שאלון תקשורת+הכרות

גם אני../images/Emo10.gif../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

פשוט - הכל במחשב השני, ואין לי כוח להתחיל לחפש שוב

אפרתיק

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo132.gifעונה!!!!!

שם: אפרת גיל: 14 ומשהו עיר: מיתר-מקום נהדר..חחחח איסיקיו: 235119113 מסנג'ר:[email protected] למה הצטרפתם לפורום זה? כי שחר המליצה לי@ מה הדבר הכי הכי מושך באורלנדו? אממממ הכל????? חחח האם יש לכם פוסטרים שלו? ברוררררר חפצים שלו?{שעונים,לוחות שנה וכו וכו}(מטיולים בחו"ל-כי בארץ אין): לאאאאאאא....=( מעדיפות את:פאריס/לגולאס/וויל טרנר? וכוווולן חייבות לענות עליו -אמממממ וויל טרנר נראה לי..חיחי +להוסיף תמונה אהובה..

ThisIsJustME

New member
../images/Emo108.gifעונה

שם: שירה גיל: 16 עיר: בצפון
איסיקיו: 147202399 מסנג'ר: אין
למה הצטרפתם לפורום זה?: כי חיפשתי תמונות של אורלנדו וככה הגעתי הנה
מה הדבר הכי הכי מושך באורלנדו?: אוו מממ...יש לו שיער מדהים ועיניים כאלה טובות
האם יש לכם פוסטרים שלו?: כן כן
חפצים שלו?{שעונים,לוחות שנה וכו וכו}(מטיולים בחו"ל-כי בארץ אין): לופ
מעדיפות את:פאריס/לגולאס/וויל טרנר?: וויל טרנר

little bry

New member
מיסלףףףף

שם: שרית גיל: 15 עיר: חולון איסיקיו: 284-783-738 מסנג'ר: אין
למה הצטרפתם לפורום זה? כי אני אוהבת את אורלנדו מה הדבר הכי הכי מושך באורלנדו? העינים האם יש לכם פוסטרים שלו? יססס אבל לא תלוים חפצים שלו?{שעונים,לוחות שנה וכו וכו}(מטיולים בחו"ל-כי בארץ אין): נופ מעדיפות את:פאריס/לגולאס/וויל טרנר? וויל

Sweet 7teen

New member
../images/Emo15.gif עונה!

שם: מעין! גיל: 17+ עיר: ירושלים.. איסיקיו: 148180787 תוסיפו חופשי! מסנג'ר: [email protected] למה הצטרפתם לפורום זה? הגעתי בגלל אורלנדו כמובן פשוט אחרי שודדי הקאריביים התאהבתי בו קשות וחיפשתי עליו דברים באינטרנט עד שמצאתי את הפורום הנ"ל! מה הדבר הכי הכי מושך באורלנדו? החיוך...והעניים!
האם יש לכם פוסטרים שלו? יש אחד שמתנוסס לו בשמחה וגאווה על הדלת. חפצים שלו?{שעונים,לוחות שנה וכו וכו}(מטיולים בחו"ל-כי בארץ אין): לצערי לא, אין לי... מעדיפות את:פאריס/לגולאס/וויל טרנר? המממ וויל, בהחלט.. ובייחוד בסוף הסרט..חח...
+להוסיף תמונה אהובה.. חחח תמונה... מותר להתחכם לזה?

yaaronet bloom

New member
../images/Emo85.gifאני למרות שאין לי כוח לענות..

שם: יערה
עיר: פרדס חנה- כרכור
איסיקיו: 317908955
מסנג'ר: [email protected]
למה הצטרפתם לפורום זה? אמ.. כי אני חולה על אורלנדו... והאמת אין לי מושג איך הגעתי....
מה הדבר הכי מושך באורלנדו? השייער והעיניים!
האם יש לכם פוסטרים שלו? רק תמונות גזורות....
חפצים שלו? לא...
מעדיפה את לגולאס
שניה מחפשת תמונה...

פרפר16

New member
../images/Emo141.gif

שם:דניאל גיל:16 וחצי עיר:ראש העין איסיקיו:129139794 מסנג'ר:אין למה הצטרפתם לפורום זה? כי אני אוהבת את אורלנדו מה הדבר הכי הכי מושך באורלנדו? החיוך האם יש לכם פוסטרים שלו? כן אבל מראש אחד ומעריב לנוער חפצים שלו?{שעונים,לוחות שנה וכו וכו}(מטיולים בחו"ל-כי בארץ אין):לא מעדיפות את:פאריס/לגולאס/וויל טרנר? פאריס

מיטל101

New member
../images/Emo104.gifאני עונה!!באיחור אבל עונה

שם:מיטל
עיר:חיפה
איסיקיו:כרגע הוא נדפק לי אז בינתיים אין
מסנג'ר:
למה הצטרפתם לפורום זה?זאת באמת שאלה? אני פשוט מטורפת,חולה,שרופה,מתה....חח על אורלנדו הכוסכוסון הממי
מה הדבר הכי הכי מושך באורלנדו?הכל!!!במיוחד העיינים והגוף
האם יש לכם פוסטרים שלו?כןןןןןן
שלושה!!!
חפצים שלו?לצערי הרב לא
מעדיפה את...:וואי וואי....וויל טרנר הכי הכי

butterfly211

New member
יא חצ'ו!../images/Emo28.gif

שם: ניקיייי גיל: 15 עיר: קקי איסיקיו: אין מסנג'ר: חסוי.. למה הצטרפתם לפורום זה? את האמת לא ממש הצטרפתי רשמית.. אבל.. ממ.. כי משום מה יש לי עניין לאנוס את אורלנדו?
מה הדבר הכי הכי מושך באורלנדו? מה לא? האם יש לכם פוסטרים שלו? כן אבל לא תלויים..
אין מקום.. חח חפצים שלו?{שעונים,לוחות שנה וכו וכו}(מטיולים בחו"ל-כי בארץ אין): לא
מעדיפות את:פאריס/לגולאס/וויל טרנר? וויל.. הוא נורמאלי. תמונה אהובה
ידיים!!!!!!!111
שרשראות!!!1
אורלנדוווווווווווווו

Number One1

New member
אני באיחור כבד.....

שם: אביה גיל: 13 וחצי עיר: כפר סבא איסיקיו: 200992154 מסנג'ר: [email protected] למה הצטרפתם לפורום זה? כי רציתי להשתלב בחברה של ילדות שגם אוהבות את אורלנדו (בסביבה שלי יש ילדות "אנטי-אורלנדיות".... מה הדבר הכי הכי מושך באורלנדו? הככלללל האם יש לכם פוסטרים שלו? בטח!!!!! הרבה!!!!!!! חפצים שלו?{שעונים,לוחות שנה וכו וכו}(מטיולים בחו"ל-כי בארץ אין): לא.... אבל אני מכינה חפצים של אורלנדו בעצמי....
מעדיפות את:פאריס/לגולאס/וויל טרנר? וויל טרנר
וכמובן תמונה!!!!!! דיי חדשה אני מניחה...

CiNdErElLa3887

New member
עונה באיחור תת משקל ../images/Emo3.gif

שם:הילע גיל:17 עיר:פתח איכסה ..יאק
..פתח תקווה למי שלא הבין
איסיקיו:170076129 מסנג'ר:[email protected] למה הצטרפתם לפורום זה?כי אני נבלה ואמא שלי מלקקת סטיבלו
מה הדבר הכי הכי מושך באורלנדו?או...אממ....עיניים..חיוך..הכל! האם יש לכם פוסטרים שלו?כע...יש לי פוסטר של שר הטבעות..והוא נמצא שם..
חפצים שלו?{שעונים,לוחות שנה וכו וכו}(מטיולים בחו"ל-כי בארץ אין):אממ לא
מעדיפות את:פאריס/לגולאס/וויל טרנר?לגולאס אול דה וואי בייבי

LoLyPoP gIrL

New member
עונה../images/Emo6.gif

שם:בת-אל גיל:17 וחצי עיר:ירושלים איסיקיו:203499921 מסנג'ר:[email protected] למה הצטרפתם לפורום זה?:חחח כי מעין אחותי(חברה מהגנון כמו אחותי) הדביקה אותי ליופי של אורלנדו מכל התמונות שהיא הראתה לי
מה הדבר הכי הכי מושך באורלנדו?:היופי המושלם שלו...ובמיוחד המבט שלו האם יש לכם פוסטרים שלו?:לא
חפצים שלו?{שעונים,לוחות שנה וכו וכו}(מטיולים בחו"ל-כי בארץ אין):עדין לא
מעדיפות את:פאריס/לגולאס/וויל טרנר?:לגולאס סורי אני לא מצליחה להעלות תמונה

Alaithlos

New member
אני ../images/Emo15.gif

שם: שרון גיל: 15 ו4 חודשים פחות 3 ימים
עיר: *מושב* משמרת. איסיקיו: 324754008 מסנג'ר:[email protected] למה הצטרפתם לפורום זה? הממ... אני פתחתי אותו... כי ממש ממש אהבתי את אורלנדו בשודדי הקאריביים. מה הדבר הכי הכי מושך באורלנדו? השיערררררררר האם יש לכם פוסטרים שלו? יש.. בבית אצל אמא. חפצים שלו?{שעונים,לוחות שנה וכו וכו}(מטיולים בחו"ל-כי בארץ אין): לא. =\ מעדיפות את:פאריס/לגולאס/וויל טרנר? וויל טרנר! פאריס היה רכיכה ולגלולאס אמר בערך 3 משפטים בסרט של 9 שעות ;;

התשובות שלי

שם:שירי נויזץ גיל:16 עיר:פ"ת איסיקיו:218548227 מסנג'ר:[email protected] למה הצטרפתם לפורום זה?סתם.... מה הדבר הכי הכי מושך באורלנדו?הפנים שלו.... האם יש לכם פוסטרים שלו?כן חפצים שלו?{שעונים,לוחות שנה וכו וכו}(מטיולים בחו"ל-כי בארץ אין):לא :( מעדיפות את:פאריס/לגולאס/וויל טרנר?פאריס

למעלה