מפגש שני

111שיר

New member
../images/Emo141.gifמפגש שני../images/Emo141.gif../images/Emo47.gif

(או שמא אני אגיד-רביעי?
) אז מכיוון שעדיין הרבה לא באו למפגש האחרון (אהמ..אני אהממ.) אז החלטתי, לפני שכמה מתגייסים כאן, וכן לכבוד סיום מועד הב' האחרון-מתמ', לארגן מפגש נוסף בעזריאלי. אז מי איתי? להזכירכם, בקרוב כמה מכאן מתגייסים, ואז תתחיל ההתפרקות בעצם (מקווה שלא ושנעבור לפורום משלנו), לכן יהיה מאוד נחמד לדעתי אם נהדק קשרים בינינו זולת דרך הפורום הזה. אז התאריכים המתכוננים בינתיים: 14.7 (אחרי מועד ב' במתמ'), 15.7, 17.7, 18.7, ואפשר להציע עוד. אני פשוט מעדיפה אחרי מועד ב' ולפני הגיוס. אם אין מתגייסים ב19,20, אפשר גם אז. אז יאללה, מי בא ומתי הוא יכול?

purple rain2

New member
../images/Emo31.gifאני לא אהיה כאן

אני טסה מה-15/7-30/7
אבל כבר ראיתי את רוב האנשים, ומי שלא אני כבר אוכל להיפגש איתו לבד

JMSixfeetsmall

New member
אממ אין לי בעיה עם רוב התאריכים..

רק שחברה שלי מגיעה מארה"ב... אז אם אפשר להביא אותה אז סבבה. למרות שזה יהיה קצת מוזר... יש עדיפות ל17

JMSixfeetsmall

New member
לא יודעת, אנשים בדר"כ לא רוצים -

לשמוע אנגלית אחרי בגרות\מועד ב'

ToryMaster

New member
נא

אני לא עשיתי אפחד מהשניים. הדבר שמטריד אותי זה מה היא תעשה כשכולם מסביב ידברו עברית.

111שיר

New member
אני מתה על אנשים שמדברים אנגלית!

בטחחח מצידי שכולנו נדבר בינינו אנגלית! בכלל אני אוהבת אמריקאים
היא בגיל שלנו? נכיר לה דברים בארץ וזה, בנים , יהיה נחמד :) תמיד רציתי חברים מחו"ל, אבל תמיד כששלחנו בכיתה מכתבים (היה גם לארה"ב וגם לצרפת) אף אחד לא החזיר לי מכתב בחזרה

purple rain2

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני גם מתה על אורחים אמריקקים
ויו נכון שגם את תמיד רצית להתכתב עם מישהו מחו"ל ולכתוב לו באנגלית ואז לחכות כמה שבועות למכתב שלו?

111שיר

New member
כןןןן, והיו ששלחו אפילו לחברות שלי

ולי לא. וכתבתי ממש יפה, באמת, עם השקעה וזה

JMSixfeetsmall

New member
חחחחח

כן, היא בגיל שלנו, תהיה בת 18 באוגוסט... היא אמרה לי היום כשדיברתי איתה בבוקר: "תכירי לי איזה nice jewish boy" חחחחח אני גם הייתי מתכתבת עם אנשים מארה"ב (דרך בית ספר) חחח, זה היה נחמד לקבל מכתבים, אבל אז עברתי לארה"ב ולא הייתי צריכה יותר חחחח

111שיר

New member
מתי עברת לארה"ב ולכמה זמן? ../images/Emo12.gif

אם כבר אז אני הייתי אומרת לה להכיר לי איזה nice american boy חחחחחח

ורד 86

New member
אוקיי אז ככה...

אני ועדי מתגייסות ב- 19.... אז אני מעדיפה את ה- 17.7, אבל אולי גם בתאריכים האחרים (חוץ מה- 18) אני אוכל לסדר לבוא... אבל הכי נוח לי ב- 17..

למעלה