שבת שלום חברי פורום יקרים

../images/Emo140.gifשבת שלום חברי פורום יקרים../images/Emo140.gif

בוקר טוב לכולכם אני מבינה שכולם ישנים רק אני ערה כדאי לקום ולצאת היום כי אמורה להיות שבת מקסימה אז בילוי נעים - ונשתמע באדי

בוקר טוב- גם אני ערה...

הלכתי לישון מוקדם כי הרגשתי רע... עכשיו טוב יותר. נראה לי שנצא לעשות טיול קצר בחוץ, אבל ברגל כמובן.

g u r a

New member
בוקר טוב

למה כשהגור הולך לישון ב-10 הוא קם ב-7!!!!!למה? יום עבודה נעים באדי. אפר"ו..תרגישי טוב.. ולכולם

understaitment

New member
ואיך המרגש עכשיו?

בעצם כבר ענית אל זה אבל בכל-זאת רציתי להתעניין

ענתי 10

New member
בוקר טוב ../images/Emo140.gif

יש לי סופ"ש עמוס ארועים
זה כיף אבל אני לא מספיקה לעשות כלום ממה שתכננתי
שיהיה לכולם סופ"ש נחמד!

תגידי, אני חייבת לשאול אותך

קרה פעם, מאז שנולדת, שהיה לך יום, אפילו אחד, לא עמוס ?????? לא נראה לי אולי יהיה לך פעם אחת יום משעמם ותגידי שאין לך מה לעשות ???? תפתיעי פעם אחת

איזה בית, מי רואה בית ???

אני בעבודה משש בבוקר קמתי היום ברבע לחמש לפני הרבנים שקמו לבית הכנסת עוד מעט הולכת לדפוק צהריים בדיוטי פרי באדי

maybesure

New member
שבת שלום ובוקר טוב

שבת יפה ואנחנו בטיול ל..... סופר
תהנו כולם מהשבת שלכם ענתי לכי להנות בלי ייסורי מצפון! מגיע לך!

maybesure

New member
לא..

הסופר שלי לא ממש בכיוון עשינו קניות האישלי, לטובת הזוגיות, אפה בייגלה, הבית מריח סוף הדרך. עוד מעט הולכת לטרוף. אחה"צ נוסעים להופעה. איזה כייף

כבשה200

New member
בוקר טוב....... ../images/Emo178.gif

עשיתי כביסה ביד באמבטיה... אוףף זה לא כיף עוד צריך לשטוף את הבית כי הוא מטונף... לשטוף כלים והבחור בחוצפתו עוד ממשיך לישון!!!!! חכו חכו... עוד יש לי מלא עבודות ומאמרים לקרוא היום.
אבל שבת שלום!!

g u r a

New member
נגמר הבוקר ...../images/Emo46.gif

רציתי לספר לכם על חוצפה ישראלית. השכן ביקש ממני הבוקר להפסיק לצעוק!!!זה גורם לו לחרדות! רציתי להגיד לו שמצידי יקבל גם התקף לב ...אבל שתקתי ואמרתי שאשתדל! ואם זו לא חוצפה אז מה כן ? להגיד לי איך לדבר בבית שלי?????? אני לא מרשה לילדים להיות בחוץ בין 14.00 ל-16.00 (למרות שכולם בעבודה) אחרי 20.00 שקט דממה..גם אחה"צ הם יודעים שלא צועקים ומשתוללים. אז מה אם צעקתי??מיהו בכלל שיגיד לי מה לעשות בתוך הבית שלי! הם אנשים נחמדים בעיקרון,והשכנות הקצרה היתה בסדר עד הרגע שבו אמר לי לא לצעוק. לא מכריזה מלחמה..אבל היחס יהיה שונה בהחלט!

../images/Emo59.gifאפשר לטפל בו

בדרכים אחרות אם את רוצה רק תגידי - כן !!!!!!!!!!!! באדי

maybesure

New member
קחי את האמירה שלו

כהצעה לאתגר ולא כביקורת אולי תופתעי גם מכמה טוב שזה עשוי לחולל בביתכם פנימה

g u r a

New member
אני אקח את זה

את יודעת לאן. כשהגורון מוציא את השקע של הטלויזיה מהקיר..אני אגיד לו בלחש- "בוא חמוד -אמא לא מרשה אתה עלול להתחשמל"????????. תעשי לי טובה! אני לא צועקת כל היום- מידי פעם לאחר מעשה שובבות מסוכן זה או אחר..נפלטת צעקה. אז מה????? <ואל תקחי את דברי אישית חלילה..אני כועסת עליו!>

למעלה