שרשור איחולי החלמה לקורין

nisso k

New member
יאללה...!!

סופשבוע אחד אני לא באילת ותראו מה קורה..... אני מאחל לך החלמה מהירה!!! תזהרי כשאת שותה שלא ינזל לך:))))

טלבק

New member
הרגע חזרתי מבית חולים..שוב

כרגע קורין נסעה באמבולנס לסורוקה בבאר שבע והיא תעבור ניתוח עוד היום... חלקנו נוסעות מחר בבוקר אליה אם מישהו רוצה להעביר משהו...

TGTF

New member
החלמה מהירה קורייין!!

חזרתי מסמינר ורק היום ראיתי את כל ההודעות ושמעתי מה קרה איזה סרט מטורף
אני מקווה שתחלימי מהר, ותרגישי טוב! אני מקווה שימצאו את החוליגן וירחיקו אותו לכלא עד סוף החיים שלו

נעמה לי

New member
קורין החלמה מהירה ../images/Emo140.gif../images/Emo101.gif../images/Emo39.gif

תהיי חזקה!!! למרות שאני לא מכירה אותך כול כך, אני מחזיקה לך אצבעות ומתפללת בשבילך שהכול יהיה בסדר ושתעברי את התקופה הזאת בשלום. את חייבת לגייס את כול הכוחות שטמונים בך ולהאמין בכול הלב שאת תנצחי!!! נכון כואב, נכון עולות בראש מחשבות שלא עוזבות כמו "למה דווקא אני" וכו... אבל את חייבת לזכור שאת מוקפת בהמון אנשים שאוהבים אותך... משפחה, חברים ומכרים שדואגים לך, מרעיפים עלייך אהבה גדולה, שומרים עלייך ומתפללים בשבילך!!! אני שולחת לך חיבוק ענקי, חיבוק קסמים, שיעניק לך המון אנרגיות חיוביות... מתפללת ומחכה לשמוע רק חדשות טובות! בהצלחה והחלמה מהירה
. נעמה-לי.

S h i R l e y

New member
השרשור החלמה מהירה מקסים...

והוא יועבר במלואו לקורין
אני מחר נוסעת לב"ש אז אני מזמינה את כולכם לשלוח לי ברכות צבעוניות ומתקתקות להביא לה מחר. תשלחו לי בקבצי וורד באי סי קיו או באי מייל ואני אדפיס אותן ואביא לה - רצוי כמה שיותרררר!!! אי סי קיו : 171368408 אי מייל : [email protected] תודה רבהההה.....

למעלה