אדומת ה(סוף)שבוע

gallish

New member
../images/Emo141.gifאדומת (אמצע) השבוע../images/Emo70.gif../images/Emo141.gif

ראשית, תודה רבה לשונצו, על שבוע כייפי ומרתק, היה נעים להכיר אותך יותר, והמון המון בהצלחה
ועכשיו.... קבלו את אדומת השבוע הנרגשת והחדשה, שאמנם פה איתנו, קרובה, אבל בעצם - רחוקה... מאז שזוכרת את עצמה ועד לפני שנה חיה הכי הכי דרום שאפשר, לפני שנה ארזה את המשפחה ו"הצפינה" למצפה רמון (עדיין מדבר
) היא "כולה" בת 27, ועונה לשם אירית, נשואה לאיש מהמממממם (כך היא אומרת
) ואמא של רועי. הקטן בן שנתיים וחודשיים (אבל מי סופר), ועליו היא בטח תסכים עוד ועוד ועוד לדבר.... כשיש לה פנאי (וכנראה גם כשחסר), היא אוהבת לנקות. והמון. (חבל שאת לא קרובה יותר
) חוצמיזה אוהבת גם לבשל ולאפות, וזה בדיוק הזמן "להציף" אותה בשאלות.... קבלו את האדומה החדשה (לאמצע השבוע, הפעם, בגללי...) הלוא היא "א מ א ל ה 102". שיהיה לך שבוע מעולה ומעשיר

ברכות לאדומה../images/Emo24.gif

ספרי קצת על החיים במצפה... זוכרת שבתור ילדה הורים שלי רצו לעבור לגור שם אבל אני הטלתי וטו...נראה לי רחוק מידיי...

החיים במצפה רמון...

זה תלוי את מי את שואלת...
זה אמנם מקום יחסית (3/4 שעה מבאר שבע), אבל טוב לנו כאן. אמנם אין לנו משפחה קרובה לפה (נשארה באילת). אבל.... חברים יש בלי סוף. אז אני מניחה שסביר כאן

b o t t e n

New member
שלום לאדומה החדשה../images/Emo39.gif

אז מזה הכי דרום
אילת
כמה את חיה חיים אורבנייים או מדבריים
רצה להביא ילדים מבי"ס אח"כ יהיו עוד שאלות.

הו אילת הו אילת....

אני חיה חיים רגילים לגמרי ובטח לא מדבריים לא ממש קורץ לי לחיות בטבע למרות שסופות החול כאן הן מהמטורפות שיש.

בוקר טוב לכולן...

שמחה ומתרגשת להיות בפעם הראשונה אדומה... מקווה להנות ושכמובן גם אתן תהנו... יום נפלא!

simad1

New member
ברכות על שמלתך האדומה ושאלותיי ../images/Emo26.gif

בתוך שיגרת יום יום מונוטונית, היכן את מוצאת את רגעי האושר וההנאה ?
האם את טיפוס פסימי/אופטימי וכיצד זה מתבטא בהתנהלות חייך?
מהם שני הדברים שהיית רוצה לעשות בזמן הקרוב? האם זה בר ביצוע?
איזה חפיץ (גאדג'ט) הכי יקר רכשת לאחרונה או שקיים ברשותך בעקבות רכישת בן הזוג/שניכם
?
מה את הכי אוהבת לעשות למען עצמך?
לו היתה ניתנת לך אופציה לקבלת חוש נוסף, במה היית בוחרת? השלימי : ====== אני הכי אוהבת ל............................................. יש בי את מלוא........................................... האנשים היקרים ביותר עבורי הם .................................. רגשות בעיניי הן....................................... אני לא נוהגת ל..................................................... קשה לי עם .................................................

אופס....

נשלח לפני שעניתי....
רגעי האושר שלי כולם כמעט קשורים ברועי... בדרך כלל שהוא מחבק ומנשק אותי.. (זה לא קורה הרבה, הוא לא מת על החיבוקים והנישוקים האלו, לצערי)
טיפוס אופימי לגמרי, אבל כמו כולם, גם לי יש את רגעי השבירה שלי, שאני רוצה שהכל פשוט ייעלם, מזל שהבעל תומך ויודע מתי לגרום לי להיות מפוקסת...
מה הכי רוצה לעשות.... לעשות החלקה יפנית בשיער.. אבל זה לא יקרה בזמן הקרוב לצערי....
גאדג'ט??? פלאפון דור 3 נחשב?????
מה אני אוהבת לעשות למען עצמי??? שאלה טובה!!!! לשמוע מוזיקה בקולי קולות....
חוש נוסף----> אני ממציאה ברגעים אלו חוש... לגלות את מה שיקרה בעתיד.. אפשר רק בעתיד הקרוב לא חייב ממש לעתיד הרחוק
השלימי : ====== אני הכי אוהבת ל..........................להיות אמא. יש בי את מלוא............................האהבה. האנשים היקרים ביותר עבורי הם ........................רועי, בעלי, והמשפחה המורחבת. רגשות בעיניי הן..........................הכרחיים. אני לא נוהגת ל..........................לנהוג.. אין לי רישיון
קשה לי עם ..............................אנשים טיפשים. מקווה שעניתי לשביעות רצונך...

girly30

New member
אפשר לשאול...

למה אין לך רישיון? איך את מסתדרת לגור במקום קטן בלי רישיון .... ומקווה שלא פיספסתי אבל במה את עובדת?

לצערי... אני לא ממש מסתדרת

אני מחכה שבעלי יגיע הביתה או שלוקחת את רועי בעגלה לטיול. אני עובדת בבית ספר שדה הר הנגב בתור מזכירה..

simad1

New member
תודה רבה ../images/Emo140.gif

אני בטוחה שיום יבוא והוא ידרוש את הקירבה "הדביקה" הזו בעצמו, זה מגיע בשלב מסויים, תוסיפי על כך "אמא אני אוהב אותך" ואת בשניות הופכת לשלולית

את האמת.. צודקת

עכשיו אני מבקשת ממנו להגיד "אני אוהב" והוא אומר.. אני עדיין מחכה שזה יבוא ממנו. אני מקווה שאני לא מחכה לשווא

למעלה