מעבר

PinkHorse

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo142.gifמעבר../images/Emo70.gif../images/Emo142.gif../images/Emo140.gif

מה עשיתי בשיעור הרכיבה
(ככה אתם כותבים את זה
) שתפו אותנו וספרו לנו על שיעור הרכיבה שלכם

Vintage Queen

New member
בעעעעעעעעעע

שיעור נחמד לא קפצנו יותר מידי גבוהה מסלול של 100-110 אני לא יושבת כמו שצריך לעזזל חח ~אני לא מצליחה לחשוב על הרבה דברים בבת אחת ולא צריך לרדת עלי~ חחחח סתם סתם עזבו אני מחורפנתתת! היום סתם עבדנו על קוולטים מוגבהים רועי יצא לטיול לבד למרות שהתחננו לבוא מרושע מחר תחרות צריך להיות בחווה ברבע ל 7 ויוצאים מיסי סטאר שופי אזארו סוס חסר שם לוק אט הר וטופר אוף סנטה קרוז! =]

Unreachable

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

לא היה ארג...לרכב פעם בשבוע זה לחלוטין לא בשבילי..

../images/Emo105.gifקלי שמיינה../images/Emo9.gif

חחחח היה מצחיק אבל סתם עשינו קורות אח"כ קורות מוגבהות... לא רציני כל כך חחחח בטטטטטה

PinkHorse

New member
אז השיעור שלי..../images/Emo9.gif../images/Emo70.gif

ממ הייתי רשומה על אוסטין אבל אני לא מתה אלייה, ונינה הייתה על ערבה(
) והיא כמובן החליפה איתי..
הגעתי למגרש, עשיתי הליכה, דרור פצחה בדיון (לא משנה איזה
) ולאון אמר שטויות כדי להצדיק את עצמו, אחרכך הוא בגד בי ואמר לדרור שקראתי לה סנובית..
ממ..אז התחלתי חימום עם מושכות משוחררות ל2 הצדדים, היא הלכה בסדר, בלי להזדחל, רק שהיא כל הזמן ניסתה להיכנס בגדר(
). ממ אז לקחתי ת'משוכות אליי והתחלתי לעבוד איתה במעגלים, ונכנסנו לקורות, או שאני אומר, בקורות
. אז התחלנו לעבוד על כינוס הסוסים והיא התכנסה ממש בקלות...
בטרוט הישיבה קפצתי בצורה מטרפת למדיי(
) אבל אחרכך הסתדרתי..
למרות שלא הצלחתי לכנס אותה כ"כ טוב בטרוט ישיבה כי דאגתי על לשבת אחורה ולא לקפוץ..(למישהו יש טיפים על כינוס בטרוט ישיבה
). ממ אז עשינו קאנטר, היה נחמד, לא משהו מיוחד... ואז בקפיצות לאון אמר להיכנס לאיקס(
) בטרוט, ובפעם הראשונה פשוט שחררתי מושכות כדי לראות אך היא הולכת כי אפעם עוד לא רכבתי עלייה, והיא קפצה את זה בטרוט, בפעם השנייה כבר נתתי בה יותר מידיי אמון אז היא עברה לי לקאנטר..
בפעם השנייה שוב.. ובפעם השלישי החזקתי אותה התיישבתי אחורה, לחצתי והיא קפצה את זה כ"כ יפה בטרוט..
אחרכך לאון הפך ת'איקס לאפרייט וקפצנו בקאנטר..הלך טוב, ואז הוא שם אוקסר ונכנסנו בקאנטר, חשבתי שהיא תהסס אבל היא פצה את זה נורא יפה והרגשתי שכל המשקל שלה עובר קדימה וזה היה נורא מוזר אבל לאון אמר שזה היה טוב מאוד..
בקיצור אני מאושרת מהשיעור הזה ואני סוגדת לערבה

Unreachable

New member
מהה??

לי אישית הרבה יותר קל בטרוט ישיבה....מוזר אבל אני כמעט לא עושה (כי כפיר גמל
)

דווקא לדעתי

לכנס בטרוט ישיבה זה יותר קל כי את פשוט מושיבה ת'סוס על האחורים וזה הרבה יותר נוח ונכון וקל לעבוד ככה... תנסי פשוט למתוך רגליים למטה ולשקוע באוכף....ככה גם הסוסה תעבוד יותר נכון...

Wild Hor§e

New member
טרוט ישיבה זה בהרבה יותר יעיל

והרבה יותר קשה מטרוט קימה, צריך להתאמן כמה זמן בשביל טרוט ישיבה יציב, זה לא לוקח כל כך מהר, צריך למתוח את השרירים ולמצוא את הנקודה שלך על האוכף, אני אישית מעדיף טרוט ישיבה, כי רק ככה מתקדמים, אין שום הגיון לשמור סוס על מתג כשאתה בטרוט קימה, בגלל שבתחרות מ א' ומעלה צריך טרוט ישיבה כל המבחן.

Wild Hor§e

New member
לא יודע למה שרשרתי, סתם ../images/Emo13.gif

אני לא יודע, לא יצא לי עדיין לכנס בטרוט ישיבה, ניסיתי לבד בלי מדריך, אבל יש עוד הרבה עבודה כפי שהבנתי. אם יש לך עצות בשבילי, אז בבקשה תשלחי לי במסרים, שלא יהיו קונספירציות פה.

PinkHorse

New member
לא יודעת..

נכון בטרוט ישיבה אז את יושבת אחורה כדי לא לקפוץ, וככל שאת יושבת יותר אחורה את צריכה להעריך יותר מושכות... וככל שאת מעריכה יותר את המושכות השליטה על המתג בפה של הסוס מתרחת יותר ויותר
אולי אתם צודקים וכנרא אני צריכה יותר לעבוד ולתרגל בעניין הזה
תודה לכולם על העצות והטיפים..

../images/Emo105.gifממ

בטרוט ישיבה אולי מאריכים קצת את המושכות אבל את לא אמורה לשחרר יותר ויותר.. את מאריכה קצת ומשאירה באותו האורך... בסוף תשחררי את כל המושכות...

oasisssss

New member
לא ממש...|מדוזה|

בין טרוט ישבה לטרוט קימה לא אומור להיות שינוי בצורה של הסוס והסוס והראש שלו אומורים להישאר באותו מצב ואותו קצב. ובכלל לא אומרוים לספוג את התנועה מלהישען לאחור אלא מהאגן...אם את נשענת אחורה (נגיד כמו בתמונה שלך) זו טעות, זה לא נראה טוב, זה לא נכון וזה מכביד על הסוס וגורם לסוס לא לעבוד נכון וכאילו "לעבוד" עלייך כשהוא הולך עם ראש "עגול".

oasisssss

New member
לא ממש....|מדוזה|

בין טרוט ישבה לטרוט קימה לא אומור להיות שינוי בצורה של הסוס והסוס והראש שלו אומורים להישאר באותו מצב ואותו קצב. ובכלל לא אומרוים לספוג את התנועה מלהישען לאחור אלא מהאגן...אם את נשענת אחורה (נגיד כמו בתמונה שלך) זו טעות, זה לא נראה טוב, זה לא נכון וזה מכביד על הסוס וגורם לסוס לא לעבוד נכון וכאילו "לעבוד" עלייך כשהוא הולך עם ראש "עגול".

../images/Emo45.gif

צריך פשוט לשים את המשקל על התחת ולתת לו להיות עמוק באוכף.... ככה גם הפקודה שנותנים לסוס להכניס את האחוריות יותר טובה וגם הישיבה בכללי יותר נכונה וטובה

../images/Emo105.gifזה לא מה שהמדריך שלי

הסביר לי ומכיוון שאנה גם לומדת עם לאון אז היא מבינה למה אני מתכוונת אני מקווה..

PinkHorse

New member
../images/Emo12.gif

ת'אמת אל תשאלו אותי, מה שאלה אמרה נשמע לי נכון וכנ"ל מה שאת אמרת אבל נגיד כששאלתי את לאון אך אני יודעת שהסוס סתם מקפל את הראש או מתכנס לאון אמר שאני לא יודעת
בקיצור לאון חושב שזה מוקדם מידיי בישבילי להבין עם הסוס עובד עליי או לא, אני צריכה להרגיש את זה עכשיו תוך כדי האימונים.

למעלה