פינת התקשור של ערן נפתחה

העין3

New member
חדשה 7 יקרה.

ראשית את אדם מדהיםםםםםםםםםםםם !!! מחוברת לכל הטוב שבעולם . יש לך הכל אבל אין לך כלום .... וזה אומר ... שאת מלאה בכוחות וביכולות אבל הדברים לא מאורגנים נכון !!! יש בך אינטואיציות ויכולות מדהימות אבל הרגש הורג אותך ... את רואה דברים אבל מסרבת לקבל על עצמך ... ועכשיו לתשובתי יקירתי ... תמיד עמדת לצידי ותמי היית נטמנה לאמת ולכן לא כאן תקבלי את התשובות אלה בטלפון... תתקשרי אלי בכל שעה שתרצי משעה 8:00 בבןקר ואני מבטיח לעמוד לרשותך כל זמן שיידרש ... את אדם מיוחד ויחיד. הטלפון שלי 5062333 052 ואם אני לא עונה את יכולה להשאיר הודעה. יום מדהים ושבוע נפלא לך. ערן.

חדשה7

New member
../images/Emo24.gif ../images/Emo140.gif ../images/Emo189.gif ../images/Emo42.gif ../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif

kito70

New member
שאלה לערן ../images/Emo51.gif

הדסה וקסמן ת.ל 4.11.76 השאלות שלי הם בנושא זוגיות ובנושא עבודה. שניהם תקועים המון זמן. תודה לך .

שלום לערן היקר

נמצאת בתקופה של שינוי בתחום הזוגיות והקריירה אני מרגישה תקיעות בשני התחומים ורוצה לדעת לאן פניי מועדות כי יודעת שזה קשור לאותם דפוסי התנהגות אצלי. תודה.

די 14

New member
שלום רב ערן

ברצוני לשאול על נושא שטריד אותי בזמן האחרון שזה נושא הזוגיות אשמח לקבל ייעוץ דיאנה 14.7.86 בת שולמית ( סולמיף) תודה רבה שיהיה שבוע טוב :)

gita3

New member
שלום ערן

אבקש לקבל תקשור בנוגע לעבודה. ציפורה( ציפי) בת גיטל 2/10/79

העין3

New member
דיאנה בת שולמית.

דיאנה יקרה... אל תלחצי מהנושא ... כבר באמצע דצמבר תגלי שאת עמוק בתוך זוגיות.... בנתיים תפני זמן לייצירה ואמנות. שבוע נפלא לך ערן

mishmish516

New member
שאלה לערן - לגבי עבודה

ערן שלום, שלחתי הודעה במסר אישי בנושא עבודה, אשמח לקבל תשובה. בתודה מראש, אושרת.

יעלי1982

New member
ערן יקר

אני מקווה שתעזור לי לשפוך קצת אור על הסוגייה שלי... מה צפוי לנו?! שלחתי פרטים במסר אישי... תודה רבה

העין3

New member
יעלי יקר.

אני לא יכול להשיב לשאלתך כאן אבל... פני אלי שוב במשך השבוע ואני מבטיח לעזור לך... ויש לי את הדרך... אבל זה לא לפורום. שבוע טוב לך ערן

דריננה

New member
שלום

אשמח לקבל מסר כללי כל מה שתוכל למסור לי אודה לך מאוד מאוד שולחת לך פרטים במסר

שאלה לערן

רות בת אסתר תאריך לידה 17.8.1952 מבקשת- שאלה ממוקדת למצב הכלכלי-מתי אוכל לראות שיפור? תבורך רות

למעלה