בקר אור שבת שלום

../images/Emo141.gifבקר אור שבת שלום../images/Emo141.gif

חברים
קמתי לארגן את כל השאריות מחגיגות הלילה שהיו כאן
"עזבתם לי " קליפות של פיצוחים
כוסות בירה ריקות
כוסות קפה עוגות
מאפרות מלאות.
נו באמתתתתתתתתתתתתתת
עוד מעט תגיעו
כבר אדיח כלים ואכין לכם פורם נקי ומבריק לשבת
יום נפלאו
בואו נעשה שוק

בטח, תגישי ../images/Emo96.gifהוצאתי מגש מהארון../images/Emo51.gif

קחי איתך את צלחת העוגיות
וכבר אפרוס עוגה
מי רוצה בתוספת גלידה?

estee

New member
בוקר טוב וערפילי לכולן, יכולה לגעת בעננים

שירדו עלינו. לא רואים ממטר..(ובדר"כ אנחנו רואים ק"מ רבים מהמרפסת שלנו)

recordion

New member
בוקר טוב

היום כבר לא נלך לשוק - היורש טרם התעורר, ומאוחר יותר אין חניה בשוק של כפר קאסם. פחות ליטופים והטרדות לארנבים ולעיזים שימכרו שם היום. ואני לא מבינה איך יש כוסות בפורום - חשבתי שכל הכלים המלוכלכים שוחים אצלי בכיור

לא את טועה. האחרונים השאירו הכל והלכו לישון

לא הספקתי להגיע אליך כי יצאתי לצעוד בערפל של השרון......

recordion

New member
טוב שלא הגעת

עד אלי. בסוף הלכנו לשוק. לחיות שלום, כי לא נתתי לילדים להתעלק עליהן יותר מדי. אחר כך הם ארגנו כאן פלנגת ילדים מהצ'כונה שעוד לא לגמרי נפרדה. אזני מצלצלות.

בוקר טוב ../images/Emo42.gif../images/Emo23.gif

אחרי ששלשום בקושי ישנתי בלילה,אתמול נפלתי שדודה מעייפות במיטה בסביבות תשע פלוס,לכן גם קמתי בשש בבוקר היום
עושה סיבוב דווין:p בפורומים ואחרי זה אסיים להכין איזה משהו לגן ואתחיל לנקות את הבית ולאפות קצת
.

../images/Emo215.gifשבת שלום, שולחת לכם משהו טעים עם הקפה

חיתוכיות פצפוצי אורז מלא וחמאת בוטנים ללא אפייה (ללא גלוטן) מתכון של אמא של סכרתי מצרכים: 1/2 כוס דבש 1/4 כוס סוכר חום 1 כוס חמאת בוטנים חלקה קורט מלח 1 כפית תמצית וניל 3 כוסות פצפוצי אורז מלא 200 גרם שוקולד מריר ההכנה: לערבב דבש, סוכר ומלח יחד בתוך סיר עם אש קטנה עד שהסוכר יימס. להביא התערובת לרתיחה , להוסיף את חמאת הבוטנים ולערבב היטב. להסיר מהאש ולהוסיף תמצית וניל. להוסיף לסיר את פצפוצי האורז ולערבב עד שכל הפצפוצים מכוסים בתערובת חמאת הבוטנים. לשטח את התערובת על גבי נייר אפייה בתבנית פיירקס מלבנית קטנה ( אפשר של טוסטר ). לדאוג שיראו קצוות של נייר האפייה משני צידי התבנית כדי שבסוף נוכל לשלוף החוצה את הכל על הנייר. באמצעות גב כף לדחוס את התערובת חזק לנייר האפייה על תחתית התבנית. להמיס את השוקולד בסיר ( סבלנות זה לוקח זמן ) או במיקרו ( לא ניסיתי ). כאשר נמס, למרוח את השוקולד על פצפוצי האורז. למראה חלק של השוקולד - ניתן להעזר במרית או שוב בגב כף. לקרר את התבנית במקרר לכמה שעות. לאחר שהתקרר להוציא את כל החטיף עם נייר האפייה ולהניח על קרש חיתוך. בעזרת סכין חדה ומים חמים לחתוך את החטיף בזהירות לקוביות קטנות.

נירהמ1

New member
בתיה - החטיפים האלה נראים משהו-משהו../images/Emo3.gif

תודה על המתכון והתמונה היפה.

גוד מורנינג אהובים ואהובות../images/Emo23.gif

אתמול היה יום מעאפן. חטפתי וירוס נוראי והייתי שפוכה לגמרי, אבל זהו, כולי תקווה שהיום כבר יום חדש. איך השבת שלכם? ספרו, שתפו, מרגיש לי שאלפיים שנה בערך לא הייתי פה....

ayeletba

New member
בוקר אור ../images/Emo42.gif

אריארלה - תקווה שחזרת לעצמך
. השבת? אחרי שסופסוף לא קמתי ל"ששי נקיונות" בעקבות העוזרת - התפנה לי המוון זמן ואני קמה מוקדם בששי. אז: יצאנו לרביבה וסיליה לארוחת בוקר. האמת? שוס זה לא היה - אבל מה שהציל זה הקפה הטעים והמאפים. משם הדרמנו לקניון אוריהודה שהוא אאוטלט!! כי אני כבר מזמן לא פינקתי את עצמי - קניתי מכנס שחור דנדש לעבודה ושתי חולצות מהממות והתחדשתי גם ב2 שרשראות טבעת ועגילים במחירים מצצחיקים אבל נראים מליון דולר. ערב אצל חמותי והיום - ככה"נ נאכל בחוץ ואני גם רוצה לגמור ספר (ראיתם את פינת הקריאה? ככה טבה פה בים השרשורים) אחלה יום לכוולם

למעלה