אדומת ה(סוף)שבוע

getzel

New member
אל תתלהבי

ותספרי את האמת - גם א המוזיקה שאת שומעת את מפסיקה לפני הסוף... לאחותי יש בעיה - היא לא אוהבת סופים של שירים.

b o t t e n

New member
../images/Emo240.gif

תחתונים או חוטיני?
חזיה- מרופדת /ברזלים??
הריון שני? מתי?
סופר או שוק?
טלביזיה או רדיו?
ספר???.
נעליים / סנדלים / מגפיים??
בגשם- מיטריה או קפוצ'ון של מעיל??
בשר או עוף?
מתוק או מלוח??
מאיזה עדה אתם? מה את מבשלת בד"כ + לשחרר מתכונים.

עונה נה נה נה...

ללא ספק תחתונים- לא אוהבת את ההרגשה שתקוע לי משהו ב @#$
חזיה עם ברזלים וטיפטיפונת ריפוד....
הריון שני... שאלת הפלא, את יודעת... עובדים על זה
חחח, אין לנו במצפה שוק (פעם בשבוע עם ירקות מעפנים לא נחשב..) אז כמובן שברירת המחדל היא............. סופר!
גם וגם, בעבודה שומעת רדיו בערב תוכנית טלוויזיה..
ספר- היפיפייה הנמה- בעיניי ספר קשה וטוב...
סנדלים אבל אלגנטיות יעשו את העבודה נפלא, לדעתי...
כשיש פה גשם מעדיפה להישאר בבית, אבל אם כבר, אז מיטריה...
ללא ספק עוף! חולת עוף!
גם וגם, תלוי במצב רוח..
עדה- רומניה טהורה אבל אני לא יודעת מתכונים של רומנים..

אוכל פרסי שאני אוהבת להכין....

עוף עם אפונה ואורז הפוך... מצרכים: 2 כוסות אורז עוף מחולק (2 כיריים ו2 כנפיים) מלח פלפל כורכום פפריקה אדומה תבלין על האש ולהכנה.... ממלאים סיר במים, אחרי שהוא רתח מכניסים את כמות האורז. מבשלים במשך כ- 5 דקות חשוב!!! שהמים יכסו את האורז כ-3 סנטימטרים מעל האורז. בינתיים... מסדרים בתחתית של הסיר את חתיכות העוף ומעל שמים תבלינים אח"כ... שמים שכבה בינונית של אורז ומעל שכבה ממש דקה של אפונה (אני משתמשת באפונה משימורים) ככה ממשיכים עד שנגמרת כמות האורז שהכנתם. שמים שמן בנדיבות במעגלים. מכסים בסיר ושמים על אש בינונית לשעה וחצי-שעתיים. בתאבון, אני הולכת להכין את זה השבת.. לא עשיתי את זה כחודש וחצי.

שאלה מזכירה נשכחות...

את האמת.... הכרתי את בעלי במסיבה באילת... לפי חמש וחצי שנים, ומאז אנחנו לא נפרדים, מתאהבת בו כל יום מחדש... סיפור הלידה שלי היה מהההמם.. צירים לא רציניים של יום וחצי לערך, בשעה 14.00 נכנסתי לחדר לידה- אפידורל.. ואז אחרי 5 שעות רועי המדהים שלי יצא לאוויר העולם.. סיפור קצר וקולע..

דיינו

New member
וואוו, מצפה ../images/Emo140.gif!! הינה כמה שאלות:

- כמה רואים את המשפחה באילת? הם נוסעים או אתם? לארוחת יום שישי או סופשבוע שלם? - והמשפחה של הבעל? גם דרומית? -עד כמה מגיעים לעיר הגדולה באר שבע? באופן קבוע לסידורים וכו' או שבמצפה יש כל מה שרוצים/צריכים? אממםם, וקצת לגוון בשאלות, שלא תחשבי שאנחנו מתעניינים רק בגלל המיקום האקזוטי
: מה את הכי אוהבת לעשות בזמן שאת: --אחה"צ עם הילד -בערב לבד עם הבעל -בשבת -מה הכי אוהבת בעבודה שלך? ומה הכי שונאת? באים לשלוף אותי מהמחשב...לילה טוב ושבוע נעים

עונה...

פעם בחודש נוסעים למשפחה באילת שלי ופעם בחודש נוסעים למשפחה של בעלי בטבריה... יוצא לנו להגיע לבאר שבע אחת לחודש או פעמיים בחודש.. ככה סתם... עם רועי אני אוהבת לשחק בחדר שלו או לעשות עבודות יצירה, עכשיו הוא בקטע של צבעים אז זה עובד נפלא... עם בעלי, סרט טוב או לשחק משחקי קופסא... אין פה כל כך הרבה אופציות לבילוי אז זו קצת בעיה... בשבת, לנוח ולשחק עם רועי בגינה.. הדבר שאני הכי שונאת בעבודה שלי... לא חושבת שיש דבר כזה.. אני אצטרך לחשוב על זה לעומק..

limsol

New member
וואייי מצפה רמון

גדלתי שם, אוהבת את המקום בכיף הייתי חוזרת לגור שם (אין סיכוי זוגי לא יסכים לעולם) ומשפחתי עדיין גרה שם איך את מסתדרת עם הריחוק מהמשפחה? איך הצלחת ליצור חברים במקום כל כך קטן וסגור?

וואי אני זוכרת..

אני זוכרת שרק עברנו לפה אמרת לי שאת במקור מפה.. הריחוק מהמשפחה בהתחלה היה בעיה והגעגועים היו נוראיים יש לנו חוג חברים שכולם הם עובדי מדינה. אז ככה קרה הדבר...

gallish

New member
../images/Emo124.gifקבלי שאלון...../images/Emo8.gif

אם היית צריכה לבחור שלוש מלים שיתארו אותך (או ביטוי), מה תגידי?
כמה זוגות נעליים יש לך? ועם איזה את הכי אוהבת ללכת?
מה את הכי אוהבת לאכול?
מה מוציא אותך מדעתך?
כשאת עצבנית/עצובה, מה הכי מרגיע אותך?
כשיש לך שעה פנויה, מה תבחרי לעשות?
מה היית רוצה לעשות ועדיין לא הספקת/העזת?
איפה הכי היית רוצה לגור?
איך את מגדירה את הקשר שלך עם אמא שלך?
איך היית רוצה שיהיה הקשר שלך עם ילדייך?
מה 5 השאלות שהכי היית רוצה שישאלו אותך בשרשור האדום הזה? מקווה שאת נהנית מהשבוע שלך
ומצפה לתשובות
....

וואו, איזה שאלות מעניינות.. גורם לי לחשוב.

שלוש מילים- פרפקציוניסטית, אמא טובה, ומשפחתית....
יש לי משו כמו 7-8 זוגות נעליים אבל לרוב אני הולכת רק עם נעלי ספורט כי יש לי בעיות בכפות הרגליים...
אני אהכי אוהבת לאכול פיצה... אבל עכשיו בדיאטה אז באסה..
מה מוציא אותי מדעתי.....לא משו רציני, תלוי במצב רוח הקריזיונרי שלי.
כשאני עצובה, אני שומעת סלין דיון והיא עושה את העבודה נפלא, כשאני עצבנית.... אני מנקה את הבית (בעלי מאוד מרוצה מהעניין..)
לאפות או להכין משו קליל לאכול
הכי הייתי רוצה להפסיק לדפוק חשבון לכל אחד
הייתי רוצה לגור בחו"ל ולא בארץ.
הקשר של אמא שלי עכשיו הוא מצויין... בעבר היה פחות טוב, אבל עכשיו (טפו טפו טפו) הוא מצויין, אנחנו סוג של חברות טובות
הקשר עם הילדים.. אני חושבת שהייתי רוצה שלא יהססו לפנות אליי בכל מצב, גם הקשה ביותר והמביך ביותר. שיוכלו לדבר איתי על הכל מתוך כבוד והבנה..
שאלות??? לא עולה לי משו כל כך לראש, תרגישו חופשי

gallish

New member
תודה רבה על התשובות ../images/Emo140.gif

למה היית רוצה לגור בחו"ל? ואיפה?

תשובה

אני חושבת שבחו"ל החיים טיפונת יותר טובים. אבל זו רק השערה. לפני כשנתיים הייתה לנו אפשרות לעבור לדרום אפריקה ובסוף וויתרנו בגלל חוסר סבלנות לטפל במסמכים, בדיעבד, אני חושבת שזו הייתה טעות...

gallish

New member
../images/Emo141.gifאדומת ה(סוף)שבוע ../images/Emo8.gif../images/Emo141.gif

למעלה