתאספו במקום אחד. אני מאד מחזיק מפישר, וכאשר מדובר בנושאים שהוא לא מעורב בהם, הוא אומר דברי חוכמה. הוא צודק שיש עוד המון בעיות, ואני בטוח שגם אתה שמעת דברים לא נעימים לגבי הארועים שהיו כאן בחודשים האחרונים. המצב שבו פרומוטר הוא גם מאמן הוא פשוט לא בריא, אבל זהו כנראה אילוץ שנאלץ לחיות איתו, כי לעולם לא יהיה כאן מספיק כסף להביא גוף חיצוני. ואני כן רואה את תפקידו של הפורום, בין היתר, לשמש ככלב שמירה בנושא.

AmitNHB

New member
אין צורך למחוק. כולנו אנשים גדולים שיודעים

להתווכח ולעבור הלאה. הויכוחים לא היו הבעיה של הפורום הקודם. הבעיה של הפורום הקודם הייתה שלא עשו שם כלום חוץ מלהתווכח.

מדירים רגליהם מהאירועים שלנו?

זקס עשינו אירוע בנוקיה שהיגעו לשם מעל ל 5,000 איש כל המאמנים מכל הענפים השונים הגיעו לראות, ואם היינו פותחים את הזירה גם למאמנים אחרים כדוגמה : לקרבות MMA , וכו... הם גם היו שמחים להשתתף... אבל אנחנו לא מושכים לכיוון הזה... ניב

פדות יש מספיק זירות שעוסקות בתחום זה בארץ

לא מרגישים שום רצון להדחף לתחום. אבל אנחנו גאים שאנחנו היינו הראשונים שנתנו דחיפה לעניין: בעבר התחרו האחים פרייאנטה (עוד בימי הראסטות) , ועוד לוחמים עבר רבים וטובים... יניב

selala

New member
מזל טוב המשיכו כך!

בתור מכור לייטוייט(אני מגדיר 2-3 כניסות ביום כקל ) אני נהנה לראות את מגוון הדעות התגובות הסרטונים ועוד... שיש לפורום הזה להציע אפשר לראות פה רמה מאוד גבוהה של דיון, וגם כמובן של ידע בנושאי mma ... אז תודה לכל מי שמחזיק את הפורום , מגיב , ומעלה את המודעות לmma בארץ! כל הכבוד!

oozz73

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifמזל טוב והרבה כבוד

למעלה