שיר ליום האהבה

../images/Emo141.gif שיר ליום האהבה ../images/Emo141.gif

אהוב מצחיק שלי אהוב מצחיק שלי אהוב מתוק מבדר שלי אתה גורם לי לחייך עם כל הלב, פשוט, המראה שלך מגוחך, לא מצטלם טוב כל כך, ועדיין, בשבילי אתה יצירת אמנות. הגוף שלך לא לגמרי משולש ? הפה שלך אולי קצת חלש ? וכשאתה פותח אותו לדבר, חומד, זה בשנינות ? אנא, אל תשנה את השיער שלך למעני, לא אם אכפת לך ממני, הישאר אהוב מצחיק שלי, כמו שאתה, כל יום בשבילי הוא יום האהבה. והמקור: My Funny Valentine My funny valentine, Sweet comic valentine, You make me smile with my heart. Your looks are laughable, they're un-photographable, But still, still you're my favorite work of art. Is your figure less than Greek? Is your mouth a little weak? When you open it to speak, baby, are you smart? Please, don't change a hair for me Not if you care for me Stay my funny valentine, stay Each day is my Valentine's Day

*יערית

New member
זה מעט מזכיר לי את....

ליצן קטן שלי אולי תרקוד איתי.. ליצן קטן נחמד.. רוקד עם כל אחד.... היא אוהבת ליצן לא בן זוג

חוצמזה, מי אמר שזו "היא" ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

בהחלט יכול להיות שגבר שר את השיר לאהובו. למעשה, לאלביס קוסטלו יש ביצוע מקסים לשיר הזה. חג אהבה שמייח

דבר...

לא נראה שהורג אותי,לא משנה כמה מנסה,,,דבר, לא גובר על עיני, דבר לא מוריד אותי יותר...אין לאן.אין מאיפה...דבר לא שובר אותי, לא משנה כמה נסחף,נגרר, מרכין את הראש.דבר לא יכול בכלל,,,עלי, לגבור...אף אחד לא יסלח על דברים שלאיש לא אכפת...נתנתי כל שהיה, מעל ומעבר, נתנתי עד שנגמר, ואז קצת עוד...נתנתי, רק האל יודע מאיפה...רק עוזריו, יודעים למה...

יאיר32

New member
בטח אני !

ורק אהבל כמוך יכול חשוב שהיה אופסייד !
אין גדולה כמו ביתר

יאיר32

New member
תשב כאסח, תשב...

למה אם לא תשב עכשיו אתה תשב אחר כך ..... ומספיק
ניסו פה לדבר על אהבה
שושן סליחה על ההתפרצות ....

avitalp

New member
../images/Emo168.gif../images/Emo23.gif

קצב הליכתה קמט בשימלתה הם שיגידו הם שיעידו שדבק בה טעם האהבה עשב בשערה ושתי עיניה גם מספרות עליה שהיא באה מאהבה שמץ של מבוכה קסם בחיוכה הם שיסבירו הם את סודה יסגירו שהיא באה מאהבה כמה שהיא יפה אור על פניה נח ורואים עליה שהיא באה מאהבה ריח שדה פורח ומשפתיה עולה ובא טעם רוצה עוד פעם לטעום את טעם האהבה. (יענקלה רוטבליט)

*יערית

New member
ואני חשבתי שההמשך הוא...

ארליך...תביא אורז..לחם..ספגטי ....ביצים... כמה ביצים? כל מה שיש! {מעריצה סרטים ישראלים שהוסיפו שפה צחה לעיברית שלנו}

יאיר32

New member
איזה סלטטטטט

אוי ואבוי ערבבת את הגשש עם חגיגה בסנוקר !
וההמשך הוא כמובן ש ".... החליטו לבנות גורד שחקים" (ולהתחיל מלמעלה, מהקפטריה) ...

*יערית

New member
הוא לא בישל כבוד הרב...../images/Emo13.gif

אני ידוע ידעתי ילד מתוק שכמותך
פשוט ניסיתי קצת לצאת מהגשש לכיוון סרטים שמפילים אותי בכל פעם מהריצפה לכיסא!

עכשיו הבנתי למה לא הבנתי ../images/Emo22.gif

אני יותר בקטע של רדיו. שוש יקבל מים, שיצא לו מהאזניים.

romi99

New member
ואם תשב אחר כך..

אתה תשב כך שתשכח איך עומדים מר כאסח..

*יערית

New member
טוקסי....../images/Emo140.gif

נדמה לי שזה וידוי,או הצטדקות לקראת יום האהבה או שרק נדמה לי?

למעלה