שנה אזרחית טובה לכולם

שרוש1

New member
../images/Emo140.gif שנה אזרחית טובה לכולם

אני לא מחוגגיי הסילבסטר. אבל מי שחגג שיהיה לו בכיף. ושנה אזרחית טובה לכולם. כן... גם למי שלא מאוהבי שפרה.
 

amit avital

New member
את לא חוגגת ומעריצה את שפרה? זה לא הולך

ביחד . שפרע כופרת שועשה דווקא לדתיים (אשר) שנה אזרחית טובה לכולם .
 

שרוש1

New member
אני לא חושבת כך...

אני חושבת שהיא מעולם לא עשתה דווקא לאף-אחד. היא בסך הכל רצתה לחיות בבית כמו שהיא רגילה. ולא כל מי שלא שומר שבת הוא כופר. אפשר להיות אדם טוב וערכי גם אם אתה לא דתי. ואם מישהו לא מתנהג או עושה דברים כמוך זה לא אומר שהוא רע או עושה דווקא.
 

amit avital

New member
אה לא ממש

"אשר אני נישבעת לך באחיות שלי שאני לא עושה לך דווקא" ואז מאחורי גבו "בא לי ללכת לחדר האח הגדול ולהזמין שרימס רק כדי ליראות את הפרצוף של אשר ". :) איזה גיבורת תרבות יש לנו ! חג שמח לכולם.
 
תקשיב שרימפס זה מאכל מאוד טעים

אבל כשמישו אומר שהוא רוצה לאכול שרימפס מול אדם דתי זה סתם לעשות דווקא. גם הקטע של העוף של אותה איש צדיקה-בהתחלה חשבתי שזה באמת בלי כוונה אך ככל שהכרתי את שפרה הבנתי שאין אצלה "בלי כוונה",הכל אבל הכל בכוונה תחילה!
 
אני בניגוד אליך חושב קצת אחרת.

אני חושב שכל אחד רשאי לאכול מה שירצה. לענין הבישול בשבת ,לא היתה לפני ולא אחרי כל מניעה בבית האח הגדול לבשל בשבת. האם יתכן שרק מפני שזאת שפרה שבישלה שהענין היה לכל כך פוגע?? ואני כן חושב שאם היו פונים לשפרה וצבר בצורה מנומסת ומבקשים שידחו את הבישולים לצאת השבת צבר ושפרה היו נעתרים לבקשה.
 
שיבשלו בשבת,גם אני הייתי מבשל בשבת

אבל שלא יגידו:"בא לי ללכת לחדר האח הגדול ולהזמין שרימס רק כדי ליראות את הפרצוף של אשר ". זה לא מוסיף לשפרה נקודות וגם סותר את דבריה שהיא לא עושה דווקא. אני לא אהבתי את אשר ולא סובל כפיה דתית,אבל בקטע הספציפי הזה אני לוקח את הצד שלו. אגב באותם שבועות הייתי תומך שפרה ולא סבלתי את פרצופם של אשר ועינב. בובליל תמיד אהבתי
 
יאמר לזכותה של שיפרה

שהיא לא עשתה זאת. עובדה. היא אמרה את זה ברגע של כעס ובאמת אפשר להבין אותה. כמישהי שלא שומרת שבת היא שמרה שבת בגלל עינב ואשר..... בכלל, אישית, הפליא אותי שכולם התאימו את עצמם לאשר ועינב מבחינת השבת והחגים, אפילו רנין, בעל כורחם אך עשו זאת וכל הכבוד להם. (זו כן כפייה דתית... אז למה לקחת את הצד של אשר בקטע הזה? גם פה יש סתירה) משיפרה אשר בעצמו אמר שהוא מצפה ליותר, וגם עינב, כי היא באה מבית דתי. למה זה קשור? להיפך....
 
נו אז פליטת הפה של יוסי נאמר ברגע של כעס

אני מתכוון לתקרית השרמוטה שנופח מעבר לכל פרופוציה. ואם מישהו מהמחנה של אשר היה שומע זאת ומיידע אותו(כמו ששי ידע את שפרה לגבי השרמוטה)אני מבטיח לך שגם הקטע הזה היה מהופח מעבר לכל פרופורציה והיא לא הייתה מגיעה רחוק. חותם לך.
 
יותר רחוק היא לא יכולה להגיע

כי אשר, עינב ובהמשך חבורתה, אמרו עליה כבר את כל מה שאפשר להגיד ויתרה מכך. תקרית השרמוטה, לא בדיוק עשה עוול ליוסי, כי אפילו אני, שאני אוהבת את שיפרה, כשהוא הסביר לצבר שזה נפלט לו וללא כל כוונה, האמנתי לו. גם כשפלט את המילה 'גסטפו' (ששמעתי בשידור חי והייתי בהלם מוחלט), אף אחד לא בדיוק התייחס לזה. פליטות פה ברגעים של כעס, אצלי לפחות הם לא אינדיקציה להתנהלות של אדם. ההתנהגות והיחס הם המשנים יותר והתחושה שאדם אחד נותן לרעהו. מעיין אותי מה היה קורה לו שיפרה הייתה מבקשת התחשבות בנושא מסוים (כמו בישול בשבת) שהיה מונע מאחרים לעשות משהו, לא חושבת שעינב ואבא שלה היו משתפים פעולה, ולא כי הם אנשים רעים חלילה, אלא כי לעינב קשה לדחות סיפוקים ולהתאים את עצמה לקבוצה וראינו את זה במשימת השינה ובשבוע שביקשה לאכול לחם וגבינה והעיקר לעשן (זכותה כמובן). לו שיפרה כפתה דעתה על דיירי הבית, הו הו באמת אז לא הייתה מגיעה רחוק..... אבל היא לא, וזה, שוב, מה שיאמר לזכותה. יכולת ההסתגלות שלה.
 

jasmin5551

New member
מעניין למה עשו טררם מזה שיוסי אמר שרמוטה שלא

בפניה של שפרה?אבל כששיפרה אמרה ללאון שאשר בן זונה שילך להזדיין זה בסדר?אף אחד לא התרעם לא אמר כלום הרי זה אותו דבר שניהם אמרו את זה לא בפנים תסבירו לי בבקשה את ההבדל
 
הסבירו פה כמה פעמים אך אין לי בעיה לרשום שוב

עשו מזה סיפור (בתכנית, לא פה בפורום דווקא) בגלל העיתוי שהקללה נאמרה. שיפרה נכנסה עם צבר לסוויטה ללילה שלם לבד, והוא אמר שרמוטה. אחד ועוד אחד.... אגב-שילך להזדיין וכדומה זה לא אותו הדבר....
 

jasmin5551

New member
חחחחחחחחחחחחחח הצחקת אותי

זה אותו דבר והיא אמרה בן זונה זה לא אותו דבר? נו באמת
 
נכון בא להם לאכול שרימפס

ולראות את הפרצוף של אשר-כיוון שהם מתנגדים לכפייה הדתית שאשר ניסה ליצור בבית. אגב כל הדברים נשארו בגדר דיבורים בלבד ,ואף אחד לא הזמין שרימפס ולא אכל בכוונה למול אשר.
 
למעלה