שלום לכולם!

AmiTutiT14

New member
../images/Emo140.gifשלום לכולם!../images/Emo24.gif

אני עמית, המנהלת החדשה פה
רק רציתי שתדעו מי אני, אז פתחתי הודעה חדשה כדי שלא יהיו בילבולים. בכל מקרה, ראיתי כבר שרוני פתחה שירשור היכרות, לכן אני לא ההפוך את השירשור הזה לשירשור היכרות, אלא לשירשור.... מזל טוב? אז מזל טוב לפורום החדש, מקווה שכולכם תהנו פה! אני מכירה כמה חבר'ה וותיקים שהיו בפורום הזה עוד כשהוא היה פורום אסתי, אז תדעו שאלה באמת אחלה חבר'ה! אני לא רוצה שיהיו פה קבוצות חדשים/ישנים, אלא שכולם יתחילו מאותה נקודה כ"חדשים" או איך שלא תקראו לזה, ושכולם יהיו שווים, ישתלבו ושתהייה לנו קהילה מגובשת. כל הערה/ הארה/ בקשה/ סתם כל דבר אחר, אפשר לפנות אלי במסרים ובמסנג'ר: [email protected] (החל ממחר, כי עכשיו אני רואה LIVE 8 ולא מחוברת
) אז שתהייה לכולנו שהות נעימה בפורום (למעשה, אני בטוחה שתהייה), עמית

Double U

New member
מזל"ט למנהלת החדשה שלנו../images/Emo65.gif

עמית!
עמית, אין ספק כי תמלאי את תפקיד מנהלת הפורום ברמה מצוינת ומעבר לכך

AmiTutiT14

New member
חחחח אותה דקה אה?../images/Emo8.gif

תודה רבה שיוש. אה אנשים, וזאת דוגמא למישהו שהכרתי בפורום אסתי לפני כמעט שנתיים ואנחנו בקשר יומיומי. אני מתה עליו

AmiTutiT14

New member
מה?

אני רק נותנת דוגמאות על כמה שהעולם פה יפה ו-וורוד

Double U

New member
את זוכרת שהיינו נשואים?

אבל עזבתי אותה לטובת מישהי אחרת שדרך אגב, גם אותה עזבתי

AmiTutiT14

New member
מתוק...

להזכירך, אני לא רציתי להתחתן איתך, אלא עם האנגלי של בן. או של חן. אני כבר לא זוכרת של מי הוא היה...

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo153.gif../images/Emo174.gifעמית תשבי

ג'ון לא קיים:| ג'ון זה שי... הוא רצה להתחתן איתך ורצה שאעזור לו!!!!!!! זה הוא אשם!!!!!!!!!!!! איך אפשר לסרב לילד עם הקול השקסי הזה?

Double U

New member
../images/Emo46.gif

זה ממש לא נכון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הנה הסיפור האמיתי: *פלאש בק* "עמית, אני רוצה גט!" "לא שייייי בבקשה!! לאאאאאאאא
" "מצטער, אני לא יכול להתחייב לאישה שמוכנה להתחייב רק בשבילי" "לאאאאא בבקשה
" "זה הכי טוב בשביל שנינו" *פלאש בק 2* "עמית נו, תצטרפי לאייסיטי;[" "לא רוצה בן, אני שבורה מאז הגירושין" "אל תשימי על הילד הזה עם הקול המכוער!!!!! בואי!!!" "נו, לא רוצה
לעולם לא אתגבר על שי" "יש באייסיטי איזה מישהו אחד בשם ג'ון! הוא בריטי!" "אמרת...בריטי?
" "כן!
" "תן לי את הכתובת להרשם!!!!". *פלאש בק 3* "נו בן, בסוף יצא לעמית לדבר עם ג'ון?" "חחחחחחחחחחחח...ג'ון בכלל לא קיים! המצאתי אותו כדי שעמית תבוא לאייסיטי
" "שוק!
" *סוף פלאש בק*

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo153.gif../images/Emo174.gifאני מכחיש כל קשר למה

שנכתב פה
הנה הפלאשבקים המקוריים!!!!! *פלאשבקX1* שי: עמיתתתתתתתתתת נרשמתי לאיסיטי זו עיר מגניב אפשר להתחתן בה!!!!!! בא לך שנתחתן?????? עמית: זה שיש לך קול שקסי לא יגרום לי להתחתן איתך *פלאשבקX2* שי: בן אתה חייב לעזור לי עמית לא רוצה להתחתן איתי
אני אשמיע לך תקול השקסי שלי אם תעזור לי בן: איזה קול שקסי!!!! בשמחה אני עוזר לך!!!! שי:אוקיי בוא נעבוד על עמית שיש בריטי בשם ג'ון היא אוהבת בריטים שמעתי ואז אני אתחזה אליו וניהייה חברים ואחרי שנתחתן אספר את האמת וניהייה נשואים לעד!!!! *פלאשבקX3* בן ושי: היי עמית עמית: היי בן: יש באיסיטי ילד בריטי שקוראים לו ג'ון שי: כן הוא ילד ממש נחמד ויפה הוא הראה לי תמונה שלו!!!!! עמית: מה הכינוי של ג'ון אני רושמת אותו בחבר מביא חבר שי: תרשמי shv2004g עמית: זה הכינוי שלך לא? שי: כן אני אחראי להעביר לילדים בריטים את החבר מביא חבר עמית: אוקיי!!!

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo153.gif../images/Emo174.gifצודק../images/Emo45.gif

תאמת ג'ון קיים אבל הוא מת בתאונת דרכים קטלנית

AmiTutiT14

New member
אתה מסלף את האמת!

אתה התחננת להתחתן איתי ושנבנה בית באייסיטי ואני אמרתי לך שעד שג'ון לא מתחבר למסנג'ר ואני אציע לו נישואים אין לנו בכלל על מה לדבר! אמרתי לך שרק אם הוא לא יסכים אז אני אשקול את ההצעה שלך! רמאי! מעניין כמה זמן לקח לך להמציא את הסיפור הזה...

ba r2 0 1 0

New member
היי עמית... ונראה לי שזה

זמן טוב להזכיר שלפני שכותבים ספוילר לשים תסימן בכותרת
חחח פשוט יש לי זיכרונות רעים מפעם אחת בפורום אסתי..... בכל מקרה שתהיה לנו עונה וחופש מצויינים

למעלה