רק להיום
עסוק מדי

../images/Emo140.gifרק להיום../images/Emo141.gifעסוק מדי../images/Emo140.gif

עסוק מדי
"אנו חייבים להשתמש במה שיש לנו, או שנפסיד את מה שיש לנו, ולא משנה כמה זמן אנו נקיים"
אחרי תקופה מסוימת של ניקיון, יש בינינו כאלה שמגלים נטייה לשכוח מהי העדיפות העליונה שלנו. פעם בשבוע, או פעם בשבועיים, אנו אומרים, "אני חייב ללכת לפגישה הערב. עבר הרבה זמן..." - היינו תפוסים בדברים אחרים, חשובים, בלי שום ספק; אבל הם לא חשובים כמו ההשתתפות הרצופה שלנו 'במכורים אנונימיים'.
זה קורה בהדרגה, אנו מוצאים עבודה, אנו חוזרים למשפחה שלנו. אנו מגדלים ילדים. הכלב חולה, אנו לומדים בערב. צריך לנקות את הבית. צריך לעבוד עד מאוחר. אנו עייפים. יש סרט טוב הערב. ופתאום, אנו מגלים שעבר זמן רב שאז התקשרנו לחונך. מאז היינו בפגישות, מאז דיברנו עם חבר חדש, ואפילו מאז שדיברנו עם אלוהים. מה אנו עושים בנקודה זו? טוב, או שאנו מחדשים את המחויבות שלנו להחלמה, או שאנו ממשיכים להיות עסוקים מכדי להחלים, עד שקורה משהו והחיים שלנו נעשים בלתי ניתנים לניהול. איזו ברירה! ההימור הכי נכון שלנו זה להשקיע אנרגיה רבה יותר בתחזוקת מקור ההחלמה שעליו בנויים חיינו. מקור זה גורם לכך שכל הדברים האחרים יהיו אפשריים, והוא ייהרס עם נהיה עסוקים מדי בדברים אחרים.
רק להיום:
אני לא יכול להרשות לעצמי להיות עסוק מדי כך שלא יהיה לי זמן להחלמה. היום אעשה משהו שיחזק את ההחלמה שלי. אוהבים

../images/Emo203.gifאומץ לשנות../images/Emo20.gifחילוקי דעות../images/Emo203.gif

סכסוך/חילוקי-דעות.
צעד שמונה
החיים עם המכור גרמו לרבים מאיתנו לחשוב על עצמנו כקורבנות תמימים של התעוללות על-ידי אחרים. תדהים אותנו התגלית שגם אנחנו פגענו באחרים. עריכת “…רשימה של אנשים שבהם פגענו…” (צעש שמונה), הופך להיות תהליך של תגליות, שבו מתחילה להתפתח הרגשת אחריות יותר מציאותית.
אבל, במקרה שלי, לא הייתה בעייה להכיר בנזק שגרמתי, אבל הייתה לי בעייה לשחרר את רגש האחריות המוגזם שהיה לי. חשבתי שכל האנשים שהכרתי היו צריכים להיות ברשימת הנפגעים שלי, במיוחד אלה שהתאכזבו ממני. למשל, הורי אינם מרוצים מבן-הזוג שבחרתי. אחותי רוצה שאני אשלם את חובותיה. ילדיי היו רוצים שארשה להם לצאת לכל הלילה מבלי לטלפן הביתה. כאשר חשבתי על הצעד הזה, הבנתי שהמאוויים שלהם שלא התמלאו, אינם באחריותי. לכן, כשבדקתי את רשימת הצעד השמיני שלי, מצאתי לנחוץ למחוק שמות.
“בצעד הזה, אנו בוחנים את עצמנו; מקבלים על עצמנו אחריות על מעשינו, אבל גם משחררים את עצמנו… מן הנטל של האחריות המלאכותית שהטלנו על עצמנו"
תזכורת להיום:
נכון שאני בוחרת בהחלטות שפוגעות באחרים ויש לכפר עליהן. אבל לעיתים, הברירה שטובה עבורי אולי לא כל-כך נוחה לאחרים, ואולי אפילו לא מקובלת עליהם. אני לא אחראית לציפיות של הזולת, אלא אם-כן עזרתי לבנות אותן. כדאי לי להזכיר לעצמי שקונפליקט הוא חלק מן החיים. אוהבים

../images/Emo40.gifציטוט להיום../images/Emo40.gif

"כשהאמת משמשת כנשק היא גרועה יותר משקר"
מקור לא ידוע. אוהבים

NUNA10

New member
../images/Emo63.gif סיפור על הבוקר ../images/Emo91.gif

השבת חוב . איש עסקים ישב בשוק ומכר זיתים שחורים מפרי גנו. העסקים היו מאד חלשים, והוא ניסה לשדל את העוברים והשבים לקנות ממרכולתו. אחת הנשים שעברה לידו נראתה מעוניינת, והוא ניצל זאת כדי לשדל אותה לקנות. היא סירבה לקנות בטענה שאין עלייה כסף. אין בעיה אמר לה המוכר, תשלמי לי אחר כך! היא עדיין היתה מהוססת, ולכן הוא הציע לה לטעום זית אחד. אם תטעמי את הזית הזה, לא תוכלי שלא לקנות את כל הכמות שיש לי! אמר לה, כשהוא בטוח באיכות הסחורה שלו. אני לא יכולה לטעום, אמרה לו האישה. אני צמה. התפלא המוכר. את צמה. מה פתאום את צמה? הרי הרמדאן עבר כבר לפני שישה חודשים! נכון אמרה האישה, אבל ברמדאן החסרתי יום אחד של צום, ולכן עכשיו אני מחזירה את זה. אז תשקול לי קילו אחד מהזיתים שלך ואלך לי לדרכי. המוכר קפץ כנשוך נחש. לא ולא!!! לא אמכור לך, תשכחי מזה! אם לקח לך שישה חודשים להחזיר חוב קטן שאת חייבת לאללה, מי יודע כמה זמן ייקח לך לשלם לי עבור הזיתים....

NUNA10

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב ../images/Emo42.gif

בוקר טוב עולם ! ! ! יום מדהים לכולם יום של אהבה .

NUNA10

New member
../images/Emo79.gif שיר על הבוקר ../images/Emo202.gif

זאת שבמקומי . קרן פלס מילים: קרן פלס לחן: קרן פלס היא מחליטה להישאר היום לישון איתך בחדר הגיע אור ראשון פושטת מכנסיים ותולה חולצה שלה על אדן החלון היא תישאר היום לישון היא תישאר היום לישון יש לה תלתלים שחורים, לא ארוכים אולי קצרים והם נופלים על הסדין פתאום היא מתרגשת תשמע אותה לוחשת אולי היא מתביישת להרגיש אל תהיה כזה אדיש, אני זוכרת מעצמי תגיד לי, מי עוטפת את כתפיך במקומי נשטפת מעיניך במקומי זאת שלקחה את הפינה שלי בך מתחת לשמיכה שלך, מתחת לשמיכה. שבמקומי, שומרת את פחדיך לעצמה שותה את שתיקותיך שנקמה את חסרוני בלב שלך שלי ושלך מי זאת שלקחה סיכוי שעוד נאהב שבמקומי עכשיו. אתמול הלכתם חבוקים כל הרחוב מתרגלים עכשיו ביחד לאהוב בין לחי לעיניים ליטפו כפות ידיים אולי היית רגע מאושר וזה נעים כשזה אפשר, אני זוכרת מעצמי תגיד לי, מי עוטפת את כתפיך במקומי נשטפת מעיניך במקומי זאת שלקחה את הפינה שלי בך מתחת לשמיכה שלך, מתחת לשמיכה. שבמקומי, שומרת את פחדיך לעצמה שותה את שתיקותיך שנקמה את חסרוני בלב שלך שלי ושלך מי זאת שלקחה סיכוי שעוד נאהב שבמקומי עכשיו. מי, רועה את זאביך? במקומי, רופאה לכאביך במקומי זאת שלקחה את הפינה שלי בך מתחת לשמיכה שלך מתחת לשמיכה שלנו מי מוחקת לי אותנו מלבך כל פצע שפצענו בשבילך היא כבר כמעט אני בלב שלך שלי ושלך מי זאת שלקחה סיכוי שעוד נאהב שבמקומי עכשיו.

שטול1

New member
ערב טוב וחג שמח לכולם ../images/Emo24.gif

רק להיום עם המון אסירות תודה לכל מי שעוזר לי בדרך אני חוגג שלוש וחצי שנים של חופש עוד ארוכה הדרך אך רצופה מתנות תודה שאתם בחיים שלי אוהב אותכם שטול

שטול1

New member
לא במובן המקובל

אבל באיזה מקום אני מאמין שבחיים של נקיון ללא שימוש בחמרים המשנים תודעה או מצב רוח יש משום חזרה בתשובה במידה מסוימת אבל אני עוד לא סגור על זה

../images/Emo49.gifרק להיום שטול יקר../images/Emo106.gifןמחר...

ואיחולים לעוד המון ימים לבנים ונקיים שכאלה. מחר, יום שישי, חבר יקר - ולדימיר, חוגג חמש שנות ניקיון באילת. כן יירבו, אמן! "הכל מתחיל מיום אחד..." אוהבים

שטול1

New member
תודה תודה ../images/Emo24.gif

ציון דרך של מכור אחד הוא חגיגה לאנ.אי. כולה כי זו ההוכחה הניצחת שהתכנית עובדת ככל שאלך בדרך זו אין לי ממה לפחד אוהב אותכם שטול

למעלה