שאלות, בקשות, טענות

meitaly2

New member
פסח שמחח יש לי כמה שאלות דחופות..!!

לא אמרו שהעונה ה3 מתחילה ב6 לחודש למה עוד לא העלו את הפרק..?הוא שודר בכלל..? הדיסק ה3 יצא אתמול נכון? אם הפרק ה1 של העונה ה3 שודר ולמישהו יש את הפרק שישים קישור.. שוב חג שמח..תודה מראש..!!

לא ידעתי לאיפה לשרשר ..

אני לא יודעת אם אתם מכירים , אבל נכנסתי לאתר של כמעט מלאכים הרשמי, ויש שם מלא פרומואים בכל ריבוע שמעל הסירטון יש פרומו אחר , אז למי שלא מכיר :

sweetym5

New member
שאלה !!!!!

משהו יודע מתי כמעט מלאכים צריכים להגיע לארץ כי כתוב שהם צריכים להגיע ב-23 במאי?

michal169

New member
שאלה דחופה

ככה המגזין הרשמי של כמעט מלאכים, יצא רק פעם אחת או שכל הזמן? זה זה שכתבו עליו בראש 1, עם הפוסטרים? ועוד דבר וזה ספויילר יכול להיות אז זהירות!!! זה רק אני או שהעונה השלישית קצת מזכירה את הסרט של המורדים, ובכלל חלק מהשירים שלהם של הדיסק השלישי מזכירים את ממוריה בטרוף!

סימה53

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo151.gif../images/Emo99.gif|כמעט מלאכים

כמעט מלאכים על תחמיצו ימים א-ה בשעה:19.00 כמעט מלאכים סידרהכ יפה מאודד

hilary4ever

New member
חמודה.. תשרשרי..P:

*אל , *סדרה .. וזה העונה ה-1-.. השניה בשעה 20.30 בערוץ הילדים..:)

casi nageles

New member
כרטיסים...

כל מי שאוהבת פה כמעט מלאכים יכולה להגיד לי איפה קונים כרטיס להופעה של כמעט מלאכים??? זה ממש חשוב לי כי אני מעריצה מספר אחת ואני לא יודעת איפה קונים כרטיסים ..... אז בבקשה תגידו לי מהר לפני שיגמר ואני ימות.... אני ממש
בכמעט מלאכיםם... אז צאו צאו אומבסו... חחח

2ביוטי

New member
שחקני "כמעט מלאכים" מגיעים לארץ - (שאלה)

קראתי ב"ידיעות אחרונות" של היום (8.4.09) ששחקני הסדרה מגיעים ארצה. רציתי לשאול אם יהיו להם הופעות בארץ? אם כן...אם כבר ניתן לקנות כרטיסים? מהיכן? תודה חג שמח לכולם!

כנסי

אם כבר מישהו מכמעט מלאכים מגיע בקרוב זה לאלי ופיטר כדי לקדם את ההופעה שתיהיה בסוכות שאז כולם יבואו והמכירה של הכרטיסים תתחיל כנראה אחרי החופש הגדול

מגזין של כמעט מלאכים

גמני חדשה אז היוש אני עומדת להוציא מגזין של כמעט מלאכים. תציעו רעיונות אני אולי אמכור אותו גם תציעו רעיונות למייל [email protected] גם יהיה מין תרשים כזה של - זוגות אקסים גרושים נשואים וגם אני אכתוב על אתרי אינטרנט שווים שקשורים לתוכנית אחרי פסח יוצא אלבום מדבקות של המלאכים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111..... נ.ב. ידעתם שפיטר ומאר באים אלינו במאי?.. וכולם יבואו בסוכות להופעה שתעלה פחות מ500 שח. פסח שמחXD

Crazy Angel16

New member
למישהו יש תמונה של..

ניקו כשהוא עושה את הפרצוף של השפן הלבן לסיילו? נראה לי שזה היה בפרק 95 בערך.. אני מחפשת מלא זמן..

Miss Roni

New member
צילומי סטודיו-כמעט מלאכים 2009

בינתיים רק תמונה אחת :S

למעלה