סופהשבוע שהיה

gallish

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo171.gif../images/Emo9.gifסופהשבוע שהיה../images/Emo9.gif../images/Emo171.gif../images/Emo140.gif

אחרי שבוע מתיש של מחלה, סידורים ובירוקרטיה מגעילה, אני שמחה מאוד לספר, שהיה לי סופשבוע נפלא
הוא התחיל בלילה של חמישי, בו שתי חברות טובות טובות (
) עשו לי הפתעה ממש אישית
, לקחו אותי לבילוי מפנק וקסום עם מסאג' מדהים, אוכל טעים והבנה שחברות טובות אני לא מחליפה בכלום
אהה, וכמובן, איך שכחתי לספר ולחשוף... סיימתי את האלבום שעבדתי עליו המון ויצא סוףףף
בששי נתתי אותו לזוג המצפה והמאושר, והם מאוד מאוד אהבו ואמרו שזה ה-דבר
מבטיחה ממש בימים הקרובים לפרסם בבלוג שלי (כנסו, כנסו), את כל הסיפור וגם תמונות של חלק מהעמודים. יום השישי עבר בבית בנעימים, וכלל שנת צהריים ארוכה שלי, של האיש ושל שני קטנטנים
שבת היתה עמוסה ונהדרת, והתחילה, (איך לא חשבנו על זה קודם), בטיול ברפת. הילדים התלהבו וליטפו את הפרות ואפילו ליטפנו והאכלנו כמה עגלות ממש ממש קטנות... אח"כ סעדנו את נפשנו בבראנצ' טעים טעים עם סבא סבתא והדודים האהובים, ולקינוח חגגנו יומולדת לילד מתוק ומקסים, שרק יהיה בריא ומאושר, לעולמים
ועכשיו מתחיל לו שבוע חדש וטרי, מאחלת לכולנו שרק יהיה טוב, נעים ובריא... ועכשיו תורכן לספר לנו איך עבר לכן הסופ"ש, וכרגיל... שיהיה לכולנו שבוע דבש
גלי.

חמודבה

New member
סופ"ש בסימן יומולדת לנועה ../images/Emo171.gif

ביום שישי בבוקר היתה לנועה יומולדת שנתיים בגן, העוגה למרות החששות יצאה טעימה ובכלל היה מוצלח למרות שהיא היתה מאוד רצינית - שתפה פעולה אבל היה קשה להוציא חיוך. בשבת בערב יומולדת למשפחה - הבית קושט בבלונים, הכנו זר, הכנו המון אוכל (שיספיק כנראה לעוד שבוע) ונועה מאוד התרגשה והיתה מאושרת מהכל - מהשירים, מהאורחים, מהמתנות. היא לא הסכימה להצטלם בלי הזר על הראש ואחרי שכולם הלכו היא עוד היתה באדרנלין מטורף שמספיק לעוד עשר שעות.... בקיצור, היה מוצלח ביותר
שיהיה שבוע טוב לכולן

בוליפלג

New member
מזלטוב. נשמע שהיה הייתה ב'היי'../images/Emo6.gif

ומה לגבי כמה תמונות, ככה 'לשטוף ת'עיניים'

היה לנו סוף שבוע מקסים כרגיל

התחלנו בשישי בארוחת ערב אצל הסבתא והדודים. בבוקר שבת ראינו שהשמש זורחת והחלטנו לנסוע לטייל במבצר אנטיפטרוס ליד ראש העין נהננו מאוד. מומלץ בחום. חזרנו עייפים ומאוד מרוצים וקינחנו בביקור אצל הסבתא השנייה, כמו כל יום שבת אחה"צ.זהו כך העברנו לנו את השבת

../images/Emo182.gifמקנאה בך וצריכה עזרה../images/Emo10.gif

אשמח לשמוע מה דעתכן... האם ניתקלתן במצב שהבן/בת שלכם פשוט לא מסתדר עם ילד מסויים בגן? כל יום הוא חוזר עצוב מזה שילד מסויים הסיט את החברים נגדו. הם עשו עליו חרם ועכשיו הוא ממש לא רוצה ללכת לגן. ניסיתי לדבר עם הגננת, אבל היא מבטלת את מה שאני אומרת בזה שהילדים יסתדרו בעצמם. האם יש טעם בכלל לדבר עם האמא של הילד שיזם את החרם? כבר חשבתי אפילו על להעביר אותו גן.

פלגיה

New member
בני חמש... ../images/Emo10.gif

זה קורה די הרבה. ילדים בגיל הזה מתנסים במניפולציות חברתיות, וזו התחלת חרמות למיניהם. אני זוכרת את זה מעצמי בגן. אני חושבת שהגננת מתחמקת מאחריות. נכון שהילדים יסתדו מעצמם, אבל לפעמים צריך קצת "לעזור" לם בזה. (אני לא יודעת אם שיח עם האימא של יוזם החרם תעזור. אולי)

buba300

New member
אספר לך משהו לגבי הבת שלי

יש ילדה בגן שגדולה מהבת שלי בשנה. באתי פעם לקחת את רומי ביום שישי שזה יום קצר ונכנסתי לחצר. ראיתי אותה זורקת חפצים על הבת שלי. רומי ישר ראתה אותי ובאה להתגונן. זה היה ממש מס' שניות לפני שהגעתי כך שהגננות לא הספיקו לעשות דבר. שישי אחר, ראיתי את רומי רצה לגן מהחצר בוכה והילדים גם נכנסו בריצה כי נכנסו לאכול ושאלתי מה קרה והיא הצביעה על הילדה. אמרתי לגננת כשהיא רואה שהבת שלי בוכה, שזה לא פעם ראשונה שהילדה X מטרידה את בתי והבת שלי מאוד עדינה והיא לא מרפה ממנה. והייתי ממש במגננה והוספתי שאם היא לא מתכוונת לשים לזה סוף אני אפנה להורים שלה ולמנהלת הגן. היא אמרה לי במפורשות שהיא תדבר עם ההורים שלה. יום למחרת היא אמרה לי שהיא דיברה איתם ושהם ידברו עם X. לא שמעתי מאז דבר חריג מבתי. אני לא מוכנה להתנהגות כזאת שעושים חרם על ילד ולילד לא טוב לו בגן והגננת מבטלת את מה שאת אומרת. תתפסי יוזמה דברי עם מנהלת הגן ובנוסף יש רשימת קשר של כל ההורים בגן. את חייבת לדבר עם האמא. הבן שלך צריך ללכת לגן בהנאה. אשמח שתעדכני. יום טוב!

זאתי2

New member
סוף השבוע היה

אני מאוד אוהבת לקרוא את גלי שפותחת את הפינה אני מאוד אוהבת להשתתף בפינה הזאת למרות שלא תמיד יש לי מה לכתוב. אז מה?
אם היה לנו סופש סתמי שבו לא ישנתי צהריים אפילו פעם אחת?
אם ה
'הוקפץ' פעמיים משל היה טירון בקורס קצינים בסיסי?
ובשל כך הייתי לבד כמעט כל השבת, כך שזה לא היה שונה משאר השבוע?
וחמתי עצבנה אותי וטענה שהעוגה שהבאתי לא אפויה ואסרה על גיסתי לאכול אותה כי היא בהריון?
וזה לא נכון כי היא הייתה אפויה מעולה, הלווווו זאת עוגת בננות!!! בננות רקובות!!!!
ותגידי תודה שהבאתי עוגה כי את לא ממש הכנת אוכל השבוע
שלא ישתמע מכך שאני לא סובלת את חמתי, כי בדרך כלל אני די מסתדרת איתה
לעיניננו, אז מה? אז לא מגיע לי להשתתף בפינה? רק כי לא עשיתי כלום בסופש? טוב אז אני לא אשתתף.

ר ע נ נ ה

New member
../images/Emo6.gif וגם ../images/Emo45.gif לבננות הרקובות

לעניות דעתי גם מי ששישי שבת שלו נחרב בגלל משפחה לא מתפקדת ראוי להשתתף!

Yifatule

New member
סופהשבוע שלנו

פעם ראשונה בפינה... ביום שישי אחה"צ הגענו להורים שלי ואחרי ארוחת ערב נפרדנו מרון והשארנו אותו שם ללילה. לא הספקנו להגיע לאוטו והוא כבר חזר לשחק עם סבא שלו. ביום שבת לא עשינו כלום!!! השלמתי פרקים של השרדות לא ראיתי ואכלנו במסעדה בצהרים ואח"כ נסענו לקחת את רון. בקיצור - היתה שבת מנוחה!

הסופ"ש שלנו ../images/Emo9.gif../images/Emo141.gif../images/Emo2.gif../images/Emo178.gif../images/Emo193.gif

אז איך זה היה?! ביום שישי סופסוף הגבר היה בבית בחופשה אחרי חודש עמוס בעבודה. אכלנו בוקר בזוגי בנחת וישבנו לראות סרט ביחד אח"כ התנפלנו על הניקיונות וכשהגבר היה במקלחת התחילו הסחרחורות ראיתי רק שחור/לבן והכל היה מסוחרר כנראה שהל"ד למעלה דהר אז מהר הקפצתי את אחותי היקרה שתבוא לבדוק בדיוק מה קרה. אז הל"ד היה קצת גבוה, לא משו נורא ואחרי מנוחה "שכחנו" שזה קרה. את הסעודות אכלנו אצל ההורים כי אחות אחרת הגיע להתארח עם הילדים היה כייף ונחמד וגם נעים אבל משבת בבוקר התחילו בלאגנים הגבר קם עם בטן מעורבלת להפליא לא שהוא היה צריך להקיא והיום הוא חזר מהעבודה חולה עם בחילות הקאות וצמרמורות של קור כזה אז כרגע אני מאד מקוה שהלילה זה לא יקרה רציתי רק להגיד לכן תודה על כל השבוע הנפלא שהיה.

למעלה