פינת התקשור של ערן נפתחה

רותי 11

New member
../images/Emo140.gifפינת התקשור של ערן נפתחה

פינת התקשור של ערן נפתחת עכשיו למי שיש שאלת תקשור שישרשר אותה לכאן בלבד. ניתן לשאול כל פעם שאלה אחת בלבד כדי לאפשר גם לאחרים לשאול ולא להעמיס על ערן. השאלות שיכתבו ביום א' הבלבד יענו, וערן מחליט מתי הוא סוגר את הפינה באותו יום. הפרטים שצריך להשאיר הם: שם מלא שם האמא ותאריך לידה. יש אפשרות לשלוח את הפרטים לתיבת המסרים של ערן (העין3) יענו שאלות שנכתבות על גבי הפורום בלבד. שיהיה לכולם בהצלחה

Mandy18

New member
שאלת לערן בנושא הזוגיות ../images/Emo23.gif

היי ערן, רציתי לשאול אותך בנושא הזוגיות. הנושא די תקוע אצלי ולא זז. האם אתה רואה שינוי - אולי משהו שאני צריכה לעשות כידי להזיז את העיניינים? תודה רבה לך הפרטים שלי: אולגה בת אנה 13.12.1985 שיהיה לך שבוע נפלא!

העין3

New member
אולגה בת אנה

אולגה יקרה. המעצור נמצא רק אצלך ... תרפי קצת ותשחררי לחץ ... נסי לבחון גם את הגברים שלא עונים על כל הציפיות שלך בהתחלה ... הראשם הראשוני לפעמים מבלבל ואצלך הוא הקובע !!! אם תשני את התפיסה שלך כבר השנה תתחילי קשר יפה ... שבטע נפלא לך ערן

Mandy18

New member
תודה רבה ערן../images/Emo24.gif

אתה בהחלט צודק - ואני מנסה לשנות את זה... שוב תודה רבה לך - ושבוע נהדר

שאלה לגבי עבודעה

בוקר טוב, אני כרגע עובדת ורציתי לדעת, האם אחליף עבודה למשהו יותר טוב בקרוב? או שאשאר שם? תודה, שולחת פרטים במסר

העין3

New member
bar25 היחידה יקרה.

את נמצאת בחברה גדולה ויציבה שתתן ניסיון לעתיד ... כרגע לא מומלץ להחליף מקום ... אבל מה קורה עם הזוגיות שלך ??? :) שבוע מדהים לך יקירתי ערן

תודה

אכן חברה גדולה ויציבה אבל זה לא נותן לי ניסיון בכלום להפך זה חזרה אחורה מבחינה מקצועית וגם מבחינת שכר. אולי התכוונת לחברה אליה אני הולכת לראיון עבודה השבוע בתקשור? ובנוגע לזוגיות אין ממש אני כן יוצאת עם משהו אבל זה די תקוע ולא נראה לי שזה יחזיק מעמד עוד הרבה זמן. מה ראית לגבי הזוגיות? תודה ושבוע טוב.

ר ע ו ת 5

New member
בוקר טוב ../images/Emo13.gif

היי ערן, מה שלומך? את הסיפור שלי אתה מכיר אבל בסוף השבוע האחרון היו התפתחויות. הסכמתי להתפשר על שכר יותר נמוך (אתה יודע איפה) אבל גבוה יותר ממה שהם הציעו והוא הסכים לקבל את ההצעה שלי אבל היא מנסה לשים רגליים ומפזרת קצת עלי שקרים לכן, לפני שאני עושה צעדים דרסטיים אשמח מאוד מאוד לשמוע את דעתך שיהיה לך שבוע נפלא

העין3

New member
רעות 5 יקירתי היפה :)

ראשית אני שמח שקיבלת את ההצעה הטובה ביותר אבל כך זה מסחר יקירתי ... את דורשת מחיר ובסוף מתפשרים !!! זה שקיבלת יותר מאשר הציעו לך בהתחלה כבר מראה שהם רוצים אותך (בדיוק כמו שאמרתי לך בפגישתינו ). לגבי העובדת ששמה רגליים ... תני לה לקשקש בזנב ... כבר אמרתי לך יקירתי ... אילו פירפורי הגסיסה שלה והפחד שלה מהעוצמה שלך ... אין מה לעשות יקירתי ... את אישה יפה נעימה משכילה ומבצעת את העבודה על הצד הטוב ביותר .. כל המעלות שלך גורמות לקינאה !!! שבוע טוב לך ערן

ר ע ו ת 5

New member
מקסים אחד../images/Emo24.gif

ריגשת והבכת אותי תודה על המחמאות ואמרתי לך כבר שלכבוד הוא לי להכיר אדם כמוך
עכשיו אני מבינה שידעת כל הזמן שזה מה שיקרה... וזה קרה תודה ומלא חיבוקים ממני

העין3

New member
מורן בת עדנה (שוקולית).

מורן יקרה. זוגיות כן ... השנה לא !!! אבל בסביבות מרץ תפגשי את בן הזוג שלך ... תני לו צ'אנס אל תפסלי מיד בהתחלה . עד אז אני מבקש שתתחילי להיות קצת יותר חברותית גם מחוץ לתחומי הרשת. בהצלחה כי מגיעה לך הטוב ביותר ערן

קטיהפלד

New member
שלום ערן היקר

אשמח למסר בענייני קריירה. ברשותך, שולחת לך פרטים במסר אישי. תודה רבה ושבוע נפלא.

העין3

New member
קטיהפלד יקרה

סבלנות סבלנות וסבלנות... זה המסר שלי אלייך !!! כחי את הזמן ועל בטוח... תקבלי את כל אישורי המקצוע שלך ואז תתחילי לבדוק אפשרויות חדשות... מי שלא נותן לך להתקדם רק מפסיד כי את נכס !!! זכרי יקירתי שאת הטובה ביותר לכל אירגון !!! שבוע טובלך ערן

קטיהפלד

New member
תודה רבה ערן יקר

תודה על המסר הממוקד תודה על המחמאות תודה על כך שאתה לוקח עמדה ולוקח אחריות. כל טוב לך.

חדשה7

New member
לערן היקר והטוב

אשמח למסר/תקשור על כיוון או ייעוד שלי. האם אני בדרך הנכונה? האם המתנות הרוחניות שקיבלתי ימומשו או אולי שהן כבר מתממשות? שולחת פרטים במסר עם אהבה גדולה וחובקת. יש בך טוב נדיר ובשל כך אתה מוגן. נתינתך טהורה וטהור אתה.

רותם 36

New member
היי ערן היקר ../images/Emo24.gif

מבשת מסר בנושא זוגיות שולחת לך את כל הפרטים במסר שיהיה שבוע מוצלח ותודה

העין3

New member
רותם 36 יקרה.

הילדים של חורף שנת 73 ... רתם יקירתי אל תביאי לזוגיות חדשה את הזוגיות הקודמת שלך... תתחילי חדשה כאילו שאת הפעם הראשונה שאת נכנסת לזוגיות. יש כל הזמן בני זוג נכונים סביבך ... ממליץ לך על מדיטציות כדי להרגיע את הנפש. שבוע נפלא לך ערן.

למעלה