שנה אזרחית טובה לכולם

jasmin5551

New member
אשר לא ניסה לכפות על אף אחד כלום עובדה

שכולם עישנו בשבת והוא לא דיבר פשוט כאב לו שצבר הכין עוגה בשבת והוא לא יכול לאכול אותה ועובדה שצבר הבין ולא הכין בשבת

שפרה וצבר עישנו בשבת??

אשר יכול לאפות לעצמו עוגה במוצאי שבת,אף אחד לא הכריח את אשר לאכול מהעוגה של צבר ושפרה. בכלל אם הדבר כל כך הפריע לאשר הוא יכל לפנות לצבר,צבר כלל לא ידע כי הדבר כל כך מפריע לאשר.

jasmin5551

New member
אבל אשר מאוד אהב את צבר.הבעיה של אשר שהוא

יכל להגיד לצבר שזה מפריע לו שהוא מכין עוגה בשבת והוא לא יכול לאכול אותה ואני מאמינה שצבר היה מבין את זה לפני שקרה כל הבלאגן של ש'צ

הבעיה של אשר שהוא מתחנחן

ומתחנחנים לא מקומם בבית ספרנו! לאחר הגמר ראינו איך הוא התחנחן ליוסי. מתחנחן ישאר מתחנחן.

amit avital

New member
מותר .

אבל היא נישבע לאשר באחיות שלה שהיא לא עושה לו בכוונה , אז למה היא הולכת מאחורי גבו וטוענת שהיא רוצה להזמין שרימס רק כדי ליראות את פרצופו?....... אז היא עושה בכוונה או לא ?

amit avital

New member
תקרא את כל הציטוט

"כדי ליראות את הפרצוף של אשר" אז למה היא התכוונה תסביר לי . אין לי בעיה שתאכל גם חזיר אבל למה להגיד את זה בהקשר של אשר? "כדי ליראות את הפרצוף שלו "

אני שאלתי משהו אחד

מדוע אם שפרה אוכלת שרימפס זה אמור לפגוע באשר?? ואתה עונה לי שאכילת השרימפס נועדה לפגוע באשר. אך מדוע שיפגע??

jasmin5551

New member
תשאל את שפרה למה היא אמרה את זה.אנחנו

לא יודעים למה היא אמרה.כמו שהיא אמרה את כל הדברים המגעילים ואנחנו לא יודעים למה.אולי באמת שישאלו אותה

את עושה את עצמך קשת הבנה

או שאת באמת כזאת. מה לא היה ברור בשאלה שלי. מדוע שאשר יפגע אם שפרה תאכל שרימפס ??

jasmin5551

New member
אני גם שואלת למה זה יפגע באשר? אני בטוחה שאשר

לא היה איכפת לו אם היא תאכל שרימפס.אני רק אמרתי שתשאלו אותה למה היא אמרה את זה? כי באמת זה לא צריך להפריע לו.למה שפרה חשבה שזה יפריע לו?זאת השאלה

שפרה חשבה שזה יפריע לאשר

מפני שאשר חש מאויים מכך ששפרה בקיאה בכל נושאי ההלכות והדת ואין היא מקבלת על עצמה את אותם הלכות . לכן הפריע לו שדוקא שפרה בישלה בשבת ולא שאחרים עשו כן.ואף הגדיל לעשות לשבת עם מעשנים במהלך השבת ולהתלונן על כך ששפרה אינה שומרת על השבת.

jasmin5551

New member
אני חושבת שהוא ניסה להבין איך היא חזרה בשאלה

הרי כל אלה. שמתחזקים בדת הם יותר קיצוניים מאלה שנולדו בתוך הדת וזה מה שהוא לא הבין ...בגלל זה הוא חש מאוים

אגב בניצחון שפרה אפשר ורצוי להאשים בנאדם אחד

את אשר. רק בגללו היא ניצחה,חתיכת מתחנחן! לא אוהב מתחנחנים מה אני אעשה.

אפשר להאשים את אשר גם

בבלאגן שנוצר שם. ראיתי את הפרקים הראשונים, שיפרה בהחלט הסתדרה, למרות הכל, עם יוסי ועינב. הבלאגן התחיל מאז שאשר כעס על שיפרה עם הבישול בשבת. (אבל ממש כעס עד כדי התבטאויות נוראיות) הוא התסיס את עינב מאד, משם היה עניין תאום ההדחות ש"צ ולקינוח זה שאשר הודח ועינב האשימה את שיפרה. כי עד הפרקים הללו, ולמרות שעינב אמרה בראיון איתה ששיפרה עשתה לה רק רע במהלך שלושת החודשים, הדברים כן זרמו באופן חיובי בין הבובלילים לשיפרה.

בדיוק

שפשפתי עיניים בוהה לא מאמינה. (לא ראיתי את הפרקים הראשונים, ולאחר הגמר, הסתקרנתי לראות את הדינמיקה בין המשתתפים בגמר כבר מההתחלה, מאד הופתעתי לטובה... מכולם... )

למעלה